PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل اعصاب خورد کن با ram سونی اریکسون w580i

skysings
01-02-2013, 13:45
سلام من یه گوشی سونی اریسکون کشویی w580i دارم که زمان خرید یه رم 500mb هم همراهش بود. 1 سال و نیم اول خیلی خوب کار می کرد. چند ماه پیش یه رم 2 گیگ براش با کلی جستجو پیدا کردم. اما مشکل من اینه که دیگه عکس یا فیلم یا برنامه های نصب شده روش باقی نمی مونه یا معیوب و بی استفاده می شه. مثلا اگه فیلمی یا عکسی روش ذخیره کنم یا با دوربین موبایل بگیرم همون روز یا چند روز بعد کلا از بین میره یا معیوب می شه و توی کامپیوتر هم نمیشه دیدش. بعضی مواقع هم هنگام روشن کردن گوشی همون اولش درخواست فرمت حافضه رو میکنه که اگه فرمتش نکنم دیگه هیچ عکسی رو ذخیره نمیکنه! بارها تنظیماتش رو ریست کردم و ریست کلی هم کردم. حتی رم قبلی هم گذاشتم اما باز همین مشکل رو داره. از عزیزان و اساتید خواهش دارم راهنماییم کنید چون من این گوشی رو خیلی دوست دارم و خیلی هم به کار من میاد. یه جورایی باش زندگی می کنم. راستی نوع رم گوشیم M2 هستش.مرسی که حوصله گذاشتید و این مشکلو خوندید.

meshkiposh2200
01-02-2013, 15:35
این نوع گوشی ها فلش کردن اخرین راه حل برای حل مشکلاتشان است.این نوع گوشی با رم بالای یک گیگ کمی مشکل دارند.

skysings
04-02-2013, 10:19
با سلام و تشکر فراوران از جوابتون. چه جوری باید گوشی رو فلش کرد یعنی منظور از فلش کردن گوشی چیه؟
در ضمن ببخشید که از پاسخ شما دیر تشکر کردم چون مشکل اتصال به اینترنت داشتم. باز هم ممنونم.:n06: