PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود بازی ایرانی سرباز نفوذی ساخته شده با یونیتی

احمد دات
27-01-2013, 02:24
سلام به دوستان این بازی رو تقدیم می کنم به شما

اسم بازی سرباز نفوذی نسخه 8 سرباز

شما در نقش یک سرباز باید سربازهای دشمن رو از بین ببرید

دو مرحله داره و سبک بازی سوم شخص اکشن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود 21 مگابایت :

نسخه جدید :

نکات اصلاح شده در نسخه دوم (البته این نکته رو بگم این اصلاحات طبق فرمایشات دوست عزیز مهندس پرویز هست )

1.دشمنان متحرک که بصورت walk و جهت رندوم حرکت می کنن(سرباز دشمن که حرکت میکنه در یک منطقه قبل از دیدن بازیگر و در صورت دیدن می ایسته و شلیک میکنه)
2. دشمن ثابت
3.انیم مرگ اصلاح شده دشمن که در نسخه قبل هم جهت با بازیگر نبود
4.تیزر مرگ بازیگر
5. بهبودی مرحله پایانی
6.اصلاح انیم بازیگر هنگام شلیک و ایستادن
7.بهبودی تیرها
8.دیگه با هر کلیدی بازیگر انیم نمی شه
....

از نظر گرافیکی تغییر زیادی نکرده

لینک دانلود نسخه دوم که سه پارته حدود 24مگابایت : لینک ها مستقیم هستند با سرعت دانلود بالا :

لینک کمکی :

دوستان گیم پلیش خیلی بهتر شده

parvizamd
27-01-2013, 08:00
سلام احمدجان .

باگ های داشتی که رفعشون خیلی خیلی بهتره میشه

1.موقع شلیک کارکتر می دوه نباید بدوه
2.دشمن های ثابت اند
3. بازیکن ها نارنجک می زند .
4.هعر دکمه از کیبورد می زدی حرکت می کرد.
5. اول بازی خیلی دشمن داشت .
6. وقتی جونت تموم می شد یهو می پرید بازی از اول می شد
7.دشمن ها وقتی می مردند 180 درجه می چرخیند.

احمد دات
27-01-2013, 10:39
سلام احمدجان .

باگ های داشتی که رفعشون خیلی خیلی بهتره میشه

1.موقع شلیک کارکتر می دوه نباید بدوه
2.دشمن های ثابت اند
3. بازیکن ها نارنجک می زند .
4.هعر دکمه از کیبورد می زدی حرکت می کرد.
5. اول بازی خیلی دشمن داشت .
6. وقتی جونت تموم می شد یهو می پرید بازی از اول می شد
7.دشمن ها وقتی می مردند 180 درجه می چرخیند.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام مهندس

چشم اصلاح می شه

راستش رو بخوای یک کد حرکت براشون باید بنویسم که زمان بر بود حتما اصلاح میشه

منظورت اینه که موقع شلیک دود میکنه دودش رو بردارم فکر کردم اینجوری جالب میشه

خوب چون مراحل کم بود مرحله اول رو سخت گرفتم

آره سکانس گیم اور باید میزاشتم اصلاح میشه

یک باگ برنامه نویسه اصلاح میشه

دستت درد نکنه مهندس :n16:

احمد دات
27-01-2013, 17:09
:n16::n16::n16:

Joaquin
27-01-2013, 19:08
سلام
جسارت نباشه :n01:
به نظرم زبان بازیو کلا انگلیسی کن
کلاسش بالاتر میره...

احمد دات
27-01-2013, 22:27
سلام
جسارت نباشه :n01:
به نظرم زبان بازیو کلا انگلیسی کن
کلاسش بالاتر میره...

دوست عزیز من هم خیلی دوست دارم یعنی راحتره دیگه احتیاج به فارسی سازی نیست :n01:

ولی خوب اینجوری یک تفاوت ایجاد میشه دیگه اگه فارسی باشه

mohammd1
27-01-2013, 23:56
خیلی خوبه که بازیساز های ایرانی دید بین المللی داشته باشن. یه شرطش استفاده از زبان بین المللی هستش و بهتره نسخه انگلیسی (نسخه بین الملل) ساخته بشه

با توجه به شرایط ساخت اینجور بازیها که همه میدونیم هیچ ایرادی نمیشه ازش گرفت فقط یه سوال: چقدر از منابع رایگان در دسترس استفاده کردی؟

احمد دات
28-01-2013, 21:13
خیلی خوبه که بازیساز های ایرانی دید بین المللی داشته باشن. یه شرطش استفاده از زبان بین المللی هستش و بهتره نسخه انگلیسی (نسخه بین الملل) ساخته بشه

با توجه به شرایط ساخت اینجور بازیها که همه میدونیم هیچ ایرادی نمیشه ازش گرفت فقط یه سوال: چقدر از منابع رایگان در دسترس استفاده کردی؟

مرسی دوست عزیز شما لطف دارین

منابع : بیشتر مدلها از boot هست برنامه نویسیش کلا کار خودمه منو رو از یک پلاگین استارتش رو کمک گرفتم ....

Hotsun
29-01-2013, 18:47
مشکلات بازی رو که بچه ها گفتن,(البته چک پوینت هم میخواد)
برای همین من مسائل هنری رو میگم:
در کل گرافیک بازی تاریخ مصرف گذشته محسوب میشه,تکسچرا واقعاً ضعیف هستند و رندر نهایی بازی هم داغونه.خود Bootcamp تکسچراش همیناست ولی حداقل 4 تا Image Effect توپ گذاشته رندر نهایی رو بهترش کرده.
درخت ها و بوته های عین هم به شدت زیاده تنوع رو زیاد کن.
نشونه تفنگ اصلاً به بازی نمیخوره.
جعبه چوبی ها همه در یک راستا قرار دارن,بعضی هاشون رو یکم Rotate بزنی بد نیست :n02:
چیدمان درخت ها اصلاً اصولی نیست و همینجوری چیده شده,بد نیست چند تا عکس از یه همچین محیطایی بری ببینی تا دستت بیاد.
یه سری مسائل اینجوریه دیگه که خیلی پیش پا افتاده هستن....
اما طراحی مرحله و چیدمانش واقعاً افتضاحه,یکم حوصله به خرج بدین و پلیر رو سر دو راهی های اساسی قرار بدین بد نیست.
در ضمن منو هم کلاً مشکل داره,شما یه "درباره" یا "About" به منو اضافه کن اطلاعات بازی,سازنده و غیره رو اونجا بزن.
کلاً حواست باشه یوقت جو نگیرت,چون هنوز خیلی جای کار زیادی داره تا به یه چیز قابل تحمل تبدیل بشه.
اینا رو به خاطر خودت گفتم که بتونی پیشرفت کنی. :n11:

mohammd1
29-01-2013, 18:54
در کل گرافیک بازی تاریخ مصرف گذشته محسوب میشه,تکسچرا واقعاً ضعیف هستند و رندر نهایی بازی هم داغونه.خود Bootcamp تکسچراش همیناست ولی حداقل 4 تا Image Effect توپ گذاشته رندر نهایی رو بهترش کرده.
جعبه چوبی ها همه در یک راستا قرار دارن,بعضی هاشون رو یکم Rotate بزنی بد نیست :n02:
چیدمان درخت ها اصلاً اصولی نیست و همینجوری چیده شده,بد نیست چند تا عکس از یه همچین محیطایی بری ببینی تا دستت بیاد.
اما طراحی مرحله و چیدمانش واقعاً افتضاحه,یکم حوصله به خرج بدین و پلیر رو سر دو راهی های اساسی قرار بدین بد نیست.
در ضمن منو هم کلاً مشکل داره,شما یه "درباره" یا "About" به منو اضافه کن اطلاعات بازی,سازنده و غیره رو اونجا بزن.
کلاً حواست باشه یوقت جو نگیرت,چون هنوز خیلی جای کار زیادی داره تا به یه چیز قابل تحمل تبدیل بشه.

اگه اشتباه نکنم با COD مقایسهش کردین دیگه!!!!!؟

احمد دات
30-01-2013, 00:03

همه ای حرفهای شما درسته

ولی خوب الان من میتونم یک بازی باگرافیک خفن بسازم ولی چه جوری آپلود کنم مثلا درحدود 50 مگ بشه تازه با زیپ

گرافیکش برای بازی رایگان بد نیست :n20:

خوب من حتما به نکاتی که شما گفتید دقت می کنم چرا که به نظرم از نظر دوستی که تو زمینه گرافیک تجربه داره به نکات جالبی اشاره کردید تشکر

احمد دات
30-01-2013, 00:17
دوستان نسخه دوم رو هم گذاشتم

parvizamd
30-01-2013, 22:28
نقد تندتر تلاش بیشتر برای بهتر شدن.

