PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا خوردن یک تخم مرغ در روز مشکل ایجاد می کنه؟

Iloveu-ALL
27-01-2013, 15:27
آیا خوردن روزانه یک تخم مرغ مشکل ایجاد می کنه؟ ممنون :n01:

Razer
27-01-2013, 15:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iloveu-ALL
27-01-2013, 16:32
من شنیدم زیاد خوردن تخم مرغ به کبد آسیب می رسونه، این درسته؟

raana
27-01-2013, 17:31
دوست عزیز تو این قضیه بین خود دکتر ها هم مشکل وجود داره.....یکی میگه کمتر خورده بشه بهتره چون باعث آسیب کبدی-

بالا رفتن کلسترول خون-گرفتگی عروق و... میشه

ولی یکی میگه برای بدن خوبه از پوکی استخوان جلوگیری میکنه-مانع سکته میشه و....

ولی فکر میکم تو این قضیه حد وسط رو نگه داری بهتره...یعنی هفته ای 2 تا 5 عدد (بسته به شرایط سنی یعنی

اگر تو سن رشد هستی یا جسمی اگر ورزشکار هستی و نیاز به پروتئین داری) تخم مرغ استفاده کنی

در صورتی که مشکل کلسترول یا دیابت نداشته باشی...........

Saeed Dz
27-01-2013, 19:03
دوست عزیز تو این قضیه بین خود دکتر ها هم مشکل وجود داره.....یکی میگه کمتر خورده بشه بهتره چون باعث آسیب کبدی-

بالا رفتن کلسترول خون-گرفتگی عروق و... میشه

ولی یکی میگه برای بدن خوبه از پوکی استخوان جلوگیری میکنه-مانع سکته میشه و....

ولی فکر میکم تو این قضیه حد وسط رو نگه داری بهتره...یعنی هفته ای 2 تا 5 عدد (بسته به شرایط سنی یعنی

اگر تو سن رشد هستی یا جسمی اگر ورزشکار هستی و نیاز به پروتئین داری) تخم مرغ استفاده کنی

در صورتی که مشکل کلسترول یا دیابت نداشته باشی...........
اضافه میکنم که تعریق رو هم زیاد میکنه. معمولن ورزشکار ها مخصوصن زیبایی اندام از تعریقشون مینالن که یکی از عللش همین هست.

kases
27-01-2013, 20:15
من فکر نمیکنم تخم مرغ اسیبی به بدن بزنه
من قبلا روزی 9 عدد سفیده تخم مرغ به صورت خام استفاده میکردم به مدت یکسال و هیچ مشکل خاصی برام پیش نیومد:n01:

انیسه حورا
29-01-2013, 21:55
قطره فلوکورت چه ضرر هایی داره ؟

ssaraa
27-02-2013, 12:52
من فکر نمیکنم تخم مرغ اسیبی به بدن بزنه
من قبلا روزی 9 عدد سفیده تخم مرغ به صورت خام استفاده میکردم به مدت یکسال و هیچ مشکل خاصی برام پیش نیو
:n04::n04::n04:
جه عجيب استفاده از سفيده تخم مرغ مانع جذب ويتامين ب در بدن ميشه و به مرور زمان منجر به مرگ ميشه

Amir..H
27-02-2013, 13:07
:n04::n04::n04:
جه عجيب استفاده از سفيده تخم مرغ مانع جذب ويتامين ب در بدن ميشه و به مرور زمان منجر به مرگ ميشه

اولین باره همچین چیزی میشنوم!!!!
منبع..؟
سفیده تخم مرغ چون پرتیین بالایی داره اکثر بدنسازا روزی چندتاشو مصرف میکنن و من تا حالا نه شنیدم نه دیدم برا کسی مشکلی پیش بیاد...