PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شخصی ادعا کرده که آیفون 4S اش ناگهان سوخته ولی اپل این را نپذیرفته است

vipeer
04-02-2013, 22:38
این موضوع شاید چیز نا آشنایی نباشد و جتما قبلا این موضوع را برای دیگر گوشی‌های موبایل نیز دیده‌اید، اما اکنون نوبت به آیفون 4S رسیده است.

Shibani Bhujle که یک مدیریت مارکتینیک در نیویورک است ادعا کرده که گوشی آیفون 4S اش بعد از اینکه 1 سال از عمرش می‌گذرد سوخته و دست آن را نیز سوزانده است.

او می‌گوید: "گوشی من بر روی یک میز در کافی شاپ بود و به طور تصادفی خاموش شد، بعد یک بوی دود شنیده شد، آن را برداشتم و سعی کردم که آن را روشن کنم. احساس کردم که گوشی بسیار داغ شده است و بوی سوختگی را از خود ساطع می‌کند. او بعد از این مشاهده کرد که باطری ذوب شد و گوشی سوخته است."

بعد از این ماجرا او تصمیم گرفت که به اپل استور برود و امیدوار بود که بتواند گوشی خود را تعویض کند. اپل قبول کرده که گوشی را بگیرد اما قبول نکرده که یک گوشی جایگزین به این شخص بدهد.

.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر عکس‌ها را مشاهده کنید متوجه می‌شوید که نشانگر مایع درون گوشی کاملا به رنگ قرمز درآمده است، که این سوال را در ذهن به وجود می‌آورد که آیا این رنگ قرمز ناشی از چایی یا قهوه نیست؟

در آیفون و آی‌پاد یک نشانگر مایعات است که در حالت معمولی به رنگ سفید است و اگر این نشانگر به رنگ قرمز تغییر رنگ دهد اپل متوجه خواهد شد که حتما بر روی گوشی آب و یا مایعات دیگر ریخته است و اگر گوشی بیمه نباشد و زمانی که نشانگر مایع درون گوشی به رنگ قرمز درآمده باشد کمپانی هیچ گوشی جایگزینی را به کاربر نخواهد داد و اشتباه از سوی کارخانه را قبول نخواهد کرد.

بنابراین به نظر می‌رسد که حق با اپل است و این خانم یک ادعای دروغ کرده است.

phonearena