تاره الان من تو کفم چقدر پیام کم نقد کرده :n02:زمان ما بازیمون به فنا می داد.:n12::n02:

Hotsun
31-01-2013, 19:57
تاره الان من تو کفم چقدر پیام کم نقد کرده :n02:زمان ما بازیمون به فنا می داد.:n12::n02:

اون زمان شماره میزدم یهو 20 تا میشد تازه آخرش میگفتم اگه خواستی تعارف نکن بازم اضافه میکنم.

راستی 2-3 تا Image effect خوب بتونی استفاده کنی فوق العاده بهتر میشه. سعی کن از Color Correction بتونی استفاده کنی خیلی تاثیر میذاره. :n06:

احمد دات
31-01-2013, 23:00
اون زمان شماره میزدم یهو 20 تا میشد تازه آخرش میگفتم اگه خواستی تعارف نکن بازم اضافه میکنم.

راستی 2-3 تا Image effect خوب بتونی استفاده کنی فوق العاده بهتر میشه. سعی کن از Color Correction بتونی استفاده کنی خیلی تاثیر میذاره. :n06:

چشم داداش حتما استفاده می کنم :n16:

Prince_ of _Persia
07-02-2013, 01:24
نه پیام جان کلا همینطوره تو نقدهاش می زنه می ترکونه بازیها رو :D . حالا کم کم عادت می کنی نیتش خیره پس زیاد سخت نگیر

احمد دات
07-02-2013, 01:41
دوتا عکس از سکانس مرحله یک نسخه 2 بازی سرباز نفوذی

سعی کردم رو گرافیک کار کنم به نظرتون بهتر شده

Prince_ of _Persia
07-02-2013, 13:04
ایول گرافیکش که خیلی خوب شده . رو گیم پلی هم سعی کن کار کنی .
یه انتقادی هم من داشتم که شلیک دشمن ها بسیار سریع بود و فقط از فاصله ای که هنوز نتونسته باشند ببینندت میشد کشتشون. البته فکر کنم فریم ریتش بالا بود و روش تاثیر گذاشته بود که باید سعی کنی کدهات رو طوری بزنی که سرعت فریم ریت سیستم کاربر تاثیری روی سرعت شلیک گلوله ها یا حرکت بازیکن یا دشمن و غیره نذاره. در ضمن فکر کنم گلوله ها که به هم برخورد می کردند انفجار رخ می داد چون هر چی من تیر می زدم و دشمن هم تیر میزد نه خون من کم می شد و نه خون دشمن ولی وقتی دیگه تیر نمی زدم سریع خونم کم می شد. اونوسط هم گلوله ها منفجر می شدند. به نظر من این حداقل چیزهایی هستند که قبل از بقیه باید درستشون کنی.

با تشکر

احمد دات
07-02-2013, 13:24
ایول گرافیکش که خیلی خوب شده . رو گیم پلی هم سعی کن کار کنی .
یه انتقادی هم من داشتم که شلیک دشمن ها بسیار سریع بود و فقط از فاصله ای که هنوز نتونسته باشند ببینندت میشد کشتشون. البته فکر کنم فریم ریتش بالا بود و روش تاثیر گذاشته بود که باید سعی کنی کدهات رو طوری بزنی که سرعت فریم ریت سیستم کاربر تاثیری روی سرعت شلیک گلوله ها یا حرکت بازیکن یا دشمن و غیره نذاره. در ضمن فکر کنم گلوله ها که به هم برخورد می کردند انفجار رخ می داد چون هر چی من تیر می زدم و دشمن هم تیر میزد نه خون من کم می شد و نه خون دشمن ولی وقتی دیگه تیر نمی زدم سریع خونم کم می شد. اونوسط هم گلوله ها منفجر می شدند. به نظر من این حداقل چیزهایی هستند که قبل از بقیه باید درستشون کنی.

با تشکر

مرسی دوست عزیز حتما اصلاح میشه

خوب تو این ورژن جدید این مشکلات تا حدودی درست شده ولی باز بیشتر روش کار میکنم