PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال دارين يا عجله در جواب دارين در اينجا بپرسين !!!!( به خصوص پردازنده و مادربورد)

Shahryar_NEO
01-08-2006, 12:34
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت تمام بچه ها كوشاي سخت افزار پي سي ورد بعد مشاهده هايي كه روي اين بخش شد ديدم كه حدود 70 % تاپيك هايي كه در اين بخش مطرح ميشود سوال هايي هستند كه يا با تجربه بايد بدانيد يا طرف عجله ئر جواب دارد ... پس براي اينكه اين تاپيك هاي يك سوالي يا مشكلات افراد هم سريع تر و هم به صورت مرجع و بهتر و با همكاري همگي انجام شود كه همه بتوانند به راحتي مشاهده كنند مشكلات و سوالات را در اينجا بپرسيد ...
اميدوارم در اين تاپيك بچه هاي خوب و فعال اين بخش مرا تنها نگذارند...
شاد و پيروز باشيد
شهريار ;)

satdw
01-08-2006, 13:25
بچه ها سلام..من تا الان از اينتل استفاده كرده ام.. بدليل تعريف هايي كه از اي ام دي شده قصد دارم اي ام دي بگيرم..كارم فلش زدن رسيور...كارهاي گرافيكي مثل پريماير و فتوشاپ...وبازي است نظرتون چيه ؟ ضمنا طرفدار Asus هستم واین مادر بورد نظرمو گرفته A8n-sli Premium ولی شنیدم که انگار خریدن این مادربورد زیاد مقرون بصرفه نیست بدلیل اینکه در صورت ارتقا این مادر بورد ازدور خارج میشه ...آیا من با توجه به نیازهایی که دارم نیاز به ارتقا دارم؟ و این مادربورد تا کی میتونه برا من یه سیستم خوب بمونه ؟ ببخشید تایپیک طولانی شد...........................

Shahryar_NEO
01-08-2006, 13:33
عزيزم ديگه خيلي جالبه ... آقا دوست خيلي گلم عزيزم اينجا جاي سوال هست نه اطلاع رساني براي خريد اونجا بايد بپرسي ... اينجا مثلا سوالاتي مانند نصب كردن فلان و اين مشكل ...
قربانت شهريار

m654
01-08-2006, 13:42
بچه ها سلام..من تا الان از اينتل استفاده كرده ام.. بدليل تعريف هايي كه از اي ام دي شده قصد دارم اي ام دي بگيرم..كارم فلش زدن رسيور...كارهاي گرافيكي مثل پريماير و فتوشاپ...وبازي است نظرتون چيه ؟ ضمنا طرفدار Asus هستم واین مادر بورد نظرمو گرفته A8n-sli Premium ولی شنیدم که انگار خریدن این مادربورد زیاد مقرون بصرفه نیست بدلیل اینکه در صورت ارتقا این مادر بورد ازدور خارج میشه ...آیا من با توجه به نیازهایی که دارم نیاز به ارتقا دارم؟ و این مادربورد تا کی میتونه برا من یه سیستم خوب بمونه ؟ ببخشید تایپیک طولانی شد...........................
يه سوال: چه مدت فرصت انتخواب داري؟
البته برو تو بخش مربوطه جواب بده...

Gabana
01-08-2006, 13:51
سلام
به نظر من اين تاپيك مناسب نيست .
اگه قرار باشه همه چي يه جا جمع بشه كه راحت ميشه كل فروم رو تو 5 تا تاپيك خلاصه كرد و خلاص !
اگر سوالات بصورت عمومي پرسيده بشه هم ديگران مي بينن و هم سرچ كردنش راحت تره شهريار جان .
زياد به فكر مجتمع كردن پست ها نباش چون نه تنها موفق نمي شي بلكه تايك ها يي هم كه احتياج به اين حالت داشت ايجاد شده .
مثل اخبار و مقالات و اطلاع رساني .

موفق باشي .

satdw
01-08-2006, 13:53
شهريار جان من تو اين تايپيك ديدم نوشته هر سوالي كه نياز به جواب سريع داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و نديدم نوشته باشين اگه كسي سوالي داره تو تايپيك مربوطه نوشته بشه ..پس اين تايپيك براي چي زده شده ؟

Shahryar_NEO
01-08-2006, 13:57
علي جون سلام عزيزم شما نبودي عزيزم ولي اگه دقت كرده باشي توي همين بخش چند تا تاپيك واقعا يه جوابي زده شد مثلا تشخيص رم كينگ استون تقلبي يا اصل؟ خوب اين مي تونست توي يه تاپيك بيشتر بازديد كنند داشته بود باشه كه همه ببيند 1 و 2 اينكه وقتي تاپيكي اين شكل مثل اطلاع رساني شد زورتر آپديت ميشه و كسي هم ميخواد جواب بده راحت تره ...
حالا عزيزم خواهش مي كنم از شما كه يكي از همكارهاي هستي يه مدت كمك كن ببينيم چي ميشه...
قربانت شهريار

