PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی میخوام برای داشتن اینترنت سیار و پر سرعت بدون نصب انتن ! برای کانکت شدن با گوشی

Nike17
22-01-2013, 12:50
سلام دوستان عزیز

ازتون راهنمایی میخوام برای داشتن اینترنت سیار و پر سرعت بدون نصب انتن ! برای کانکت شدن با گوشی در همه جا ( بجز جی پی ار اس ایرانسل و همراه اول)

من نیازمند راهنمایی از طرف شما هستم ..

ایا اینترت سیار داریم در ایران که جاگیر نباشه و بشه همه جا حتی در جاده با گوشی موبایل با سرعت خوبی کانکت شد ؟

سیم کارتهای ماهواره ای و سرویس دهنده های اینترنت ماهواره ای چطور؟

البته قیمتش مناسب باشه

منتظر راهنماییتون هستم

:n16:

mehdi_08
22-01-2013, 12:59
سلام دوستان عزیز

ازتون راهنمایی میخوام برای داشتن اینترنت سیار و پر سرعت بدون نصب انتن ! برای کانکت شدن با گوشی در همه جا ( بجز جی پی ار اس ایرانسل و همراه اول)

من نیازمند راهنمایی از طرف شما هستم ..

ایا اینترت سیار داریم در ایران که جاگیر نباشه و بشه همه جا حتی در جاده با گوشی موبایل با سرعت خوبی کانکت شد ؟

سیم کارتهای ماهواره ای و سرویس دهنده های اینترنت ماهواره ای چطور؟

البته قیمتش مناسب باشه

منتظر راهنماییتون هستم

:n16:

سلام
عنوان تاپیک رو درست نزدین لطفا رعایت کنین
با توجه به چیزایی که گفتین فقط یه گزینه اینترنت وایمکس با مودم جیبی هست که متاسفانه هر کی استفاده کرده ناراضی بوده چون انتن دهی وایمکسش ضعیفه

Nike17
22-01-2013, 13:09
سلام
عنوان تاپیک رو درست نزدین لطفا رعایت کنین
با توجه به چیزایی که گفتین فقط یه گزینه اینترنت وایمکس با مودم جیبی هست که متاسفانه هر کی استفاده کرده ناراضی بوده چون انتن دهی وایمکسش ضعیفه

سلام ممنون

نمیدونستم چه عنوانی انتخاب کنم چون همه گزینه ها مد نظرم بود جز جی پی ار اس همراه اول و ایرانسل حتی اگر سیمکارت ماهواره ای با قابلیت دسترسی با سرعت خوب به اینترنت باشه هم خوبه

کلا هر چیزی که بتونه کمک کنه من با سرعت خوب همیشه با گوشی کانکت باشم ..

Bahman No1
22-01-2013, 13:13
من خودم دارم از رایتل استفاده میکنم. سرعتش واقعا بالاست...
با 128 سرعت دانلود 35 میده ... نوسانش خیلی کم هست ....

منتها فعلا در همه جا آنتن نمیده... تهران کرج مشهد و چند تا شهر دیگه .... بعد از این که پوشش شبکش کاملتر شد میتونه بهترین انتخاب باشه...

Nike17
22-01-2013, 13:22
من خودم دارم از رایتل استفاده میکنم. سرعتش واقعا بالاست...
با 128 سرعت دانلود 35 میده ... نوسانش خیلی کم هست ....

منتها فعلا در همه جا آنتن نمیده... تهران کرج مشهد و چند تا شهر دیگه .... بعد از این که پوشش شبکش کاملتر شد میتونه بهترین انتخاب باشه...

سلام ممنون

لطفا یک توضیحی در رابطه با رایتل بدید ؟

چطور میشه تهیه کرد و هزینه اش چقدر هست ؟

Bahman No1
22-01-2013, 13:25
همه توضیحات اینجاست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینم تاپیکش تو انجمن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Nike17
22-01-2013, 13:31
ممنون از شما بهنام عزیز

پیشنهاد خوبی دادید

پیشنهاد دیگه ای هم دارید بجز رایتل ؟

Bahman No1
22-01-2013, 14:05
خواهش میکنم.

در حال حاضر نه!! اینترنت پرسرعت روی موبایل بدون هیچ وسیله و دنگ و فنگ اضافی در حال حاضر فقط با رایتل ممکنه... برای سیم کارتهای اعتباری تا 512 کیلو و برای دائمی تا یک مگ

ارسال و دریافت از طریق اینترنت ماهواره ای برای اشخاصی که مجوز های امنیتی لازم رو ندارن جرم محسوب میشه... خیلی راحت میتونن شما رو به هر چیزی متهم کنن