PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرشیو / تاپیک مسابقات آل استار ان بی ای (2013)

Pessimist
21-01-2013, 21:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان

مثل دو سال قبل بازم اومدم تا تاپیک مسابقات آل استار ان بی ای رو راه بندازم:7:

امیدوارم از این تاپیک استقبال بشه!

مسابقات All Star مسابقاتی است که هر ساله تو چهار بخش یعنی بازی ستاره های کنفرانس شرق و غرب، مسابقات اسلم دانک، آمادگی جسمانی و پرتاب های سه امتیازی برگزار میشه و در بین طرفداران ورزش بسکتبال جایگاه خاصی داره چون بهترین بسکتبالیست های دنیا به هنرنمایی میپردازن!

مسابقات امسال از تاریخ 15 تا 17 فوریه در ورزشگاه تیم هیوستون برگزار میشه!

کنفرانس شرق و غرب

تو این بازی ستاره های هر دو کنفرانس انتخاب میشن و تو یه بازی که بیشتر جنبه نمایشی داره با همدیگه بازی میکنن و در نهایت بهترین بازیکن زمین انتخاب میشه. تو این مسابقه با وجود اینکه بازیکن های خیلی اونو جدی نمیگیرن حرکات زیبایی انجام میشه که میتونه هر کدوم نکات آموزشی داشته باشه حرکاتی که نمونش رو تو هیچ جای دیگه ای نمیشه دید!
به هر حال مهم ترین بخش همین مسابقه هست و پیشنهاد میکنم از دستش ندید!
سال گذشته کنفرانس غرب تونست با نتیجه 152 به 149 کنفرانس شرق رو شکست بده و کوین دورانت بازیکن تیم اوکلاهاما بهترین بازیکن زمین انتخاب شد!

اسلم دانک

شاید بشه گفت بعد از بازی ستاره ها این بخش پر طرفدارترین قسمت باشه تو این مسابقات چهار نفر که بیشتر مواقع بازیکن های تازه وارد ان بی ای هستن شرکت میکنن و باید با حرکات نمایشی توپ رو به داخل سبد وارد کنند و داورها از بین 1 تا 10 امتیاز در نظر میگیرن و در نهایت یه نفر قهرمان میشه!
سال گذشته مسابقات اسلم دانک زیاد جذاب نبود و حرکات خیلی ساده بودن اما امیدوارم امسال بهتر از سال قبل باشه!( ایوانز از یوتا جاز قهرمان شد!)

پرتاب سه امتیازی

مسابقات پرتاب سه امتیازی محدودیت شرکت کننده نداره و هر بازیکنی که دلش خواست میتونه شرکت کنه تو این بخش بازیکنی که بتونه بیشتر از بقیه توپ ها رو وارد سبد کنه برنده میشه سال گذشته کوین لاو از تیم مینه سوتا قهرمان شد!

آمادگی جسمانی

تو مسابقات آمادگی جسمانی بیشتر بازیکن های گارد حاضر میشن و آمادگی خودشون رو به نمایش میذارن سال قبل تونی پارکر از تیم سن آنتونیو قهرمان شد!

سعی میکنم تمامی هایلایت ها و حتی لینک دانلود بازی ها رو بذارم!:n01:

Pessimist
21-01-2013, 21:55
یک تصویر بسیار زیبا از لباس بازیکنان مسابقه آل استار در سال 2013

Pessimist
21-01-2013, 22:06

استارتر های بازی ال استار در روز 17 ام ژانویه مشخص شدند..

کوبی برایانت با بیشترین رای بدست اورده شده 15 امین ال استار پی در پی را تجربه میکند!

کوبی براینت شوتینگ گارد تیم محبوب لس انجلس لیکرز با 1.591.437 رای لبران جیمز را با 1.583.646 رای شکست داد و با بیشترین تعداد رای صدر جدول بازیکنان ال استار را ازان خود کرد . همچنین موفق شد با `پانزدهمین حضور در مسابقات ال استار رکورد بازیکنانی بزرگی چون جری وست . کارل ملون و شکیل اونیل را در حضور در این مسابقات شکست . همچنین مفتخر به داشتن 4 جایزه ی ام وی پی در سال های 2002 . 2007 . 2009 . 2011 و رکورد شرکت در این مسابقات با کمترین سن ممکن یعنی 19 سالگی را داراست (سال 1998) . براینت در ال استار سال گذشته که در ارلاندو برگذار شدموفق شد رکورد ایر جردن افسانه ای را در مجموع امتیازات در این مسابقات بشکند .
مسابقات ال استار امسال (2013) شنبه شب 17 فبریه در شهر هیوستون در ورزشگاه Toyota Center برگذار میشود که به صورت مستقیم از کانال های TNT و ESPN TV پخش میشود . این مسابقه در 200 کشور دنیا به 40 زبان به صورت مستقیم نیز پخش خواهد شد.