Devil Lord
01-08-2006, 14:00
فکر کنم عاقبت این تاپیک هم مثل "حل مشکلات به صورت گفت و شنود" بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shahryar_NEO
01-08-2006, 14:04
بيايند اين هم چند نمونه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي از اينها است...
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
باتشكر شهريار

Shahryar_NEO
01-08-2006, 14:07
ضمنا شايان جان دليل اينكه اون تاپيك به اين صورت شد يكي از دلايلش اين بود كه دوستان اشاره كردند ولي دليل ديگش اين بود:
عزيزان هدف تاپيك را منحرف كردند ... البته قصد خاصي ندارم و طرفم هم كس خواسي نيست همين طور كه تاپيك علي جون در مورد سيستم هاي منتخب كه خيلي ميتونست خوب باشه اين طور شد...
باتشكر شهريار

Gabana
01-08-2006, 14:09
شهريار جان مطمئن باش تاپيك هاي عمومي بيشتر بازديد كننده داره .
همون تاپيك تشخيص اصل يا تقلبي - وقتي يه نفر اينو ببينه سريع ميره تا ببينه چه خبر و يا اگه يه تاپيك ديگه اي با عنوان سوال مطرح شده باشه باز دوستان وقتي ببينن اين سوال هست مي رن تا جواب بگيرن .
اما يه كاربر وقتي بياد اين بخش از كجا بدونه كه تشخيص اصل يا تقلبي گينگ استون اينجا هست ؟
خوب مي آد يه تاپيك ديگه مي زنه .

موفق باشي .

Shahryar_NEO
01-08-2006, 14:12
علي جون بحث مي خواي عزيزم بكني بكن اينج جاش نيست بد ميگين تاپيك فلان شما دو هفته صبر كن ... تا اون وقت هم اگه ميشه كمك كن...
هدف تاپيك خوب داره خراب ميشه ديگه...
-------
لطفا ديگه بحث به اين صورت نكنيد اگه هم كاري با من دارين پيغام خصوصي زنده باشه !!!!!
سربلند باشيد شهريار

Devil Lord
01-08-2006, 14:21
شهریار جان ناراحت نشیا عنوان تاپیکتم یکم مشکل داره همه نمیتونن متوجه یشن که این تاپیک برای چی هست

Shahryar_NEO
01-08-2006, 14:32
درسته ... اسمش را به من پيغام خصوصي بده ...

Mirage
01-08-2006, 14:33
عنوان تاپيك مشكل داره، اين حرف يعني چه؟ ( به خصوص پردازنده و مادربورد)

1- يعني اينكه تمامي سوالات را اينجا بپرسيد، حتي اگر در مورد پردازنده و مادربورد است.

2- يعني سوالات در مورد پردازنده و مادربورد را اينجا بپرسيد (خوب عنوان انجمن هم همينه)

فكر مي كنم تاپيك هم تكراريه خودت قبلا مشابهش رو زدي

Mirage
01-08-2006, 14:35
اينجا چت رومه توي 20 دقيقه از پست اول رسيده به وسط صفحه دوم

Shahryar_NEO
01-08-2006, 14:37
كاملا درسته عزيزم مي دونم ... اصلا مي دونيد عزيزان زمان همه چي را درست مي كنه ...
باتشكر شهريار

Shahryar_NEO
01-08-2006, 14:45
آقا به خدا من نمي خواستم ... اصلا اين تاپيك را شما ولش كنيد ...

mohammad20ali20
02-08-2006, 03:22
با سلام
من یک cpu 2800 دارم amd.که روی مادر بورد ماتریکس گذاشتمش :happy:
اما حالا با یک نرم افزار تستش کردم ومیزان سرعتشو 1600 نشون میده :sad:
لطفا کمک

m654
02-08-2006, 07:56
با سلام
لطفا کمک
خوب اون که فرکانیس پردازندش نیس این سیاست ای ام دیه که وقتی یه سیپییو رو بعنوان 2800+ عرضه میکنه به این معنیه که پرفورمنسی در حد 2800 گیگاهرترز اینتل و شاید بیشتر داره...مسئله ای نیس...

PreuX
05-08-2006, 18:04
سلام
مادربورد من giga مدل 8S648-RZ-C هست الانم يه CPU مدل celeron d 2.4 روش هست مي خاستم ببينم حداكثر چه CPU مي شه براش گذاشت؟
ممنون

Shahryar_NEO
06-08-2006, 22:48
;)
با سلام
لطفا کمک
عزيزم مال چرخه شون هست كه كلاك واقعيه اي ام دي × 9 و اينتل در 6 ضرب بشه...
قربانت شهريار ;)

Shahryar_NEO
06-08-2006, 22:53
سلام
مادربورد من giga مدل 8S648-RZ-C هست الانم يه CPU مدل celeron d 2.4 روش هست مي خاستم ببينم حداكثر چه CPU مي شه براش گذاشت؟
ممنون
عزيزم توي درفترچه مادربورت نوشته ...
ولي فكر كنم تا 3.2 و با آپديت كردن بايوس تا 3.4 ...
قربانت شهريار :happy: