PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کولپد مناسب

Thor God
24-01-2013, 19:44
دوستان یه کولپد میخوام ! :دی
قیمت هم طوری باشه که توش نمونم دیگه زیاد بالا نباشه !
در مورد کولپد های کریستالی هم بدید جریانش چیه ؟@ چه فرقی با این معمولی ها داره ؟!
واسه خرید دو موتوره هست و یک موتوره ! کدوم بهتره ؟@ ( یه سری می گن یه دونه ای بهتره ولی چرا ؟)
یه چیز میخام که کوچیک باشه و تر تمیز باشه از برق خوده لپ تاپ استفاده کنه ولی به برق شهر هم وصل بشه ! بعد مدل های اسپیکر دارش چنده ؟! ( فکر کنم وجود داشته باشه )
و بعد از این همه بحث یه مدل خوب برای 15.6 اینچ معرفی کنید چون انواع اقسام مدل ها و قیمت ها و اشکال وجود داره !

lionf3
24-01-2013, 20:35
به نظر من يكي از برند هاي خوب و قابل اطمينان Cooler Master هستش و خودمم دارم از همين برند استفاده ميكنم و برندهاي ديگه اي هم هستش مثل Deep cool كه خوب چون استفاده نكردم نظري در موردش ندارم اما تعريفشو زياد شنيدم در مورد قيمت هم من 6 ماه پيش گرفتم 35 تومن الان حداقل 70 يا 80 تومن هست سايز 15.6 در مورد بقيه سوالاتت هم اطلاعي ندارم :n01:

Thor God
25-01-2013, 17:43
به نظر من يكي از برند هاي خوب و قابل اطمينان Cooler Master هستش و خودمم دارم از همين برند استفاده ميكنم و برندهاي ديگه اي هم هستش مثل Deep cool كه خوب چون استفاده نكردم نظري در موردش ندارم اما تعريفشو زياد شنيدم در مورد قيمت هم من 6 ماه پيش گرفتم 35 تومن الان حداقل 70 يا 80 تومن هست سايز 15.6 در مورد بقيه سوالاتت هم اطلاعي ندارم :n01:

ممنون دوست عزیز ! مدلی که دارید چیه ؟! می شه ذکر کنید ؟!

دوستانه دیگه نظری در رابطه با سایر سوالات ندارن ؟!

Thor God
25-01-2013, 17:59
دستان لپ تاپ n56vz هست ! تا 50 تومن هم میتونم خرج کنم برای کولپد ! لطفا زود تر راهنمایی کنید دیگه ... !

lionf3
26-01-2013, 22:43
ببخشيد مدل كولپد من : notepal X-Slim هستش كه انصافا نسبت به قيمتش كارايي مناسب رو داره
برند مايكروسافت هم تو بازار هست اما از كيفيتش خبر ندارم
فعلا بهترين گزينه ها همين Cooler Master و Deep Cool هستش اما بنظر من يا زودتر بخريد يا صبر كتيد يه مدت چون نوسانات خيلي شديد هستش اما شايد 30-40 تومن اينور اونور براي شما فرقي نكنه
سوال ديگه بود در خدمتم:n02:

Thor God
27-01-2013, 15:02
ممنون دوست عزیز از توضیحاتتون کامل بود !

باز هم اگه سوالی بود بعدا می پرسم ! :n12::n11::n16:

pharm
27-01-2013, 21:35
دوستان کولپد یه پره باشه بهتره یا دوپره؟
یا اگه سرعتش بیشتر باشه بهتره؟
مثلا پارامتر • حداکثر جریان هوا: 73CFM
چیه؟

Thor God
27-01-2013, 23:13
من هم همين سوال داشتم كسي جواب نداد

lionf3
28-01-2013, 19:42
خوب باز بستگي به خيلي موارد داره سرعت كه بره بالا صدا هم بيشتر ميشه اما كولينگ بهتري داره
يه نكته هم در مورد كولپد هستش اونم اينه كه هواي زير لپتاپ رو به لپتاپ ميده در نتيجه اگر رو فرش يا جاي ديگه بزارين كه جريان هوا خوب گردش نكنه زيرش ممكنه به گرم تر شدن لپتاپ هم كمك كنه
در مورد تعداد پره هم اطلاعي ندارم :n06:

omid heidari
02-09-2013, 19:08
یه موتوره یا چند موتوره زیاد ملاک نیست فقط میگن باید اول بدونید cpu ,hard لپ تاپتون کجاست اگه نزدیک به وسطه یک موتوره تهیه کنید ولی اگر فاصله داره با توجه به موقعیتشون تهیه کنید.انتظار نداشته باشید مدل های قیمت بالا تفاوت زیادی با مدل های معمولی داشته باشن در کل همش یکیه ولی تهیه کردنش از نکردنش خیلی بهتره مخصوصا برای بازی