PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد استارت اولیه برای عکاسی واتلیه!

hapal888
31-01-2013, 02:19
سلام من علاقه زیادی به عکاسی و داشتن اتلیه عکاسی دارم می خواستم بدونم از کجا باید شروع کنم؟

Amateِur
31-01-2013, 15:46
سلام من علاقه زیادی به عکاسی و داشتن اتلیه عکاسی دارم می خواستم بدونم از کجا باید شروع کنم؟

چند سالته؟ چقدر با عكاسي آشنايي داري؟ چقدر تجربه داري تو عكاسي؟
اينارو مشخص كن بعد من راهنماييت ميكنم :20:

hapal888
31-01-2013, 20:33
25 سالمه و اشنایی زیادی ندارم و لی می خوام که یک اتلیه برای تالار پذیراییمون بزنم و می خواستم بدونم که چکار هایی باید انجام بدم((کلاس های اموزشی و وسایل و....))

Amateِur
31-01-2013, 21:01
25 سالمه و اشنایی زیادی ندارم و لی می خوام که یک اتلیه برای تالار پذیراییمون بزنم و می خواستم بدونم که چکار هایی باید انجام بدم((کلاس های اموزشی و وسایل و....))

خوب ببين عزيز براي شروع حتما بايد به كلاس هاي اموزشي بريد و دوره اي رو بگذرونيد و كار با دوربين حرفه اي رو كامل ياد بگيريد كه اين امر فقط با خريد يك دوربين حرفه اي ميسر ميشه. خوده من چهار سال پيش رفتم و در اموزشگاه ها ازاد دوره فني حرفه اي رو گذروندم و مدركش رو گرفتم و بعد از اون هم به دانشگاه رفتم و فوق ديپلم عكاسي رو گرفتم و الانم تو اتليه دارم كار ميكنم.
اتليه زدن نياز به تجربه ي بالايي داره و اينجوري نيست كه هر كسي از سره علاقه بياد يه اتليه راه بندازه.
هزينه راه اندازي اتليه (بدون در نظر گرفتن هزينه مكان و فقط هزينه دوربين و لوازم جانبي) بيش از 3 ميليونه كه اينم بايد در نظر بگيريد.
سوالي بود در خدمتم

hapal888
31-01-2013, 21:33
از راهنمایییتون ممنونم
هزینه زیاد مهم نیست (((جاش رو هم دارم همونطور که گفتم می خواهم اتلیه ای برای مجالس عروسی بزنم وامکاناتش رو هم دارم...))) شما که تجربه بالایی دارید میخواستم بدونم ایا این کلاس ها بصورت فشرده برگزار میشه وبرای استارت کارم باید دقیقا از چه اشخاصی کمک بگیرم((عکاس و....))

Amateِur
31-01-2013, 22:20
از راهنمایییتون ممنونم
هزینه زیاد مهم نیست (((جاش رو هم دارم همونطور که گفتم می خواهم اتلیه ای برای مجالس عروسی بزنم وامکاناتش رو هم دارم...))) شما که تجربه بالایی دارید میخواستم بدونم ایا این کلاس ها بصورت فشرده برگزار میشه وبرای استارت کارم باید دقیقا از چه اشخاصی کمک بگیرم((عکاس و....))

اها پس از اون لحاظ :دی

كلاس خودم 1.5 ماهه بود و شما هم بگرديد به وفور يافت ميشه از 1 ماه تا 9 ماه.
براي كسب تجربه هم حداقل 1 ماه بريد در يك آتليه فعاليت كنيد به عنوان كارآموز ( با هزينه احتمالي در صورت لزوم) بعد كم كم راه بندازيد براي خودتون :)

tsfarda
01-03-2013, 18:30
سلام دوست خوب و هنرمند . به توضیح دارم براتون در مورد اون قیمت و سه میلیون و این حرفا . من دو ماه پیش آتلیه ای برای شرکتم در نظر گرفتم بدون هزینه مکان و فقط برای تهیه امکانات اولیه شامل دوربین و ست نور و دو سه لنز که ضروری بودن حدود 7 میلیون خرج کردم .هزینه مکان و ... رو هم که اضافه کنید خیلی بیشتر میشه و بازم میگم فکر کنم با قیمتای جدید بیشتر هم میشه :n13:

Amateِur
02-03-2013, 00:23
سلام دوست خوب و هنرمند . به توضیح دارم براتون در مورد اون قیمت و سه میلیون و این حرفا . من دو ماه پیش آتلیه ای برای شرکتم در نظر گرفتم بدون هزینه مکان و فقط برای تهیه امکانات اولیه شامل دوربین و ست نور و دو سه لنز که ضروری بودن حدود 7 میلیون خرج کردم .هزینه مکان و ... رو هم که اضافه کنید خیلی بیشتر میشه و بازم میگم فکر کنم با قیمتای جدید بیشتر هم میشه :n13:

سلام عزيز.
والا من كه حدودي گفتم و ذكر هم كردم بيش از 3 ميليون و فقط لوازم جانبي. هرچند بله حداقل از 5 تومن شروع ميشه (امكانات و تجهيزات حداقلي و ارزان تر)