PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای پیدا کردن اسم 2 بازی توپ

amir.orc
26-01-2013, 22:26
سلام . بچه ها حدود 15 سال پیش یه بازی تحت داس بود که یه سری کرم یا مورچه از بالا پایین می افتادن و شما با گذاشتن موانع و راهنمایی کردنشون اون ها رو به مکان درست راهنمایی می کردید. این بازی اون موقع ها خیلی معروف بود و حتی عکس اون کرم ها یا مورچه ها رو تی شرت چاپ شده بود.کسی یادشه اسم یازی چی بوده و یا می تونه یه لینک دانلود بزاره.؟؟؟؟

یه بازی دیگه هم اون موقع بود که با این که گرافیک واقعا بالایی داشت و تحت داس بود سه بعدی بود و مثل gta شما آزاد بودید که در شهر راه برید بانک بزنید و سوار قایق بشید و حتی سوار آسانسور بشید و همه کار و جالب این که اون موقع ها gta نسخه اولش تازه اومده بود و 2 بعدی بود ولی این 3 بعدی بود و توش آدم های شهر و ولگردهای خیابانی و .. . .. . همه چی داشت .داستانش هم راجع به 10 تا سارق بود که به محض ورود به بازی باید یکیشونو انتخاب می کردید و مرحله اولش توی یک مترو بود و بعد سوار مترو می شدید یا می تونستید از مترو بیاید بیرون و توی شهر دنبال ماموریت برید یا برای صفا با انواع اسلحه ها به مردم تیر اندازی کنید.گرافیکش خیلی بالا بود.ولی اسم بازی اصلا یادم نیست.اگه یه روز دوباره بتونم این 2 تا بازی رو انجام بدم واقعا خیلی خوشحال می شم.اون موقع ها تا صبح پای این 2 تا بازی بودم ولی الان چی دریغ از یه بازی خوب..............افسوس.

sky1sky
07-07-2014, 15:55
hخیلی دیر شده ولی خوب من الان پست رو دیدم شاید بد نباش هراهی رو معرفی کنم که برای بقیه هم قابل استفاده باشه
برید به سایت های زیر قسمت screenshot و عکس های ازبازی های تحت داس دارد شاید عکس ازبرنامه مورد نظر خود را پیدا کنید و بعد به راحتی دانلود کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raya2
21-07-2014, 16:10
سلام . بچه ها حدود 15 سال پیش یه بازی تحت داس بود که یه سری کرم یا مورچه از بالا پایین می افتادن و شما با گذاشتن موانع و راهنمایی کردنشون اون ها رو به مکان درست راهنمایی می کردید. این بازی اون موقع ها خیلی معروف بود و حتی عکس اون کرم ها یا مورچه ها رو تی شرت چاپ شده بود.کسی یادشه اسم یازی چی بوده و یا می تونه یه لینک دانلود بزاره.؟؟؟؟

.

فکر کنم منظورت بازی Lemmings باشه/ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Europe)-1.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinashakiba
21-12-2014, 17:07
سلام، دنبال یه بازی قدیمی میگردم که فکر کنم 8 یا 9 سال پیش تموم کردم ولی هر چی داخل سی دی و دی وی دی هام میگردم پیداش نمیکنم میخوام ببینم ورژن جدیدی از بازی اومده اسمشم نمیدونم چی بو ولی داستانش میگم کسی میتونه اسم بازی بهم بگه ...

داستان از این قرار بود که یه فردی (یا بهتر بگم یه سرباز زندانی یا اسیر میشه) برای اینکه فرار کنه از زندان (فکر کنم زندان آلمانی بود) یا قرارگاه، کارهای مختلفی انجام میده مثلا یادم مرحله یک بازی بعد حرف زدن با اسیرای دیگه که همه از فرمانده ها و نظامی های اسیر شده بودن یه بیل پیدا میکنه از پشت قرارگاه شروع به کندن زمین میکنه (یه شرایطی بود که داخل نورافکن دشمن نباید قرار میگرفتیم) موفقم میشه ولی باز گیر میفته ... (مرحله اول)

مرحله دوم تو یه قرارگاه با محافظت بیشتر قرار میگیره برای اینکه بتونه فرار کنه به هر حال یه کارایی انجام میده نهایتا یه جا با بلندگو همه محافظا رو یه جا فرا میخونه بازم موفق میشه فرار کنه اما تو این مرحله هم دستگير میشه ...

به همین ترتیب مراحل سخت میشه ... یادم گرافیک بازی خیلی قوی بود و برای ساختنشم از موتور گرافیکی Unreal ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده شده بود. کسی میتونه کمک کنه اسم بازی بهم بگه