PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب hdtv مناسب

msoft
05-02-2013, 14:22
از دوستان خواهش می کنم در این مورد به من کمک کنند..
مواردی که برای من مهم می باشند:
1- کیفیت تصویر به ویژه در HD عالی باشد
2- کیفیت 3D عالی باشد
3- تی وی بتونه فیال های mkv به ویژه حجم بالا ( بالای 10 گیگ) چه به صورت ساده و چه سه بعدی رو به آسونی و با کیفیت بالا پخش کنه
4- زیبایی تی وی و استفاده از اون به عنوان بخشی از دکوراسیون منزل

این موارد به ترتیب اولویت می باشند ... هزینه هم زیاد مهم نیست و تا 5 تومان می تونم هزینه کنم حالا 500 کمتر یا بیشتر زیاد توفیری نداره...
مدل هایی که خودم مدنظر دارم : LG LM 9600 , LG lm 8600, samsong es 8000 , samsong e 8000(plasma به نظر شما کدوم TV می تون انتظارات منو برآورده کنه

samira_googleOne
06-02-2013, 16:27
با توجه به چیزایی که گفتی بهترین گزینه le8300x sharp هست .
پنل ژاپنی مرغوب
کیفیت تصویرش خیلی خوبه چون هم پنلش مرغوبه و هم مجهز به تکنولوژی کواترون هست که رنگ تصاویر رو طبیعی و نزدیک به واقعیت نشون میده .
کیفیت 3d خوب
انواع فرمتها رو با usb پخش میکنه : mkv ، divx و ....
از نظر طراحی ظرافت و باریکی و زیبایی داره .

mdk96
06-02-2013, 16:52
مدلهايي كه مد نظر داري همگي كيفيت و امكانات بالايي دارند. ريبايي هم كه بستگي به سليقه شخص
داره فقط اگه زياد 3D ميبيني بهتره lg انتخاب كني كه ضررش كمتره .

hapalii
06-02-2013, 17:05
با پلاسما که از نزدیک کار نکردم اما نباید چیز بدی باشه ولی در کل اول Es8880 , و بعد از اون 96000 البته 3 بعدی مدل ال جی کمی بهتر و در عوض 600 هزار تومان گرانتر اگر برای سامسونگ هم عینک های 3300 بخری که شارژی کیفیت سه بعدی اون از مدل ال جی بهتر میشه اما خوب هنوز هم بخاطر اکتیو بودن ممکن باعث سردرد بشه که این مورد برای ادم های مختلف متفاوت .
در مورد مدل شارپ هم که دوستمون معرفی کردند در مورد کیفیت بحث نمی کنم چون قطعا به جایی نمیرسه اما واقعا از نظر ""
از نظر طراحی ظرافت و باریکی و زیبایی "" که گفتند واقعا حرفی برای زدن نداره شاید دوستان بگند سلیقه ای هست طراحی اما خوب مدل شارپ واقعا در برابر این دو تا قیافه نداره.