PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای تلوزیون سه بعدی

reza1995live
31-01-2013, 14:34
سلام دوستان من میخوام یه تلوزیون سه بعدی بخرم میخوام بدونم تلوزیون های سه بعدی جای خودشونو پیدا کردن یا هنوز جای پیشرفت دارن؟یعنی سه بعدی بخرم بعدا پشیمون نمیشم؟
بحث بعدی اینه که کدوم برند و مدل در سایز 40 الی 47 بهترین کیفیت با قیمت مناسبتر رو عرضه میکنه.پیشاپیش ممنون از مشاورتون.

amir_t6262
31-01-2013, 14:58
تلویزیونهای سه بعدی فعلی عینک دارند، تکنولوژی جدید، سه بعدی های بدون عینک است که بعضی کمپانی ها مشغول کار روی این مدلها هستند.

در نمایشگاه CES امسال، توشیبا، پاناسونیک و ... تلویزیونهای سه بعدی بدون عینک را به نمایش گذاشتند که البته در ابعاد بزرگ بودند.
و اینکه احتمالش هست مدلهای سایز کوچک سه بعدی بدون عینک هم ساخته شود.

برای اطلاعات بیشتر عبارت glassless 3d tv را جستجو کن.

reza1995live
31-01-2013, 18:33
تلویزیونهای سه بعدی فعلی عینک دارند، تکنولوژی جدید، سه بعدی های بدون عینک است که بعضی کمپانی ها مشغول کار روی این مدلها هستند.

در نمایشگاه CES امسال، توشیبا، پاناسونیک و ... تلویزیونهای سه بعدی بدون عینک را به نمایش گذاشتند که البته در ابعاد بزرگ بودند.
و اینکه احتمالش هست مدلهای سایز کوچک سه بعدی بدون عینک هم ساخته شود.

برای اطلاعات بیشتر عبارت glassless 3d tv را جستجو کن.
این تکنولوژی تا چه زمانی همه گیر خواهد شد اگه تا یک سال باشه میتونم صبر کنم ولی بیشتر از اون نه چون الان به یک تلوزیون نیاز دارم و از سر مد نیست که برم سه بعدی بگیرم.
پس شما در اینصورت چه پیشنهادی به من میکنین که با قیمت مناسب (تا حدود 4 تومن یکم بیشتر کمتر)بهترین امکانات رو داشته باشه.

ali_n2011
01-02-2013, 09:47
این تکنولوژی تا چه زمانی همه گیر خواهد شد اگه تا یک سال باشه میتونم صبر کنم ولی بیشتر از اون نه چون الان به یک تلوزیون نیاز دارم و از سر مد نیست که برم سه بعدی بگیرم.
پس شما در اینصورت چه پیشنهادی به من میکنین که با قیمت مناسب (تا حدود 4 تومن یکم بیشتر کمتر)بهترین امکانات رو داشته باشه.
این تکنولوژی ممکن یک یا دو سال دیگه وارد بازار بشه ولی فوق العاده گران خواهد بود و برای رسیدن به قیمت فعلی تلوزیونها باید حداقل 5 سال صبر کنید
پیشنهاد من برای سه بعدی ال جی هست به دلیل عینکهای سبک و بدون نیاز به شارژ و بدون سر گیجه و ...
پیشنهاد ویژه 47lm7610 با پنل 240 هرتز وانطباق تصویر 800 هرتز و تصویر با کیفیت هم در سه بعدی و هم دو بعدی

mobin555
01-02-2013, 17:03
دوستان کسی تلویزیون 46es8880رو داره؟اگر جواب مثبته، لطفاً در مورد کیفیتش راهنمایی کنه...چون میخوام ظرف هفته آتی یکدستگاه بخرم
ممنون

mobin555
02-02-2013, 22:04
دوستان کسی تلویزیون 46es8880رو داره؟اگر جواب مثبته، لطفاً در مورد کیفیتش راهنمایی کنه...چون میخوام ظرف هفته آتی یکدستگاه بخرم
ممنون

