PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : می خوام به تعداد عکسهای موجود در یک پوشه picture box یا image ساخته بشه

A_M_IT2005
01-08-2006, 02:24
سلام
سوالمو با یک مثال می گم
من میخوام وقتی برنامم در حال اجرا هست و آدرس یک فولدر دارای چند عکس رو می دم
به تعداد عکسهای موجود در پوشه picture box یا image ساخته یا تولید بشه. (البته در همون وقتی که برنامه در حال اجرا هست.)
امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

HAMID484
01-08-2006, 09:48
یک سوال نفس گیر پرسیدی فکر کنم باید از چند تا تابع Api استفاده کنی میگردم ببینم چی میشه

حالا این برنامه رو واسه چه کاری می خوای ؟

tomcat
01-08-2006, 17:51
سلام دوست عزیز ، احتیاجی به توابع Api نیست . شما کافی یک Picturebox بر روی فرم قرار دهید و خاصیت Index آن را 0 بزارید . حالا با دستور Load میتونی Picturebox اضافه کنی
به این یه نگاه بنداز امیدوارم کمکت کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته باید موقعیتشو تغییر بدی منظورم Left و top است .

A_M_IT2005
02-08-2006, 02:30
سلام دوست عزیز ، احتیاجی به توابع Api نیست . شما کافی یک Picturebox بر روی فرم قرار دهید و خاصیت Index آن را 0 بزارید . حالا با دستور Load میتونی Picturebox اضافه کنی
به این یه نگاه بنداز امیدوارم کمکت کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته باید موقعیتشو تغییر بدی منظورم Left و top است .
سلام
دستتون درد نکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی کار منو راه نمیندازه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من می خوام یک برنامه مثل ACDSee بنویسم.
این یکی از مشکلاتمه.

tomcat
02-08-2006, 07:37
سلام میشه بگی کجاش اشکال داری

A_M_IT2005
03-08-2006, 03:00
سلام
ببخشید tomact جان پستمو ویرایش کردم.
کار من رو راه نمیندازه.
من می خوام مثل ACDSee اگه تو یه فولدر 1000 تا عکس هم وجود داشت برنامه جواب بده.
روش شما کاملا درسته ولی برای تعداد عکسهای زیاد جواب نمیده.
مثلا من چه جوری برای 1000 تا عکس picture box بسازم و left و top شون رو تغییر بدم.
یک راه ساده یا حد اقل خیلی کم دردسر تر از روش شما رو می خوام.
بازم از کمکت ممنونم.
با آرزوی موفقیت برای شما.

tomcat
03-08-2006, 07:31
خوب دوست عزیز من حقیقت روشی دقیق بلد نیستم . ولی چیزی که به ذهنم میرسه شما باید این ها داخل یک کانتینر قرار بدید تا بتونید با اسکرول ها اینها رو جابجا کنید .امیدوارم منظورمو فهمیده باشی

black_storm
10-08-2006, 13:26
دوست عزيز تر كمپو ننت ها استفاده كم
---------------
كمپننت xtreme suite را استفاده کن
اخرشه
همه چی داره