PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره برای خرید تی وی حداقل 40 اینچ تا 2 تومن ، | فقط برای دیدن ِ فیلم |

ElmO
05-02-2013, 12:50
سلام دوستان..

یه تصمیم ِ نصفه و نیمه ای گرفتم برای خرید تی وی.

خیلی سررشته ای ندارم که بخوام نظری بدم.
نه برندش مهمه واسه م و نه اسمارت و 3D بودن و نه چیز دیگه ش.
فقط میخوام حداقل 40 اینچ باشه.
هرچقد ارزنتر بود هم بهتر : دی..
یعنی هرچقد نزدیک به 1,500,000 بود بهتره : دی

فقط هم استفاده م اینه که با یه کابل hdmi وصلش کنم به پیسیم و باهاش فیلم ببینم.
حالا شاید یه وقتایی تی وی هم خواستم باهاش ببینم. یه فوتبالی چیزی : دی
اما 98 درصد ِ استفاده همین فیلم دیدنه.

ممنون میشم راهنماییم کنید..
43 اینچهایی از پلاسما دیدم که اینجا معرفی شده بودن مثل 43e4550 ..
اینا چطورن؟ قیمتشون که مناسبه..

ممنونم پیشاپیش : )

:n12:

AMIRHJ
05-02-2013, 20:25
سلام علیکم

با این شرایط فوق الذکر میتونید پلاسماهای معومولی محصولات کره ای رو بگیرید

43 اینج های سام مثل Es4550 , Es4850 که 4550 رو میتونید زیر 1.5 تهیه کننید

42 اینج های ال جی هم بشکل مشابه موجوده مثل PA45000

برای کاربر عادی خوبه

ایراد اصلیشون HD بودن پنل هاشونه ، که تو تصاویر ضعیف و کم کیفیت و بالاخص تو اینج های بالای 50 تصویر مطلوبی ارائه نمیده

اما شما اگه سورس خوبی و باکیفیتی داشته باشی تصویرش قابل قیوله

ElmO
06-02-2013, 08:30
سلام علیکم

با این شرایط فوق الذکر میتونید پلاسماهای معومولی محصولات کره ای رو بگیرید

43 اینج های سام مثل Es4550 , Es4850 که 4550 رو میتونید زیر 1.5 تهیه کننید

42 اینج های ال جی هم بشکل مشابه موجوده مثل PA45000

برای کاربر عادی خوبه

ایراد اصلیشون HD بودن پنل هاشونه ، که تو تصاویر ضعیف و کم کیفیت و بالاخص تو اینج های بالای 50 تصویر مطلوبی ارائه نمیده

اما شما اگه سورس خوبی و باکیفیتی داشته باشی تصویرش قابل قیوله

ممنون دوست عزیز..

یه سوال شاید تکراری..
میشه توی یه جمله (اگه جا میشه) بگید چرا اینقد ارزونتر از 40 اینچهای ال ای دی هستن؟
فقط مصرف برق بیشتر و تری دی و اسمارت نبودن ؟

سورس فیلمهای روز بنده که خب قاعدتا خوب هستن. اما فیلمهای قدیمی اکثرا همون دی وی دی ریپهای 700 مگی هستن دیگه..
واسه پخش اون 700 مگی ها خیلی داغونن این پلاسماها؟

ممنونم دوست من :n12:

amir_t6262
06-02-2013, 18:54
تکنولوژی ساخت تلویزیون های پلاسما با LED متفاوته. در اصل ساخت پنل LED گرانتر از پلاسما در میاد. بهمین خاطر قیمت تمام شده شان هم اینقدر متفاوته.
خصوصا در سایزهای بالا، تفاوت قیمتشان خیلی زیاد میشود.

ElmO
09-02-2013, 08:45
سلام دوستان : )

میشه این قسمتی که بولد کردم رو هم جواب بدید ؟

ممنون دوست عزیز..

یه سوال شاید تکراری..
میشه توی یه جمله (اگه جا میشه) بگید چرا اینقد ارزونتر از 40 اینچهای ال ای دی هستن؟
فقط مصرف برق بیشتر و تری دی و اسمارت نبودن ؟

سورس فیلمهای روز بنده که خب قاعدتا خوب هستن. اما فیلمهای قدیمی اکثرا همون دی وی دی ریپهای 700 مگی هستن دیگه..

ممنونم دوست من :n12:

بعد اینکه قیمت ارزونترین ال-ای-دی چهل اینچ که توی بازار باشه چنده ؟
من عکسهایی که بچه ها از تی وی گذاشته بودن رو که دیدم، احساس کردم تصویر تو پلاسما زنده تر و شفاف تره!
من اشتباه دیدم یا درست ؟ : دی...

ممنونم..

:n12:

parham511
09-02-2013, 18:55
برای فوتبال دیدن یا فیلم دیدن مخصوصا زیر نور کم بهترین گزینه پلاسماست، ولی این پلاسماهی ارزون برای استفاده توی جاهای روشن مناسب نیست و تصویرش کم رمق میشه تو جای پرنور، اگه قراره آخر شبا بشینین فیلم ببینین بهترین تصویرو پلاسما ارائه میده.
e4850 و e4550 سامسونگ مناسبترین پلاسماهاییه که به بودجتون میخوره.

AMIRHJ
17-02-2013, 17:08
سلام علیکم

اما فیلمهای قدیمی اکثرا همون دی وی دی ریپهای 700 مگی هستن دیگه..

نه ، تو حوالی 40 ( دقیقش 42 ال چی ، 43 سامسونگ ) که پایین ترین نرخ رو هم دارند ، تصویر مطلوبی ارائه میشه

در ضمن برای رسیدن به نتیجه مطلق ، کافیست فیلم های خود را درون یک کول دیسک ریخته و به فروشگاه رفته و پس از اتصال به تی وی مورد نظر تصویر رو بسنجید..

این حق تمام مشتریان است ..

بعد اینکه قیمت ارزونترین ال-ای-دی چهل اینچ که توی بازار باشه چنده ؟

پلاسمای 42PA45000 ال جی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : 1600
Samsung 43E4550 43Inches ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1400

hamid_IT63
19-02-2013, 16:05
ببین با این بودجه میتونی 42 اینچ 42KD30 XVISION بخری . حدود 1650 تومان هست .
امکانات جانبی خوبی داره .
اکثر فرمتها را با usb پخش میکنه .
گیرنده دیجیتال داخلی داره .
4تا خروجی HDMI داره .
Full HD هست و برای دیدن فیلم کیفیت و رزولوشن خوبی داره .
زاویه دیدش خوبه .

AMIRHJ
20-02-2013, 21:08
ببین با این بودجه میتونی 42 اینچ 42KD30 XVISION بخری . حدود 1650 تومان هست .
امکانات جانبی خوبی داره .
اکثر فرمتها را با usb پخش میکنه .
گیرنده دیجیتال داخلی داره .
4تا خروجی HDMI داره .
Full HD هست و برای دیدن فیلم کیفیت و رزولوشن خوبی داره .
زاویه دیدش خوبه .

گزینه خوبیه ، منتها قیمتش بالاتر از قیمت ذکر شده هستش و حوالیه 2 تومنه

parham511
20-02-2013, 23:49
تازه با این قیمت پنلش مثل 42 های 2میلیونی برند ال جی 50 هرتزه و انطباقش 100 هست، احتمالا پنلش از ال جی وارد میشه،
اما تو همین قیمت 2 میلیون 40 اینچ های سری 6 سامسونگ پنل 100 هرتز واقعی دارن.

avator20002000
21-02-2013, 22:23
راستش اومدم یه تاپیک بزنم سوالمو بپرسم دیدم این تاپیک به درخواست من نزدیکه
یه tv می خوام تا 2 تومن حداکثر
full hd
کیفیت تصویر عالی
smart و ایناش برام مهم نیستش
اگر 3d هم ساپورت کنه که خیلی عالیه!:n02:
محیط استفاده هم تقریبا کم نوره
ال ای دی و پلاسماش هم با خودتون
چندتا مدل خوب با این مشخصات معرفی کنید.ممنون:n16:

CLP
24-02-2013, 16:42
با این بودجه میتونی 40 اینچ بگیری .
42kd40 ایکس ویژن جدیده . قیمتشم 1950 ایناس .
با یو اس بی تلویزیونش میتونی فیلم هم پخش کنی .
dvbt داخلی داره .

مدل led قبلی سونی EX520 هم اگه بتونی گیر بیاری قیمتش باید مناسبتر از قبل شده باشه چون مدلهای جدیدش اومده .
اینم dvbt داخلی داره .
اسمارت هست .

avator20002000
24-02-2013, 20:06
با این بودجه میتونی 40 اینچ بگیری .
42kd40 ایکس ویژن جدیده . قیمتشم 1950 ایناس .
با یو اس بی تلویزیونش میتونی فیلم هم پخش کنی .
dvbt داخلی داره .

مدل led قبلی سونی EX520 هم اگه بتونی گیر بیاری قیمتش باید مناسبتر از قبل شده باشه چون مدلهای جدیدش اومده .
اینم dvbt داخلی داره .
اسمارت هست .
40 inch از سونی . سامسونگ یا شرکت های غیر وطنی دیگه چه مدل هایی پیشنهاد می کنید؟
گیرنده دیجیتالی هم نداشت مهم نیست برام چون استفاده نداره برام زیاد

mdk96
24-02-2013, 21:06
ال جي 67100 و سامسونگ 6930 گزينه هاي بسيار مناسبي هستند كيفيت و قيمتشان نسبت به بقيه خيلي بهتر ست.

hapalii
25-02-2013, 02:50
42 اینچ KD40 واقعا فاجعه است فقط کافی توش فیلم ببنید و به رنگ صورت دقت کنید اگر تو نمایندگی کارتون بود حتما تصویر فیلم رو توش نگاه کنید مخصوصا تصویر صورت .
با 2 تومان میشه 6920 خرید که کیفیت تصویرش بد نیست . یا مثلا سونی CX520 LCD بدونه گارانتی هر کدام خوب خودش رو داره سونی کیفیت ساخت بالاتر داره سامسونگ هم از رو فلش یا هارد فرمت های بیشتری ساپورت میکنه کمی هم تو تصاویر SD کیفیت تصویر بهتری میده هر چند رنگ هاش نسبت به سونی اقراق شده تره .

