PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مي‌خواستم بدونم براي طراحي صفحات وب بايد چه برنامه‌هايي ياد گرفت؟

raha_kocholo
10-04-2005, 22:33
سلام
مي‌خواستم بدونم براي طراحي صفحات وب بايد چه برنامه‌هايي ياد گرفت؟

Nesta
11-04-2005, 02:00
سلام
بهترين Dreamweaver mx 2004

raha_kocholo
11-04-2005, 18:42
براي ياد گرفتن اين برنامه لازم است قبلا چه برنامه هايي بلد باشيم؟
متشكرم :shock:

مهمان
13-04-2005, 23:02
سلام
من براي افراد مبتدي frontpage و براي افراد حرفه اي visual studio .net را پيشنهاد مي کنم
موفق باشيد :wink:

double_n
30-04-2005, 23:32
ايول :mrgreen:

asad_p30w
12-04-2006, 22:31
با سلام
ابتدا بايد HTMLرا ياد بگيري( اگر حوصله نداري بروي سراغ FrontPage)
بعد از ياد گيري بالايي براي برنامه نويسي بايد يك زبان اسكريپتي( ASP, ASP.NET, PHP, JavaScriptو...) را ياد بگير
براي طراحي گرافيكي متحرك هم(Flash, Swish, Adobe Photoshop, Imageready,... چندتاي ديگر ) خيلي فراوونه
و .... :king: :king: :king: :rambo: :rambo: :rambo: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Far Va Har
17-04-2006, 01:42
خوب بهتره اول بدوني مي خواي طراحي سايت رو ياد بگيري يا برنامه نويسي رو
براي طراحي بايد مجموعه اي از برنامه هاي زير رو بلد باشي
Adobe Photoshop - FrontPage OR Dreamweaver mx - Adobe ImageReady - Flash mx OR Swish - Html
برای برنامه نویسی هم :
Html OR XHtml - Css - JavaScript - ASP OR PHP OR Visual Studio .net - MS SQL Server OR My SQl OR Access OR Any DataBase Program - ActionScript For Flash mx

هر چی از این چیز هایی که بالا نوشتم بیشتر بلد باشی حرفه ای تری . البته این هایی که بالا نوشتم برای موقعی هست که بخوای تو ای زمینه ها حرفه ای بشی وگر نه برای مبتدی ها همون فرانت پیج یا دریم ویور و همچنین فتوشاپ کافیه
اون بالا دیگه VB Script رو تو قسمت برنامه نویسی ننوشتم به دو دلیل
1. چون فقط تو اینترنت اکسپلورر ساپورت میشه
2. چون اگه Visual Studio.net رو بلد باشی نه نیاز به JavaScript هست و نه VB Script

ضمنا اگه بخوای طراح حرفه ای بشی به جز Html ای که برات هم تو بخش طراحی و هم برنامه نویسی نوشتم می تونی JavaScript رو هم برای طراحی یاد بگیری چون خیلی دستتو تو طراحی باز میذاره

tahmasb
26-04-2006, 23:43
كسي در مورد publisher 2003 ميتواند توضيح بدهد آيا اين هم برنامه اي براي طراحي صفحات وب است

*NashenaS*
26-04-2006, 23:56
سلام
مي‌خواستم بدونم براي طراحي صفحات وب بايد چه برنامه‌هايي ياد گرفت؟
الان برنامه هاي زيادي براي طراحي وب اومده و طوري شده كه براي طراحي وب شما نيازي به دونستن كد نداريد...
درست مثل قضيه هك ها و اكسپلويت ها....
اما هميشه كسي برگ برنده رو داره كه بدونه پشت پرده چي ميگزره...
بنابراين من به شما پيشنهاد مي كنم قبل از شروع استفاده از اين نوع برنامه ها كد هاي html رو ياد بگيريد (به هيچ وجه سخت نيست) و بعد شروع به استفاده از برنامه هاي Macromedia كه شامل Dreamweaver, Flash, ... مي شه...

كسي در مورد publisher 2003 ميتواند توضيح بدهد آيا اين هم برنامه اي براي طراحي صفحات وب است
از اين برنامه براي طراحي flyer ها (نمي دونم به ايراني چي ميشه) استفاده ميشه...

موفق باشيد. :)

tahmasb
09-05-2006, 08:31
با تشکر از اشکان

fa_sa
11-05-2006, 13:28
با سلام . سوال و جوابها بسيار جالب بود .. من خيلي استفاده كردم .. از همه ممنونم