PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سامسونگ یا LG کدوم مدل؟

arash59b
25-01-2013, 11:29
سلام
از اساتید و دوستان خواهش میکنم نظرشون رو راجع به این مدل ها بدن، واقعا نمی دونم کدومشون رو انتخاب کنم. ایا تفاوت قیمتشون نسبت به تفاوت در قابلیت ها و اپشن هاشون می ارزه پول بیشتر بدم.

من زیاد از قابلیت 3D خوشم نمیاد ولی شنیدم که این نوع تلویزیون ها در حالت دو بعدی کیفیت بهتری نسبت یه مدلهایی که فقط دو بعدی هستند دارن؟ درسته؟ ایا تفاوتشون محسوس هست؟

از LG

42LM76100 LG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

42LM66900

42LM66100

از سامسونگ

40ES6960

40ES6980

40ES6950

البته یه جا خوندم که مدل 6950 قابل مقایسه به او چندتا بقیه نیست چون پلت فرمش ار بقیه پایین تر هست. درسته یا نه؟

کیفیت سامسونگ بهتره یا LG ؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash59b
25-01-2013, 21:43
از کمک نکرده همه دوستان ممنون خودم به نتیجه رسیدم.:13:

mohssen_00
26-01-2013, 16:24
میشه نتیجه تحقیقاتت روبگی اخه من هم دقیقا تو همین مدل های سامسونگ و ال جی موندم اگه بگی کمک خیلی برزگی بهم کردی.
ممنون

arash59b
26-01-2013, 17:11
میشه نتیجه تحقیقاتت روبگی اخه من هم دقیقا تو همین مدل های سامسونگ و ال جی موندم اگه بگی کمک خیلی برزگی بهم کردی.
ممنون

اصلا سراغ LGهای سه بعدی نرو که بهخاطر پسیو بودنشون کیفیت تصویر پایین تر از سامسونگ ها هست. به جای همه این ال جی های سه بعدی بهتره ادم به مدل 5700 که دو بعدی هست فکر کنه.

اما سامسونگ ها بهتر هستند (3D اکتیو). از روی جزییاتشون هم که معلومه به ترتیب مدل بهتر هستند من خودم نظرم روی 6960 هست چون پلتفرمش از 6950 جدیدتر هست و تقریبا امکانات 6980 رو داره. 6980 یه اپشن های اضافه ای مثل پردازنده 2 هسته ای داره که به کار من نمیاد

می مونه تحقیق میدانی و دیدن از نزدیک تا ادم تصمیم نهایش رو بگیره.

MJ-RAIDEN
26-01-2013, 18:46
اصلا سراغ LGهای سه بعدی نرو که بهخاطر پسیو بودنشون کیفیت تصویر پایین تر از سامسونگ ها هست. به جای همه این ال جی های سه بعدی بهتره ادم به مدل 5700 که دو بعدی هست فکر کنه.

اما سامسونگ ها بهتر هستند (3D اکتیو). از روی جزییاتشون هم که معلومه به ترتیب مدل بهتر هستند من خودم نظرم روی 6960 هست چون پلتفرمش از 6950 جدیدتر هست و تقریبا امکانات 6980 رو داره. 6980 یه اپشن های اضافه ای مثل پردازنده 2 هسته ای داره که به کار من نمیاد

البته 6980 از تکنولوژی local dimming برخورداره که این خودش خیلی مهمه . همین مسئله باعث میشه که این تلویزیون از لحاظ کنتراست و عمق رنگ مشکی از اون مدل های دیگه خیلی بهتر باشه .

arash59b
26-01-2013, 19:07
البته 6980 از تکنولوژی local dimming برخورداره که این خودش خیلی مهمه . همین مسئله باعث میشه که این تلویزیون از لحاظ کنتراست و عمق رنگ مشکی از اون مدل های دیگه خیلی بهتر باشه .

بله موافقم

اختلاف قیمت 300 تمومنی بین این سه مدل واقعا انتخاب رو دشوار میکنه

یه سوالا داشتم تو این مدل های سری 6 سامسونگ اسمارت بدون 3D پیدانمیشه؟

MJ-RAIDEN
26-01-2013, 23:07
بله موافقم

اختلاف قیمت 300 تمومنی بین این سه مدل واقعا انتخاب رو دشوار میکنه

یه سوالا داشتم تو این مدل های سری 6 سامسونگ اسمارت بدون 3D پیدانمیشه؟
تا جایی که من میدونم نه .
در کل به نظر من اول ببینید استفادتون از تلویزیون چیه . اگر از تلویزیون برای دیدن فیلم های 720p و 1080p یا گیمینگ استفاده می کنید به نظر من 6980 رو بخرید . ولی اگر مثلا فیلم باز نیستید و صرفا میخواید باهش شبکه های تلویزیونی رو ببینید 6960 که هیچ ، 6950 بگیرید .

mohssen_00
27-01-2013, 18:50
یعنی به هیچ وجه شما lm66100 رو پیشنهاد نمی کنید اخه اولا بودجم بیشتر از 2600 نیست ثانیا مشخصاتش خوبه که!!!

Joaquin
27-01-2013, 19:00

ببخشید.
خیلی تعجب میکنم.
این تحقیق رو شما چجوری انجام دادی که به این نتیجه رسیدی؟؟؟
واقعا تعجب میکنم...

لااقل در مورد تکنولوژی پسیو بهتر بود بیشتر تحقیق کنید...:n05:

arash59b
27-01-2013, 21:24
ببخشید.
خیلی تعجب میکنم.
این تحقیق رو شما چجوری انجام دادی که به این نتیجه رسیدی؟؟؟
واقعا تعجب میکنم...

لااقل در مورد تکنولوژی پسیو بهتر بود بیشتر تحقیق کنید...:n05:

منم دوست ندارم بدون تحقیق حرفی بزنم (پول اضافی که ندارم :n01:)

تکنولوژی پسیو همون تکنولوژی هست که تو سینما های سه بعدی استفاده می شه و تمام مزیتش تو کیفیت بهتر عینک و سبک تر بودن اون هست و تصویر پخش شده از عینک دیگه اون پرش های عینک های اکتیو رو نداره ولی

کیفیت تصویر تلویزوینش پایینتر است (به علت وجود لایه های اضافی)

کیفیت تصویر تلویزیون در حالت اکتیو چه در حالت 3D و چه 2D خیلی بهتر از پسیو هست و این همون چیزیه که برای من مهمه (چون من در 99% زمان استفاده دارم از تصویر تو حالت دوبعدی استفاده می کنم و سنگین بودن و شارژی بودن عینک اهمیت چندانی نداره)

arash59b
27-01-2013, 23:23
کسی می دونه TVهای سامسونگ ساخت و تولید کدوم کشور هستند؟

شنیدم کیفیت ساخت مدل های بدون گارانتی با گارانتی دار فرق می کنه و بدون گارانتی ها برای بازار ایران نبوده و گیرنده دیجیتال ندارند؟

Soroush-S
28-01-2013, 00:38
سامسونگهای با گارانتی سام سرویس ساخت ایران و بدون گارانتی یا بانه ای ساخت یکی از کشورهای جنوب شرقی اسیا مثل تایلند مالزی و ....

Arashmartini
28-01-2013, 01:04
سامسونگهای با گارانتی سام سرویس ساخت ایران و بدون گارانتی یا بانه ای ساخت یکی از کشورهای جنوب شرقی اسیا مثل تایلند مالزی و ....

البته فقط مدلها ی سری 6 و قبل از اون سری های 7 و 8 فعلا هر دو ساخت کره هستند

smhsh121
28-01-2013, 07:53
همه سامسونگ ها ساخت کره هستند فقط اونایی که گارانتی سام سرویس دارند تو ایران مونتاژ شدن و اونایی که بانه ای هستن تو مالزی و اون طرفا مونتاژ شدن.

rostamiani
28-01-2013, 07:55
سامسونگ 6650 صفحه مات داره یا براق ؟ الجی 62000 و 66100 چطور؟
نمی خوام رفلکت زیاد داشته باشه

mdk96
28-01-2013, 13:42
تقريبآ در يك سطح هستند اما 66100 جديدتره .

arash59b
28-01-2013, 14:55
امرور 66100 (42 اینچ) رو اهواز قیمت کردم 2810.
200 تومن هم تخفیف یا جایزه داشت. ولی بنظرم نمی ارزه اینقدر پول داد واسه پسیو که کیفیت تصویرش به اندازه اکتیو ها نیست. تا اونجا که یادمه صفحه مات بود

ali_n2011
28-01-2013, 21:20
منم دوست ندارم بدون تحقیق حرفی بزنم (پول اضافی که ندارم :n01:)

تکنولوژی پسیو همون تکنولوژی هست که تو سینما های سه بعدی استفاده می شه و تمام مزیتش تو کیفیت بهتر عینک و سبک تر بودن اون هست و تصویر پخش شده از عینک دیگه اون پرش های عینک های اکتیو رو نداره ولی

کیفیت تصویر تلویزوینش پایینتر است (به علت وجود لایه های اضافی)

کیفیت تصویر تلویزیون در حالت اکتیو چه در حالت 3D و چه 2D خیلی بهتر از پسیو هست و این همون چیزیه که برای من مهمه (چون من در 99% زمان استفاده دارم از تصویر تو حالت دوبعدی استفاده می کنم و سنگین بودن و شارژی بودن عینک اهمیت چندانی نداره)
به هیچ وجه قضاوت شما در مورد پسیو بودن صحیح نیست من با تلوزیون 7610 بهترین کیفیت را از تصاویر سه بعدی می گیرم طوری که حتی تو تبدیل دو بعدی به سه بعدی فیلم هابیت با کیفیت پایین دی وی دی اسکرین با کمی اغراق می تونم بگم حس می کردم کیفیت فیلم اچ دی هستش درسته فیلم دو بعدی مثل سه بعدی نیست ولی حس سه بعدی بودنو کاملا به آدم القا می کنه
علت اینکه می گم قضاوت شما صحیح نیست این است که حتی سونی تو تلوزیون جدیدش به سمت پسیو اومده یا تو خبرا بود که از سال آینده پاناسونیک هم تلوزیوناشو به صورت سه بعدی پسیو ارائه می کنه
در ضمن نه تنها کاهش کیفیت نداریم بلکه گاها افزایش محسوس کیفیت تصویر وجود داره البته من برای تلوزیونهای 2012 ال جی مخصوصا 7610 به بالا که پنل 240 هرتزی دارند این مطلبو عنوان می کنم در ضمن تو پسیو شما به هیچ وجه احساس سر گیجه یا سر درد نداری و خیلی ارزانتر از اکتیو هم هست

arash59b
29-01-2013, 07:56
به هیچ وجه قضاوت شما در مورد پسیو بودن صحیح نیست من با تلوزیون 7610 بهترین کیفیت را از تصاویر سه بعدی می گیرم طوری که حتی تو تبدیل دو بعدی به سه بعدی فیلم هابیت با کیفیت پایین دی وی دی اسکرین با کمی اغراق می تونم بگم حس می کردم کیفیت فیلم اچ دی هستش درسته فیلم دو بعدی مثل سه بعدی نیست ولی حس سه بعدی بودنو کاملا به آدم القا می کنه
علت اینکه می گم قضاوت شما صحیح نیست این است که حتی سونی تو تلوزیون جدیدش به سمت پسیو اومده یا تو خبرا بود که از سال آینده پاناسونیک هم تلوزیوناشو به صورت سه بعدی پسیو ارائه می کنه
در ضمن نه تنها کاهش کیفیت نداریم بلکه گاها افزایش محسوس کیفیت تصویر وجود داره البته من برای تلوزیونهای 2012 ال جی مخصوصا 7610 به بالا که پنل 240 هرتزی دارند این مطلبو عنوان می کنم در ضمن تو پسیو شما به هیچ وجه احساس سر گیجه یا سر درد نداری و خیلی ارزانتر از اکتیو هم هست

شما كه هيچ دليلي مبني بر اشتباه بودن متن من نياورديد و فقط به نقاط مثبت سيستم پسيو اشاره كرديد كه من هم همين رو گفتم. اگه متن من رو دوباره با دقت بخونيد

مي بينيد كه من روي تفاوت هاي بين كيفيت تصوير دو بعدي و سه بعدي روي يه تلويزيون 3 بعدي بحث كردم و ذكر كرم كه دليل اين كارم هم اين هست كه توي 99% موارد من

دارم از كيفيت دو بعدي تلوزيون استفاده مي كنم نه سه بعدي. به همين دليل هم تمركزم رو ي كيفيت دوبعدي بهتر بين يه سامسونگ سه بعدي با يه ال جي سه بعدي بود

و به نكات قوت و ضعف پسيو و اكتيو هم بطور خلاصه اشاره كردم.

------------------------------------------------------------------------------

از اينها گذشته ديشب رفتم واسه خريد TV. انصافا از نظر شكل ظاهري ال جي بهتر از سامسونگ بود. در نهايت تصميم داشتم كه بين سامسونگ ES6980 و D6960 كه هر

دو سه بعدي و 40 اينچ بودن يكي رو انتخاب كنم. اما اندازه كوچيك 40 اينچ واقعا تو ذوق مي زد و تفاوت و كوچيكيش با ال چي هاي 42 اين كاملا محسوس بود.

شانس خوبي كه اوردم اين بود كه فروشنده يكي از مغازه ها آشنا در اومد و بعد از يه مشورت 2 ساعته و مقايسه از نزديك و كامل چند مدل سامسونگ و كاربرد

خيلي كم بنده در تلوزيون هاي 3D و حساسيت زياداونها و مقايسه تصوير شبكه هاي تلويزويوني (نه فيلم بلوري)؛ به اين نتيجه رسيدم

كه يه اسمارت بدون 3D بگيرم . در نهايت مدل 46 اينچ 5960 سامسونگ كه اسمارت بود رو به قيمت همكار 2800 گرفتم (قيمت خودش 3 تومن بود).

و تنها فرقش با مدل سه بعدي 6960 توي انطباق تصويرش هست كه اون 400 هرتز هست ولي اين 100 هرتزه ؛ تصوير دو بعدي فيلم رو هر دوشون

هيچ فرقي با هم نمي كرد( چه برسه به كيفيت شبكه هاي تلويزيوني كه ديگه اصلا تفاوتي بينشون نبود)

اختلاف قيمت اين دو مدل هم 500 تومن بود.(البته 6960 يه سينماي خانگي 500 تومني هم بعنوان جايزه باهاش بود كه اگه برش نمي داشتي قيمتشون تقريبا

با هم يكي مي شد).

هزينه انتقال و نصبش هم رايگان و با نمايندگي هست. احتمالا امروز بيارن و نصبش كنن. اگه شد يه عكس از كيفيت تصويرش واستون ميزارم.

rostamiani
29-01-2013, 08:06
Passive و Active هر دو کاربرد دارند

تکنولوژی Passive رزولوشن تصویر رو فدای 3D کرده و تکنولوژیActive رفرش ریت رو
برای همین تکنولوژی Passive رو به دلیل رزولوشن کم تر باید از دور دید و Active ممکنه به دلیل رفرش ریت پایین تر چشم بعضی افراد رو اذیت کنه ولی در عوض رزولوشن هنوز Full HD باقی می مونه

من شخصا Passive رو ترجیح می دم چون اولا رزولوشن FULL HD فیلم FULL HD می خواد که همیشه در درسترس نیست و اگه نزدیک تلوزیون نباشی (که بهتره نباشی !!! ) کمبود پیکسل احساس نمیشه
در عوض لازم نیست عینک رو شارژ کنی . قیمتش کمه و می تونید یه سری عیبک اضافه داشته باشید که اگه کسی اومد تو اتاق بیاد ببینه !!! اگه عینکتون خش شد لازم نیست 60 تومن دیگه هزینه کنی !

در ضمن ... اگه شما کاربر محترم داری در سال 2015 به بعد این نوشته رو می خونی :D احتمالا تا الآن Passive خیلی پر طرفدار تر شده. چون تلوزیون ها 4K شدند و مشکل رزولوشن اصلا مطرح نیست

arash59b
29-01-2013, 10:17

برای همین تکنولوژی Passive رو به دلیل رزولوشن کم تر باید از دور دید و Active ممکنه به دلیل رفرش ریت پایین تر چشم بعضی افراد رو اذیت کنه ولی در عوض رزولوشن هنوز Full HD باقی می مونه

من شخصا Passive رو ترجیح می دم چون اولا رزولوشن FULL HD فیلم FULL HD می خواد که همیشه در درسترس نیست و اگه نزدیک تلوزیون نباشی (که بهتره نباشی !!! ) کمبود پیکسل احساس نمیشه
در عوض لازم نیست عینک رو شارژ کنی . قیمتش کمه و می تونید یه سری عیبک اضافه داشته باشید که اگه کسی اومد تو اتاق بیاد ببینه !!! اگه عینکتون خش شد لازم نیست 60 تومن دیگه هزینه کنی !

در ضمن ... اگه شما کاربر محترم داری در سال 2015 به بعد این نوشته رو می خونی :D احتمالا تا الآن Passive خیلی پر طرفدار تر شده. چون تلوزیون ها 4K شدند و مشکل رزولوشن اصلا مطرح نیست

همونطور كه اشاره شد اين دو سيستم نقاط مثبت و منفي خاص خودشون رو دارند و هر كس با توجه به نيازهاش مي تونه يكي رو انتخاب كنه

ولي نكته اينجاست كه ما چند درصد از استفاده مون از TV بصورت 3D هست؟؟؟ چند تا شبكه 3D وجود داره و چقدر هزينه فيلم بلوري داريم.

اينجاست كه كيفيت تصوير تو حالت دو بعدي اهميت پيدا مي كنه

در ضمن نسل جديد تلويزون هاي 3D تو راه كه نياز به عينك ندارند و بعضي از شركت ها شروع به توقف توليد اين نسل (كه نسل ابتدايي محسوب ميشه) كردن

ali_n2011
29-01-2013, 11:18

مشکل پخش فول اچ دی از سری های سال 2012 به بعد تو پسیو مثل اینکه حل شده(به ادعای ال جی) من که چند کلیپ فول اچ دی سه بعدی تو 7610 دیدم مشکل کاهش رزولیشن از 1080 به 540 در عرض وجود نداشت.

MJ-RAIDEN
29-01-2013, 11:57

من شاید تا حالا 10 دقیقه بیشتر از تکنولوژی سه بعدی ( چه پسیو و چه اکتیو ) استفاده نکرده باشم تا بخوام با هم مقایسشون کنم ولی وقتی به صورت تئوریک به قضیه نگاه می کنم ( :n02: ) میبنم خیلی از مشکلات اکتیو حل شده است . الان اگر از یک برندی مثل سامسونگ خرید کنید که 4 تا عینک میده عملا دیگه مشکل قیمت و شارژ و ... کم اهمیت جلوه می کنه . اون مشکل refresh rate هم عملا با خرید یک تلویزیون 240 hz حل میشه .

Panel refresh rate
60 Hz
120Hz
240Hz +

Normal TV or Passive 3D
Ok

With Active Shutter 3D
Invalid
Ok

hapalii
29-01-2013, 13:14
سلام

تو متن ها خواندم که سونی هم داره به سمت تکنولوژی پسیو میره در صورتی که هیچ اثری از این حرف تو بازار و محصولات آینده سونی ندیدم تا حالا . پاناسونیک هم که فقط مدل های ارزان قیمتش تو امسال پسیو هستند و مدل های گرانترش اکتیو و این دقیقا به این علت که تصویر دو بعدی خوب رو در مدل های گرانترش فدای سه بعدی نکرده .

اما از این گذشته اگر اخبار CES امسال رو دنبال کرده باشید خواهید دید که ظاهرا 3 بعدی داره به پایان عمر خودش میرسه از اول هم تکنولوژی مسخره ای بود به نظر من دیدن فیلم با عینک هیچ حس خوبی نداره . داشتن کیفیت بالاتر تصویر و صدا خیلی در هنگام دیدن فیلم لذت بخش تره تا بیرون بودن کله ادمها یا جای دیگه شون اونم تازه به زور زدن عینک و غیره .

ali_n2011
29-01-2013, 15:11
سلام

تو متن ها خواندم که سونی هم داره به سمت تکنولوژی پسیو میره در صورتی که هیچ اثری از این حرف تو بازار و محصولات آینده سونی ندیدم تا حالا . پاناسونیک هم که فقط مدل های ارزان قیمتش تو امسال پسیو هستند و مدل های گرانترش اکتیو و این دقیقا به این علت که تصویر دو بعدی خوب رو در مدل های گرانترش فدای سه بعدی نکرده .

اما از این گذشته اگر اخبار CES امسال رو دنبال کرده باشید خواهید دید که ظاهرا 3 بعدی داره به پایان عمر خودش میرسه از اول هم تکنولوژی مسخره ای بود به نظر من دیدن فیلم با عینک هیچ حس خوبی نداره . داشتن کیفیت بالاتر تصویر و صدا خیلی در هنگام دیدن فیلم لذت بخش تره تا بیرون بودن کله ادمها یا جای دیگه شون اونم تازه به زور زدن عینک و غیره .
جهت اطلاع شما سونی تو تلوزیون جدید 84 اینچی 4k با قیمت 25 هزار دلار از پسیو استفاده کرده که فکر نکنم 25 هزار دلار ارزان باشه سه بعدی از بین نرفته همه تلوزیونهای معرفی شده سه بعدی هم بودند.

arash59b
29-01-2013, 15:27
جهت اطلاع شما سونی تو تلوزیون جدید 84 اینچی 4k با قیمت 25 هزار دلار از پسیو استفاده کرده که فکر نکنم 25 هزار دلار ارزان باشه سه بعدی از بین نرفته همه تلوزیونهای معرفی شده سه بعدی هم بودند.

همونطور كه مي دونيد تكنولوژي پسيو اولين بار تو سينما هاي سه بعدي استفاده شد جايي كه احتياج هست افراد زيادي بتونن از عينك سه بعدي استفاده كنند و عينك هاي

ارزون قيمت اين تكنولوژي جواب گوي نيازهاش بود

شما كه انتظار نداريد سوني بياد يه تلويزيون 84 اينچ رو با 4 تا عينك اكتيو بده بيرون!!! خوب معلومه واسه اينكه تعداد افراد زيادي بتونند از اين

تلويزيون سه بعدي (بهتر بگم سينما) استفاده كنند مجبور هست تعداد زيادي هم عينك واسش تهيه كننه كه يه صرفه ترين راه همون تكنولوژي پسيو هست.

اگه مي خواست با اين سايز مدل اكتيو بيرون بده احتمالا قيمتش نزديك به دو برابر ميشد :n01:

ali_n2011
29-01-2013, 19:01
همونطور كه مي دونيد تكنولوژي پسيو اولين بار تو سينما هاي سه بعدي استفاده شد جايي كه احتياج هست افراد زيادي بتونن از عينك سه بعدي استفاده كنند و عينك هاي

ارزون قيمت اين تكنولوژي جواب گوي نيازهاش بود

شما كه انتظار نداريد سوني بياد يه تلويزيون 84 اينچ رو با 4 تا عينك اكتيو بده بيرون!!! خوب معلومه واسه اينكه تعداد افراد زيادي بتونند از اين

تلويزيون سه بعدي (بهتر بگم سينما) استفاده كنند مجبور هست تعداد زيادي هم عينك واسش تهيه كننه كه يه صرفه ترين راه همون تكنولوژي پسيو هست.

اگه مي خواست با اين سايز مدل اكتيو بيرون بده احتمالا قيمتش نزديك به دو برابر ميشد :n01:
اگه حرف شما رو هم قبول داشته باشیم باز به نظرم من و خیلی ها که تو همین انجمن دیدم پسیو بهتر از اکتیو هست و با توجه به حرکت سونی و پاناسونیک به این سمت تا زمان ارائه تلوزیونهای بدون نیاز به عینک سایر شرکت ها هم به این سمت حرکت خواهند کرد چون خیلی از ضعفهای قبلی پسیو از بین رفته و اکتیو گران و در ضمن برای مدت طولانی فیلم دیدن مناسب نیست در حالی که شما تو پسیو می تونید یه فیلم سه ساعتی رو بدون مشکل راحت تماشا کنید در ضمن قبول دارم تکنولوژی سه بعدی هنوز خیلی راه داره برا پیشرفت ولی باز تجربه جالبی برای اولین بار می تونه باشه.

arash59b
29-01-2013, 19:33
همونطور كه تو پست هاي قبليم اشاره كردم اين دو تا تكنولوژي جاي استفاده خودشون رو بسته به نياز استفاده كننده پيدا مي كنن و نياز من هم فعلا روي كيفيت تصوير

دو بعدي شون هست نه سه بعدي.

بطور كلي اگه بيشتر از حالت دو بعدي استفاده مي كنيد و به ندرت از حالت سه بعدي بهترين گزينه اكتيو هست.

اگه واستون سه بعدي مهمه و خوره فيلم هاي سه بعدي هستيد بهترين انتخاب پسيو هست

arash59b
31-01-2013, 15:27
بعد از ۳ روزامروز اومد ۵۹۶۰ رو نصب کردن (دیگه داشت به شکایت می کشید)

چندتا از کلیپ های که سامسونگ و سونی و..... واسه تبلیغ کیفیت تصویر دارن رو دانلود کردم

و با usb روش نگاه کردم تصویرش عالی بود

همون اول هم از نصاب خواستم اینترنت و قابلیت های غیر فعالش رو درست کنه که دیگه دردسر نداشته باشم

حالا هم دارم چنتا بازی دانلود می کنم