هم تیمی های کوبی برایانت در این مسابقه عبارت اند از :گارد راس لس لنجلس کلیپرز کریس پاول با 929.155 رای . کوین دورانت hسمال فوروارد 25 ساله ی تیم اکلاهوما سیتی تاندر با 1.504.047 رای . دوایت هاوارد سنتر و هم تیمی کوبی برایانت از تیم لس انجلس لیکرز با 922.070 رای و در اخر هم پاور فوروارد تیم لس انجلس کلیپرز بلیک گریفین با 863.832 رای.

تیم منتخب شرق امریکا با رهبری لبران جیمز اسمال فوروارد تیم میامی هیت که دارنده ی 2 جایزه ی ام وی پی این مسابقات میباشد و کارملو انتونی فوروارد تیم نیویورک نیکز با 1.460.950 رای و کوین گارنت پاور فوروارد تیم بوستون سلتیکس با 553.222 رای و همچنین حضور وید دارنده ی جایزه ی ام وی پی 2010 ال استار با 1.052.310 رای و گارد راس تیم بوستون سلتیکس راژان راندو با عدد خیره کننده ی 924.180 که برای اولین بار به عنوان استارتر در ترکیب تیم شرق قرار میگیرد .کوین گارنت با احتساب این بازی در تعداد حضور در ال استار با کوبی برایانت و شکیل اونیل برابر میشود و در جایگاه دوم قرار میگیرد . جایگاه اول متعلق به کریم عبدل جبار با 19 بازی است .

لازم به ذکر است که اسپانسر این سری از مسابقات ال استار Sprint میباشد برای اولین بار به مردم اجازه داده شده تا بازیکنان استارتر به وسیله ی خودشان انتخاب شوند . این اولین باری بود که این دسترسی به مردم داده میشود .

شیوه ی جدید انتخاب بازیکنان نیمکت نشین نیز در نوع خود جالب است به این صورت که هر یک از 30 مربی حال حاضر ان بی ای حق دادن 7 رای از کنفرانس خود را دارند شامل دو گارد 3 بازیکن فوروارد و سنتر و دو بازیکن هم به دلخواه از هر پست که تمایل داشتند.اما اگر به هر دلیلی هر یک از بازیکنان انتخاب شده موفق به حضور در ال استار نشدند دیوید استرن حق انتخاب یک بازیکن جانشین را دارد.

تیم مربی گری هر کنفرانس نیز با توجه به کارنامه ی هر مربی تا روز 3 فبریه انتخاب میشوند. مربی تیم اکلاهوما سیتی تاندذ اسکات بروکس و مربی تیم شیکاگو بولز تام فیبیدو امسال اگر هم رکئرد خوبی در جدول کنفرانس ها داشته باشند نمیتوانند مربی گری تیم ال استار را بر عهده بگیرند.

تصویری از استارترهای بازی آل استار

Eastern All-Star Starters

LeBron James (Mia) 1,583,646 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Carmelo Anthony (NYK) 1,460,950 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kevin Garnett (Bos) 553,222 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dwyane Wade (Mia) 1,052,310 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Rajon Rondo (Bos) 924,180 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Chris Bosh (Mia) 528,014
Tyson Chandler (NYK) 467,968
Paul Pierce (Bos) 294,213
Joakim Noah (Chi) 230,796
Josh Smith (Atl) 187,174
Shane Battier (Mia) 151,877
Anderson Varejao (Cle) 149,246
Amar'e Stoudemire (NYK) 147,720
Luol Deng (Chi) 130,744
Andrew Bynum (Phi) 111,902
Brook Lopez (BKN) 108,978
Jeff Green (Bos) 91,356
Deron Williams (BKN) 449,791
Kyrie Irving (Cle) 445,730
Ray Allen (Mia) 326,186
Monta Ellis (Mil) 123,096
Raymond Felton (NYK) 105,340
Jrue Holiday (Phi) 103,146
Jason Terry (Bos) 88,708
Paul George (Ind) 80,060

Western All-Star Starters

Kevin Durant (OKC) 1,504,047 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dwight Howard (LAL) 922,070 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Blake Griffin (LAC) 863,832 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Kobe Bryant (LAL) 1,591,437 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Chris Paul (LAC) 929,155 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Tim Duncan (SA) 492,373
Pau Gasol (LAL) 310,845
Kevin Love (Min) 283,458
Omer Asik (Hou) 240,467
Serge Ibaka (OKC) 197,063
Rudy Gay (Mem) 182,523
David Lee (GS) 165,875
LaMarcus Aldridge (Por) 160,197
Marc Gasol (Mem) 153,459
Zach Randolph (Mem) 146,980
Dirk Nowitzki (Dal) 145,776
Chandler Parsons (Hou) 144,697
Jeremy Lin (Hou) 883,809
James Harden (Hou) 485,986
Russell Westbrook (OKC) 376,411
Steve Nash (LAL) 270,741
Tony Parker (SA) 176,168
Stephen Curry (GS) 169,083
Ricky Rubio (Min) 150,227
Manu Ginobili (SA) 118,293

