PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود محتوای فلش یک سایت که به صورت چند لایه ای است

bastami
01-02-2013, 01:34
سلام. من یه سری فایل فلش هست که باید از یه سایت دانلود کنم. مشکلم اینجاست که این فایل ها چند لایه ای هستن. یعنی مثلا در نظر بگیرین که یه فلش آموزشی مربوط به یه درس هست که شامل چندین فصله . وقتی وارد سایت می شید یه صفحه فلش باز میشه که برای مرور درس باید از یه لیست که داخل همون صفحه فلش هست عنوان درس مورد نظرتون رو انتخاب کنین و بعد به صورت آنلاین فلش رو ببینین. به خاطرمحدودیت حجم اینترنت می خوام تمام محتوای این صفحه فلش رو یکجا دانلود کنم. تا بتونم به صورت آفلاین همون طور که آنلاین میبینمش بونم ازش استفاده کنم. با انواع نرم افزارها مثل flash saver,save flash , و.... هم امتحان کردم. نشد که نشد. در واقع با استفاده از این برنامه ها تک تک فایل های فلش به صورت جدا جدا دانلود می شن که خوب مرور آفلاینشون سخته. ممنون میشم اگه کسی بتونه بهم بگه چطور میشه محتوا رو دقیقا همون طوری که آن لاین هست دانلود کرد.

hamed29
05-02-2013, 01:10
سلام؛ به نظرم بهتره فایلهای فلشی رو که دانلود کردید رو به نرم افزار اجرایی (‏exe‏) تبدیل کنید. اینطوری میتونید از منوی اصلی هر فایلی رو که بخواید اجرا کنید.البته نمیدونم با چه برنامه ای میشه این کار رو انجام داد!‏‎ ‎