PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا دو Lcd سامسونگ مدل B1750 و Bf1750 دارای DVI هستند؟

arash2002
31-07-2006, 15:42
سلام

آيا دو Lcd سامسونگ مدل B1750 و Bf1750 دارای DVI هستند؟

لطفا پاسخ من را هرچه سریعتر بدهید چون می خواهم در مدت یکی دو روز آینده یکی از اینها را انتخاب کنم

متشکرم

m654
31-07-2006, 15:45
سلام

آيا دو Lcd سامسونگ مدل B1750 و Bf1750 دارای DVI هستند؟

لطفا پاسخ من را هرچه سریعتر بدهید چون می خواهم در مدت یکی دو روز آینده یکی از اینها را انتخاب کنم

متشکرم
مدل بی اف دیوی آی داره شك نكن...

arash2002
31-07-2006, 15:50
مدل بی اف دیوی آی داره شك نكن...

فكر كنم مدل B1750 باید دی وی آی داشته باشه ؟ لطفا دوستان دیگر هم بگویند

m654
31-07-2006, 15:54
فكر كنم مدل B1750 باید دی وی آی داشته باشه ؟ لطفا دوستان دیگر هم بگویند
اونرو نميدونم تحتمالا داره اما مدل بي اف حتمي داره...

arash2002
31-07-2006, 20:18
چرا بقيه دوستان جواب نميدهند؟

vbigdeli
04-09-2006, 00:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_kabiri_33
10-02-2007, 14:36
من bf1750 دارم. هم dvi و هم ورودي آنالوگ داره:biggrin:

moby
10-02-2007, 21:11
سلام دوستان منم میخوام مونیتورم و عوض کنم و lcd بگیرم موندم که ال جی یا سامسونگ بگیرم اگه بشه منو راهنمایی کنید در ضمن میخوام DVI هم داشته باشه اگه بشه با مدلش بگین ممنون میشم؟

hardrock007
10-02-2007, 22:55
من bf1750 دارم. هم dvi و هم ورودي آنالوگ داره:biggrin:
احسان جان

شما از مانيتورت راضی هستی ?!

فرقی بين استفاده از DVI و آنالوگ ميبينی?

با تشکر

mahyarSAMSUNG
11-02-2007, 02:29
ایول که میخوای سامسونگ بگیری .
ای سی دی من b1750 هستش . هردو رو داره . ولی من تا حالا از دی وی ای استفاده نکردم چون کارت گرافیک نداره . حالا میخوای ببینم فرقی هم داره ؟؟؟ کیفیت چقدر قابل احساس ؟؟؟

moby
11-02-2007, 09:53
اقا یکی به من بگه که به چه دلیل من سامسونگ رو انتخاب کنم؟؟؟؟

moby
11-02-2007, 10:23
من خودم دومدل ازش انتخاب کردم حالا شما هم یه کمکی به من بکننین ؟
این مدل 17 اینچه مدلشم bf1750
این یکی هم 19 اینچه مدلش BW 940

ehsan_kabiri_33
11-02-2007, 15:19
سلام به همه
آقا من 17 بهمن يك عدد LCD مدل bf1750 سامسونگ از تهران گرفتم 264 هزار تومان
وقتي تو اصفهان بازش كردم ديدم يك pixel سوخته داشت ولي اصلا مهم نيست. هم با dvi وصلش كردم و هم با پورت آنالوگ ولي فرقش را انسان نميتونه حس كنه.از عكسش خيلي قشنگ تره
فقط 2 تا مشكل دارم كه نميدونم همه lcd ها اين مشكل را دارند يا نه؟؟؟؟؟
1- بيش از 75 هرتز نداره و حس مي كنم چشمام درد ميگيره. ولي مانيتورهاي 17 معمولي تا 85 هرتز را دارند
2- فونت هاش و نوشته هاش سايه دارند اگه هم resolution را زياد كنم 1280*1024 هرتزش 60 بيشتر نميشه اگه كسي ميتونه كمك كنه؟؟؟؟ehsan_kabiri_33@yahoo.com

ehsan_kabiri_33
12-02-2007, 13:08
احسان جان

شما از مانيتورت راضی هستی ?!

فرقی بين استفاده از DVI و آنالوگ ميبينی?

با تشکر

سلام
آقا من 17 بهمن يك عدد LCD مدل bf1750 سامسونگ از تهران گرفتم 264 هزار تومان
وقتي تو اصفهان بازش كردم ديدم يك pixel سوخته داشت ولي اصلا مهم نيست. هم با dvi وصلش كردم و هم با پورت آنالوگ ولي فرقش را انسان نميتونه حس كنه.از عكسش خيلي قشنگ تره.
اينا كه مي گم تجربه شخصي خودمه:
براي اينكه نوشته هاش سايه نداشته باشند بايد 1280*1024 و روي 60 هرتز بزارم كه البته همه LCD ها اين طوري اند و بايد ريز باشند تا فونت هاشون خوب باشه. روي مانيتور قبلي كه چشمام درد ميگرفت فكر ميكردم اگه LCD بگيرم ديگه خيلي عالي ميشه ولي اين طوري نيست. LCD اشعه مضر نداره ولي خستگي چشمش دست بالا از مانيتور هاي فلترون داره( به نظر من) . توي فلترون تصوير واضح تره ولي توي LCD همه چيز زيباتر ديده ميشه( از مقايسه كنار هم به اين نتيجه رسيدم). مخصوصا براي بازيها خيلي حال ميكنم.
ولي براي اينكه چشمام در موقع كار با word و internet و ... درد نگيره بايد contrast و brightness را روي 40 بگذارم.
مزيت ديگه كار توي نور آفتاب با LCD راحته چون همه چيز خيلي خوب پيداست ولي توي روز در فلترون خود آدم بيشتر از بقيه چيزها پيداست
نهايتا سامسونگ را چون ميگن ارزونتره و كيفيتش بهتره خريدم. مجبورم از خريدي كه كردم راضي باشم ولي ميدونم اگه ال جي خريده بودم هم راضي نبودم.
اگه پول داريد سوني بخريد نداريد من ميگم سامسونگ بخر چون اينكه ميگن خدمات داره براي عمشون ميگن
خدا نكنه آدم گير اين دزدها بيفته كه آدم را كله ميكنند. (مردشور خدمات LG و samsung را ببرند)

اگه هم خواستي فلترون بگيري LG و samsung نگير.:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

zonealarm
12-02-2007, 14:24
بيش از 75 هرتز نداره و حس مي كنم چشمام درد ميگيره. ولي مانيتورهاي 17 معمولي تا 85 هرتز را دارند

75 براي Lcd زياد هم هست.lcd كه 75 بيشتر داشته باشه من نديدم

شما با Crt مقايسه نكن.

من با 60 هرتز هم تو Lcd مشكلي نداشتم.

hardrock007
12-02-2007, 21:48
ممنون احسان جان

اطلاعات خيلی مفيدی بود

موفق باشی

mahyarSAMSUNG
13-02-2007, 03:21
شمایی که گفتی مردشو خدمات سامسونگ رو ببرن . شما 6 ماه تعویض و 2 سال گارنتی تعمیر سامسونگ رو با خدمات 2 ساعت در محل ال جی رو با هم مقایسه میکنید ؟؟؟ خیلی عجیبه درسته هر دو کره ای هستند ( ولی ال سی دی های ال جی چینیه ) دلیل نمیشه که با مقایسه بشن . ال سی فقط سامسونگ بعدش پاناسونیک سونی که هیچی دست به دامن سامسونگ شده

hardrock007
13-02-2007, 13:25
از دوستان

کسی تجربه کار با Lcd های Lg رو نداره?
از نظر کيفيت تصوير و سايه و لرزش و خستگی چشم در مقايسه با سامسونگ
مخصوصا مدل سيه فام

حقيقتش من ميخوام Lcd بگيرم ولی بين مدل سيه فام Lg و سامسونگ موندم!

بنظرم کيفيت سيه فام خيلی بهتر بود!

پيشاپيش ممنون

moby
13-02-2007, 17:15
سلام دوستان من اخرسر میخوام سامی 940bw بگیرم امیدوارم تو انتخابم اشتباه نکرده باشم؟
اگه بشه دیگه اخرین راهنمایهاتونو بکنین که دیگه بعدا دیر میشه!

mahyarSAMSUNG
14-02-2007, 03:14
از دوستان

کسی تجربه کار با Lcd های Lg رو نداره?
از نظر کيفيت تصوير و سايه و لرزش و خستگی چشم در مقايسه با سامسونگ
مخصوصا مدل سيه فام

حقيقتش من ميخوام Lcd بگيرم ولی بين مدل سيه فام Lg و سامسونگ موندم!

بنظرم کيفيت سيه فام خيلی بهتر بود!

پيشاپيش ممنون

آقا شما اصلا از فکر ای جی بیا بیرون من عموم ال جی داره یه کیفیت ضایعی داشت که نگو تازه جنس چینی هم هست . ال سی دی فقط سامسونگ .

moby
14-02-2007, 17:27
سلام عزیز شما مطمعنی ال جی جنسش چینیه؟
سامسونگ مگه جنسش کره ایه؟
سوالمو اگه جواب بدین خیلی خوب میشه چون چند نفر هی دارن میگن ال جی و موقعی که من بهشون گفتم چینیه قبول نکردن!

mahyarSAMSUNG
15-02-2007, 02:47
گفتم که عموم داره . پشتشو نگاه کردم نوشته بود made in chine
بله سامسونگ اصل کره . برو بخر و حال کن تازه قرعه کشی هم داره شاید زد و برنده شدی یه دونه 206
6 ماه هم گارانتی تعویض داره و 2 سال هم گارانتی تعمیر

moby
21-02-2007, 20:40
سلام دوستان اخر سر مونیتور سامسونگ 940 Bw رو گرفتم من که ازش راضیم تصویر شفافی داره و....
اگه سوالی داشتین بپرسین در خدمتم
حتما چند تا عکس از چند زاویه میزارم براتون

hardrock007
21-02-2007, 22:22
moby جان
چند تا سوال داشتم لطفا دقيق جوابمو بده

شفافيت تصوير
سايه دار بودن آيکونها
لرزش و خستگی چشم
زاويه ديد به اين صورت که وقتی روبروی مانيتور هستی و مقداری جابجا ميشی کيفيت تصوير و رنگ ها
چطوره ?!

راستی ماله شما هم DVI داره? اگه آره چطوره?
در کل با توجه به مواردی که در پست 14# در مورد سامسونگ گفته شده نظر شما چيه ?

پيشاپيش ممنون و موفق باشی

moby
03-03-2007, 21:12
moby جان
چند تا سوال داشتم لطفا دقيق جوابمو بده

شفافيت تصوير
سايه دار بودن آيکونها
لرزش و خستگی چشم
زاويه ديد به اين صورت که وقتی روبروی مانيتور هستی و مقداری جابجا ميشی کيفيت تصوير و رنگ ها
چطوره ?!

راستی ماله شما هم DVI داره? اگه آره چطوره?
در کل با توجه به مواردی که در پست 14# در مورد سامسونگ گفته شده نظر شما چيه ?

پيشاپيش ممنون و موفق باشی

عالی
اصلا من که تا حالا س سایه رو هم ندیدم
والا قبلا من یه ال جی سی ار تی 775ftداشتم که دیگه این اخرا داشت چشم و در میاورد که مجبور شدم عوضش کنم ولی کاش از اول این کارو میکردم
تا 160 درجه افقی و عمودی هیچی
بله داره عزیز ولی به چشم نمیاد فرقش ولی صددرصد فرقی داره

از عكسش خيلي قشنگ تره.
اينا كه مي گم تجربه شخصي خودمه:
براي اينكه نوشته هاش سايه نداشته باشند بايد 1280*1024 و روي 60 هرتز بزارم كه البته همه LCD ها اين طوري اند و بايد ريز باشند تا فونت هاشون خوب باشه. روي مانيتور قبلي كه چشمام درد ميگرفت فكر ميكردم اگه LCD بگيرم ديگه خيلي عالي ميشه ولي اين طوري نيست. LCD اشعه مضر نداره ولي خستگي چشمش دست بالا از مانيتور هاي فلترون داره( به نظر من) . توي فلترون تصوير واضح تره ولي توي LCD همه چيز زيباتر ديده ميشه( از مقايسه كنار هم به اين نتيجه رسيدم). مخصوصا براي بازيها خيلي حال ميكنم.
ولي براي اينكه چشمام در موقع كار با word و internet و ... درد نگيره بايد contrast و brightness را روي 40 بگذارم.
مزيت ديگه كار توي نور آفتاب با LCD راحته چون همه چيز خيلي خوب پيداست ولي توي روز در فلترون خود آدم بيشتر از بقيه چيزها پيداست
نهايتا سامسونگ را چون ميگن ارزونتره و كيفيتش بهتره خريدم. مجبورم از خريدي كه كردم راضي باشم ولي ميدونم اگه ال جي خريده بودم هم راضي نبودم.

برا من 1440*900 چون واید هستش و در ضمن فرکانس من روی 75 هستش
نه اصلا خستگی چشم من که احساس نکردم یعنی وقتی با crt کارت تموم میشد من فکر میکردم توی چشمم خاک رفته.....ولی الن بعد کار با pc اصلا انگار نه انگار
هم تصویر واضحه هم زیباتره
خوب خوده مونیتور تنظیمهایی رو برا کار با انواع محیطها بصورت پیش فرض داره که فقط با یه دکمه حل میشه
نه من که هم بخاطر قیمتش و هم بخاطر کیفیتش ازش راضی هستم

moby
03-03-2007, 21:16
در ضمن دوستان گارانتی مونیتور من یونیکام سرویس هستش و گارانتی از تاریخ 12/2/86 شروع و تا تاریخ 12/5/87 گارانتی تعویض داره.
من که گفتم اقا سا سرویس مغازه داره گفت اینا وارداتی هستن و اونایی که سام سرویس هستن مونتاژ ایران میباشند دیگه خدا عالمه؟؟؟؟؟؟

hardrock007
04-03-2007, 01:07
خيلی ممنون moby جان

با توجه به اينکه مانيتور شما Wide هستش داخل محيط ويندوز تغييری در اندازه جعبه ها و پنجره های
تنظيمات ديده نميشه در مقايسه با LCD های معمولی ?!

چون عرض صفحه شما بيشتره قاعدتا اندازه های تصاوير بايد تغيير پيدا کرده باشه!

moby
04-03-2007, 15:27
خواهش میکنم دوست عزیز شرمنده که یکم دیر متوجه سوال شما شده بودم
نه اصلا تغییری در کار نیست بعدا یه عکس میگیرم تا متوجه بشین شرمنده الان وقتشو ندارم

moby
20-03-2007, 14:53
دوستان شرمنده خودم عکسو ریسایزش نکردم که همه چیز معلوم باشه.