Tech-man
25-02-2013, 16:39
42 اینچ KD40 واقعا فاجعه است فقط کافی توش فیلم ببنید و به رنگ صورت دقت کنید اگر تو نمایندگی کارتون بود حتما تصویر فیلم رو توش نگاه کنید مخصوصا تصویر صورت .
با 2 تومان میشه 6920 خرید که کیفیت تصویرش بد نیست . یا مثلا سونی CX520 LCD بدونه گارانتی هر کدام خوب خودش رو داره سونی کیفیت ساخت بالاتر داره سامسونگ هم از رو فلش یا هارد فرمت های بیشتری ساپورت میکنه کمی هم تو تصاویر SD کیفیت تصویر بهتری میده هر چند رنگ هاش نسبت به سونی اقراق شده تره .
ببین نظر دادن در مورد کیفیت تلویزیون ها یکم سلیقه ای هست . کیفیت 42kd40 رو کنار مدل خاصی دیدی و مقایسه کردی که اینجوری میگی ؟؟؟ چون من دو ماه پیش 42kd40 خریدم و از رنگهاش خوشم میاد . به نظرم کیفیتش خوبه . در حد ال جی هست ولی چون یکم شناخته نشده هست قیمت مناسبتری داره . کلا" چون پردازنده این تلویزیونها با هم فرق میکنه کیفیت تصاویرشونم باهم متفاوته ولی سلیقه ای هست و نمیشه گفت این خوبه اون بده . من گیرنده دیجیتال داخلیشو فعال کردم و از کیفیت تصویرش خوشم میاد .

AMIRHJ
27-02-2013, 22:57
ببین نظر دادن در مورد کیفیت تلویزیون ها یکم سلیقه ای هست . کیفیت 42kd40 رو کنار مدل خاصی دیدی و مقایسه کردی که اینجوری میگی ؟؟؟ چون من دو ماه پیش 42kd40 خریدم و از رنگهاش خوشم میاد . به نظرم کیفیتش خوبه . در حد ال جی هست ولی چون یکم شناخته نشده هست قیمت مناسبتری داره . کلا" چون پردازنده این تلویزیونها با هم فرق میکنه کیفیت تصاویرشونم باهم متفاوته ولی سلیقه ای هست و نمیشه گفت این خوبه اون بده . من گیرنده دیجیتال داخلیشو فعال کردم و از کیفیت تصویرش خوشم میاد .

سلام علیکم

کیفیت امر نسبی نیست که سلیقه ای باشه ، کیفیت در هر مسئله ای دارای مشخصه های مرتبط با اون مسئله هست که دارای تعاریف در اون حیطه است ، لذا نمیشه گفت سلیقه ایه ، و رضایت شما هم ملاک نیست

یکی از مهم ترین و ابتدایی ترین مباحث در تی وی پنل و هرتز او ن هستش

که این تی وی همونطور که دوست عزیزمون جناب پرهام در صفحه 1 همین تاپیک اشاره کردند 50 هرتز هستش

تازه با این قیمت پنل 42kd40 مثل 42 های 2میلیونی برند ال جی 50 هرتزه و انطباقش 100 هست، احتمالا پنلش از ال جی وارد میشه،
اما تو همین قیمت 2 میلیون 40 اینچ های سری 6 سامسونگ پنل 100 هرتز واقعی دارن.

بحث کیفیت در این فروم به اندازه کافی توسط متخصصین امر شده و میتونید به مباحث دسترسی داشته باشید

چیزی که در تلویزیون سلیقه ای میشه در رابطش نظر داد ، ظاهر و برند و مسایلی از این دسته اند

در مورد قیمت هم با تلویزیون های برند های دیگه با امکانات مشابه تفاوتی نداره و قیمت مناسب تری رو نمیشه گفت

Tech-man
12-03-2013, 15:55
ببین اکثر led های معمولی سونی هم با اون کیفیت بی نظیرشون دارای فرکانس 60-50 هرتز هستن . مثلا" EX520 sony ولی تصاویر فوق العاده با کیفیتی دارن . میخوام بگم اگه اهل بازیهای اکشن و خیلی متحرک نیستی این فرکانس جواب میده .