PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست بهترین برنامه ریکاوری گرفتن

RAMINET
31-01-2013, 00:09
دوستان عزیز من یه لب تاب msi خریدم که برنامه msi burn recovery توی خودش داشت برای گرفتن dvd ریکاوری از ویندوز ارجینالش اما من اول بجا رکاوری گرفتن رفتن پارتیشن هاشو دستکاری کردم چون 2 تا بیشتر نداشت و من 3 تاش کردم و مشکلی نبود اما بعدش اومدم تا زود رکاوری بگیرم اما چشمتون روزه بد نبینه روی برنامه مخصوص که زدم دیگه ارور میده میگه:
os_install drive or data drive label error.
please make sure os_install and data drive label exist
و کلا دیگه نمیشه ازش استفاده کرد! حالا چه کار کنم؟ قیده این برنامه رو باید بزنم؟ درضمن درایو ریکاوری لب تابم رو پاک نکردم و سره جاشه حجمش هم حدود 10 گیگ است و سالمه اما این برنامه فقط از کار افتاده!
اگه راهی داره بگین درستش کنم اگه نه بگین چجوری و با چه برنامه ای ریکاوری بگیرم حالا؟
ممنون از همتون

modernlove2007
04-02-2013, 02:00
دوست عزیز من هم همینمشکل رو دارم البته نه اینقدر حاد
برای من نرم افزار اصلا کار نمیکنه تو سایت msi هم گشتم اما چیزی در رابطه با این نرم افزار پیدا نکردم بهترین کار اینه که مشکلتو با کارشناس های ماتریکس مطرح کنی تا بتونی جواب بگیری
شما با فشردن کلید f3در موقع روشن شدن لب تاب میتونی تنظیمات لپ تاپ رو برگردونی به حالت قبلی و ریکاوریش کنی
اگر تونستی این نرم افزار رو پیدا کنی خبر بده به من ممنونت میشم چون همه سایت ها رو گشتم اما چیزی پیدا نکردم

Traceur
04-02-2013, 12:10
سلام دوست من ...

بهترین که نیست ولی نرم افزاهای Getadata Back، Easy Recovery و سری نرم افزارهای Active به خصوص بوت دیسک Active BootDisk بسیار عالی عمل میکنند ...

در مورد مشکلت هم باید به نمایندگی ماتریکس که دوست خوبمون هم اشاره کردند برید ولی قبلش یه نظری به این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])داشته باش .

موفق باشی ...