PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینهمه ادعاتون میشه نمیتونین یه برنامه کوچیکو دانلود کنین کرک کن اینو دیگه...

poldarmisham
11-04-2005, 00:43
برنامه royalite را از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کردم
جون هر چی مرده کرکش کن
تو رو خدا
مشکلش اینه که در قسمت setting/login نمیشه username رو وارد کرد. اصلا نمیشه چیزی توش تایپ کرد

mahyar60
11-04-2005, 01:10
كسي اينجا ادعايي نداره
اطالاعات كاملتري از ورژن برنامه بده تا كمكت كنن

Mehdi_Best
11-04-2005, 08:43
دوست عزيز اينجا هيچكس ادعايي نداره. هر كي هم اينجاست يا براي اين مي آد كه مشكلش حل بشه يا اينكه مشكل ديگران را اگه بتونه حل بكنه.
در ضمن ناردين كه مدير انجمن درخواست سريال هست تا اونجايي كه من ديدم سريعا جواب درخواست هاي كرك رو مي ده.

Soda
11-04-2005, 11:37
آقا کی گفته اینجا کسی ادعا نداره
من ادعام میشه :o
اینم لینک کرکش
خودم آپلودش کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
11-04-2005, 11:53
برنامه royalite را از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود کردم
جون هر چی مرده کرکش کن
تو رو خدا
مشکلش اینه که در قسمت setting/login نمیشه username رو وارد کرد. اصلا نمیشه چیزی توش تایپ کرد
سلام
اينجا هيچ كس ادعايي نداره.
بعدشم لازم نيست اين همه قسم بدي!!
ممنون آقا سودا

Mehdi_Best
11-04-2005, 12:48
سودا جان ما كه مي دونيم شما كارت درسته! تو قضيه بيبيلون نشون دادي اما فكر كنم در مورد داشتن ادعا شوخي كردي. چون بچه هايي كه اينجا هستن هيچ كدوم اهل ادعا نيستن. حتي آقا سينا و آقا ميثم و همينطور مديران سايت هم ادعايي ندارن و خودشون هم اگه چيز جديدي باشه كه بلد نباشن به راحتي مي پذيرن.

Soda
11-04-2005, 21:25
آره بابا دمتون گرمه دیگه یعنی اینقدر مغرورم
ما خاکی خاکی هستیم

Mehdi_Best
12-04-2005, 07:33
سودا جان من كه گفتم تو در مورد داشتن ادعا حتما شوخي كردي. در ضمن من خودم در مورد بيبيلون واقعا مديونتم. چون هيچ رقمه درست نمي شد و با راه حل تو درست شد!

alireza859
12-04-2005, 07:43
در خواست كرك و سريال برنامه DiskPatch 2.1

Mehdi_Best
12-04-2005, 09:02
عليرضا جان اين تاپيك مربوط به بحث ديگه اي هست. به نظرت جاي درستي رو براي درخواست برنامه و كرك انتخاب كردي؟
حداقل يك تاپيك جديد باز مي كردي. البته اشكالي نداره از اين اشتباهات همه در پست هاي اولشون دارن.

Soda
12-04-2005, 09:14
این برنامه رو یکی از دوستام با سریالش دانلود کرده بود کلی ایراد داره مثلا اطلاعات برگشت داده شده رو بعضی موقع ها روی همان سکتورهایی می نویسه که الان روشون اطلاعات هست و با اینکار باعث از دست رفتن اطلاعات خودمون میشه
این برنامه رو روی جند تا کامپیوتر تست کرد همینجوری شد

برا همین پاکش کرد رفت پی کارش
شما هم بهتره برنامه HandyRecovery 2.01 رو دانلود کنی که کارش حرف نداره فارسی رو هم ساپورت می کنه
لینک دانلودش
لینک کرکش