PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه بخوام taskbar & startmenu رو حذف کنم باید چی کار کنم

miti
10-04-2005, 21:54
اگه بخوام taskbar & startmenu رو حذف کنم باید چی کار کنم :idea: :idea: :idea: :arrow:

Ehsani
16-04-2005, 08:06
اگه منظورت موقع كار كردن تو ويندوزه بايد اين كار رو بكني ...
رو taskbar يا startmenu كليك راست كن بعد
prpperties رو انتخاب كن بعد از tab قسمت taskbar گزينه auto_hide teh taskbar رو انتخاب كن

سعید مشکی
21-04-2005, 19:10
دوست عزيز سلام
نميدونم منظورتون از حذف منو چيه ؟
اما اگر برنامه هاي داخل منو مثلا all program - run - help - find , و برنامه هاي ديگه مثل ماي كامپيوتر و ... رو بخواي ميتوني از داخل منوي استارت حذف كني . البته از توي رجيستري هم ميتوني اما كار مشكلي است . بهتون استفاده از نرم افزارهاي بسيار خوبي مثلtweek xp pro - winboost - pc security - win xp manager و... استفاده كني كه باز بين اينها برنامه win xp manager از نظر من فوق العاده است. هم امنيت بالايي داره و هم كارايي ساده و گسترده حتي ميتوني با اون رجيستري سيستمت رو هم كلين آپ كني و مرتب كني البته بصورت كاملا اتوماتيك خلاصه اين كه برنامه فوق العاده خوبيه . اگر هم براي پيدا كردنش مشكلي داري ميتوني اونو تو سايت سرچ كني . دانلودش رو در سايت قرار داده اند.
موفق باشي

miti
22-04-2005, 08:45
دوستان عزیز از راهنمایی تون ممنونم ولی هدف من محدود کردن هر گونه دسترسی به استارت منو و تسک باره البته این واسم فرقی نمی کنه که از کجا باشه .
در یک کلام بگم این نوار پایین رو نمی خوام :roll: :idea: :idea: :arrow:

سعید مشکی
23-04-2005, 10:42
دوست عزیز سلام
با همون برنامه ای که بهتون معرفی کردم میتونید همه چیز رو محدود کنید . برنامه فوق العاده قوی و در عین حال ساده ای است. اما اگه فقط میخوای نبینیش کافیه که موست رو در بالاترین قسمت تاسک بارت نگه داری تا شکل موست فلش دو جهته بشه بعد اونو نگه دار و به سمت پایین صفحه بکش تا محو بشه.
موفق باشی.

miti
25-04-2005, 21:32
عزیزان من می خوام وقتی کلید پنجره رو روی صفحه کلید می زنم استارت منو باز نشه .
البته میخوام کسی هم به ایکن های تسک بار دست نزنه .مثلا نتونه انتی ویروس مو غیر فعال کنه

:idea: :idea: :arrow:

Reza_Sadeghi
28-09-2006, 11:38
اين مشكليه كه من هم دارم.
دوستان مایلم آیکون های TrayBar کنار ساعت در TaskBar مخفی بشن و همچنین Start Menu هم با کلیک موس و هم کلید Win روی Keyboard عمل نکنه.
از این نرم افزار هایی که معرفی کردین فقط PC Security رو باهاش کار کردم اما میخوام هر وقت که ویندوز شروع میشه این آیکون های TrayBar به صورت خودکار و Autostart و پیش فرض مخفی شده باشند و مجبور نباشم مدام هر دفعه از نرم افزار این حالت ها رو فعال کنم.

کسی میتونه راهنمایی کنه؟

لطفا فرمان ها و کلیدهای دستی به این منظور داخل Regedit رو هم اگه کسی میدونه اینجا بنویسه.
با تشکر.

Reza_Sadeghi
29-12-2006, 01:21
منتظر جوابيم.

Reza_Sadeghi
11-04-2007, 06:21
:15: ......