PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک:استفاده بی مورد از پهنای باند در نرم افزار های دانلود منیجر بعد از توقف دانلود

hosiking
27-01-2013, 10:09
سلام دوستان
من یه مدتیه هر نرم افزار دانلود منیجری نصب میکنم هر وقت وسط دانلود هر فایلی دانلود رو متوقف میکنم بعد از توقف باز هم اون نرم افزار ها به دانلود ادامه میدن اما نه دانلود اون فایل نمیدونم دانلود چی؟! اما با برنامه netlimiter 3 که به استفاده از پهنای باند نگاه میکنی میبینی اون برنامه دانلود منیجر کماکان با همان سرعت با وجود متوقف کردن دانلود درحال استفاده از پهنای باند هست جالب اینه که اگر همون فایل رو از همان جایی که متوقف کردی دوباره شروع کنی سرعت دانلود به شدت افت کرده دیده میشه در حالی که اون برنامه هنوز در حال استفاده از پهنای باند بدون هیچ دلیلیه میخواستم ازتون کمک بگیرم که آیا راه حلی برای این مشکل وجود داره؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برا شما چنین مشکلی پیش نیومده؟؟؟؟

در ضمن این مشکل در هر دو ویندوز 7 و 8 وجود داره و روی 2 لپ تاپ چنین مشکلی به وجود اومده و این مشکل تنها به IDM ختم نمیشه بلکه من تمام دانلود منیجر ها از DAP گرفته تا Orbit ، IDA ، HIdownloder و... دانلود ، نصب و امتحان کردم در همه با چنین مشکلی رو برو بودم!