PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل word قابل خواندن نیست !!!

pegasus
01-08-2006, 12:49
من چند فایل word دارم (با انشعاب doc) که به زبان فرانسه است ولی بخشهایی از آن قابل خواندن نیست و بشکل کاراکترهای اسکی دیده می شود.(پایین را ببینید)
البته بار اول word یک ÷نجره file conversion باز می کند و نوع encoding را سوال میکند ولی هر کدام را که انتخاب می کنم تاثیری ندارد !
:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
************************************************** **************************************

A¥. 1@ . € 3 tÆ ³ ¼ / ¼ / /¼ /¼ /¼ /¼ /¼ =¼ f£Ã £Ã £Ã £Ã £Ã ¹Ã ð £Ã ©Å ` Æ Æ Æ Æ Æ Æ Æ Æ Æ
Æ
Æ
Æ
Æ
Æ
Æ )Æ 4 ]Æ )Æ /¼ )Æ )Æ ‰ Œ R AACT Informatique IDMS Moissac

mirmohammadi
01-08-2006, 14:08
زبان فرانسه رو توي ويندوزت نصب كردي؟

Aminzikzak
01-08-2006, 23:57
با توجه به اون پیغام فایل کانورشن :
احتمالاً این فایل تو یه Word با یه ورژن قدیمی تر از مال شما بوده بعد موقغ باز کردنش این پیغام ظاهر شده...
باید ورژنی رو که باهاش فایل رو نوشتن پیدا کنی.

البته این فقط یه احتماله...

shvalaie
02-08-2006, 09:47
سلام
ديروز تاپيك شما رو خوندم و فكري به نظرم نرسيد، اما امروز صبح، تازه داشتم از خواب بيدار مي‌شدم كه يهو يه چيزي به نظرم رسيد، در هر صورت به نظرم اگه احتمالات رو در نظر بگيريم!!!!

احتمالات:

يكم: اگه تمام فايلتون فرانسه هستش، و فقط قسمتي از اون به اين صورت ديده مي‌شه. پس مي‌شه نتيجه گرفت كه فونت خراب نيست. شايد، شايد فايل خراب شده.

دوم: نصب زبان فرانسه فرق چنداني نمي‌كنه چونكه تايپ زبان فرانسه با تايپ زبان انگليسي فرق چنداني نداره. چون زبان فرانسه مثل بعضي از زبانها كلمات و حروف عجيب و غريب نداره. فقط چند تا اكسنت داره كه اونم بدون نصب زبان فرانسه توي خود ورد مي‌توني تايپ كني، مثلا ctrl+`+e حرف e رو اكسنت دار تايپ مي‌كنه و يا ctrl+'+a و ...

سوم: مطمئن هستيد كه اون قسمت‌هايي كه اينطوري شده، به فرانسه هست. شايد به زبان ديگه‌اي مثلا آوانگاري شده باشه.

چهارم: و البته اگه ورژن وردتون هم فرق كرده باشه ممكنه كه encoding اون به هم ريخته باشه. البته شده كه يه فايل رو باز كنم و همش همينطوري باشه اما نشده كه فقط قسمتي از اون اينطوري بشه.

ببخشيد كه نتونستم راهنمايي خاصي بكنم. باز هم اگه چيزي به فكرم رسيد ....