امروز رفتم بگیرم دیدم 850 هزار گرون شده 4950(بدون سینما)...کلاً منصرف شدم

Website 4
23-02-2013, 11:46
تو سایتهای مربروطه بگرد بعضی TV ها هستم که برای فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مناسبن بعضی ها برای بازی

reza1995live
24-02-2013, 18:08
من هنوز 20تا پست ندارم برا همین نتونستم به دوستمون PM بدم اینجا بیان میکنم دو هفته قبل یک دستگاه 47LM64100 خریداری نمودم هنوز به ایراد خاصی بر نخوردم.به راحتی تمام فرمت ها از جمله MKV رو با زیر نویس پخش میکنه.من خودم دیروز یک فیلم 1.5گیگی که عصر یخبندان4 باشه رو دانلود کردم ریختم رو فلش نمیدونم فیلمش صحنه خاصی نداش یا اینکه به خاطر حجم کم سه بعدی واقعی نبود پخش بلوری هم که ندارم باید بدم بیرون از این فیلم های پر حجم بریزن ببینم وضعیت چطوره.در کل توصیه من به شما اینه که حتما بگید همه مدل ها رو موقع خرید روشن کنه و بزنه سه بعدی تا بهتر بتونی مقایسه کنی.از جایی که فروشنده آشنا بود اولا این مدل رو هم خودش توصیه کرد دوما گفت وقتی کارت اومد بیار واسط نقد میکنم ولی بقیه رو نمیدونم این کارو میکنن یا نه.کیفیتش تصویرش هم خوبه و من راضی ام.ولی وقتی بسته رو خونه باز کرد دیدم کنترل جادویی و دوتا عینک دوال پلی نداش یکم حالم گرفته شد.

VAHID
24-02-2013, 18:19
من هنوز 20تا پست ندارم برا همین نتونستم به دوستمون PM بدم اینجا بیان میکنم دو هفته قبل یک دستگاه 47LM64100 خریداری نمودم هنوز به ایراد خاصی بر نخوردم.به راحتی تمام فرمت ها از جمله MKV رو با زیر نویس پخش میکنه.من خودم دیروز یک فیلم 1.5گیگی که عصر یخبندان4 باشه رو دانلود کردم ریختم رو فلش نمیدونم فیلمش صحنه خاصی نداش یا اینکه به خاطر حجم کم سه بعدی واقعی نبود پخش بلوری هم که ندارم باید بدم بیرون از این فیلم های پر حجم بریزن ببینم وضعیت چطوره.در کل توصیه من به شما اینه که حتما بگید همه مدل ها رو موقع خرید روشن کنه و بزنه سه بعدی تا بهتر بتونی مقایسه کنی.از جایی که فروشنده آشنا بود اولا این مدل رو هم خودش توصیه کرد دوما گفت وقتی کارت اومد بیار واسط نقد میکنم ولی بقیه رو نمیدونم این کارو میکنن یا نه.کیفیتش تصویرش هم خوبه و من راضی ام.ولی وقتی بسته رو خونه باز کرد دیدم کنترل جادویی و دوتا عینک دوال پلی نداش یکم حالم گرفته شد.

مبارک باشه

برای 3d بهتره یه سری کلیپ دان کنی تا عمق بیرون زدگی رو ببینی

فیلم ها زیاد بیرون زدگی ندارن بیشتر تو عمق هستن

131111
01-03-2013, 15:04
سلام میخواستم یه tv سامسونگ بگیرم به نظر شما 6950 یا 6960 ؟
یه سوال تلویزیونهای 3بعدی خودشون به تنهایی میتونن فیم 3بعدی پخش کنن از طریق usb یا حتما باید دستگاهش باشه؟
بد اینکه برای دیدن فیلم 3بعدی حتما باید عینک خود سامسونگ باشه؟

hapalii
02-03-2013, 01:41
سلام میخواستم یه tv سامسونگ بگیرم به نظر شما 6950 یا 6960 ؟
یه سوال تلویزیونهای 3بعدی خودشون به تنهایی میتونن فیم 3بعدی پخش کنن از طریق usb یا حتما باید دستگاهش باشه؟
بد اینکه برای دیدن فیلم 3بعدی حتما باید عینک خود سامسونگ باشه؟

سلام
بستگی به قیمت داره از نظر من 6960 ارزش 200 تومان بیشتر رو داره .
بله می تونیید از روی فلش یا هارد فیلم سه بعدی هم پخش کنند البته معمولا به شکل ساید بای ساید برای دیدن فیلم هم حتما باید عینک سامسونگ باشه ضمن این که عینک های سری C که مال 2 سال پیش به سری D و E که برای دو سال اخیر هستند نمی خوره .