منبع : سایت تخصصی ایران ان بی ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pessimist
22-01-2013, 21:47
و بالاخره کلیپ تاپ تن های بازیکنان:n01:

این کلیپ ها از اون کلیپ هایی هستند که هر بیننده ای رو شگفت زده میکنه همشون مال سایت nba هست و با وسواس خاصی انتخاب شدند!
پس هیچ کدوم از کلیپ ها رو از دست ندید! شک نکنید که ارزش دانلود کردن رو داره!

اول از همه استارترهای کنفرانس غرب

Kobe Bryant Top 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dwight Howard Top 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Chris Paul Top 10

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Kevin Durant Top 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Blake Griffin Top 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع سایت تخصصی ایران ان بی ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alex Fera
22-01-2013, 21:50
تاپیک عالیه.............

نمیدونم چرا این پاول گسول هر سال امتیاز کم میاره..............
چرا راش نمیدن تو آل استار؟!

ورزشگاه هیوستون رو هم خیلی دوست دارم،قبلا" عاشق هیوستن راکتس بودم........................

Pessimist
22-01-2013, 21:55
و حالا تاپ تن ستارهای کنفرانس شرق:n06:

Lebron James Top 10

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Carmelo Anthony Top 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dwayne Wade Top 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Rajon Rondo Top 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و در نهایت تاپ تن کوین گارنت سنتر تیم سلتیکس که هنوز با لباس مسابقات عکس نداره.

Kevin Garnett Top 10 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت تخصصی ایران ان بی ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pessimist
22-01-2013, 22:06
تاپیک عالیه.............

نمیدونم چرا این پاول گسول هر سال امتیاز کم میاره..............
چرا راش نمیدن تو آل استار؟!

ورزشگاه هیوستون رو هم خیلی دوست دارم،قبلا" عاشق هیوستن راکتس بودم........................

ممنون دوست عزیز

راستش من طرفدار لیکرز هستم و پائو گسول رو خیلی دوست دارم امتیاز نیاوردن این بازیکن بیشتر به خاطر اینه که سن و سالش بالا رفته و با افت کردن تیم لیکرز زیاد به چشم نمیاد در حالی که خیلی بازیکن خوبیه البته دو سال پیش تو بازی آل استار بود!

راستی هنوز نیمکت ذخیره ها انتخاب نشدن و فقط استارترها رو مشخص کردن احتمال اینکه گسول انتخاب بشه زیاد هست!

hojjatinho
23-01-2013, 04:53
مرسی حسین برای تاپیک .

پارسال نتونستم زیاد دنبال کنم . امسال سعی می کنم دنبال کنم .

و البته مثل سابق حمایت خودم رو از تیم شرق اعلام می دارم :دی

Alex Fera
23-01-2013, 20:21
ممنون دوست عزیز

راستش من طرفدار لیکرز هستم و پائو گسول رو خیلی دوست دارم امتیاز نیاوردن این بازیکن بیشتر به خاطر اینه که سن و سالش بالا رفته و با افت کردن تیم لیکرز زیاد به چشم نمیاد در حالی که خیلی بازیکن خوبیه البته دو سال پیش تو بازی آل استار بود!

راستی هنوز نیمکت ذخیره ها انتخاب نشدن و فقط استارترها رو مشخص کردن احتمال اینکه گسول انتخاب بشه زیاد هست!

آره،منم امیدورام برای نیمکت حداقل انتخاب بشه،امسال بد بازی نکرده گسول،لیکرز هم اونقد بد نبوده،تو بعضی بازیاش بد شانسی آوورد،وگرنه الان وضعیت خیلی بهتر بود..................

بنده هم حمایت خودم رو از تیم غرب اعلام میکنم...............
استارترای غرب به نظرم کیفیت بهتری دارن...................

Pessimist
28-01-2013, 19:27

بازیکنان نیمکت نشین بازی آل استار 2013 معرفی شدند!

در روز 17 ژانویـه بــازیکنــان منتخـب مردم برای بـازی آل-استـار 2013 در نقــش استـارتر هـای مســابقه معـرفی شدند و امروز هم بــازیکنــان نیمکت نشین آل-استـار که از طریق رای گیری ای که از مربیـان هر تیم ان بی ای گرفتــه می شود انتخــاب شدند.
رای گیری برای بـازیکنــان نیمکت نشین به این صورت است که مــربیـان هر تیم ان بی ای برای نیمکت نشینـان تیم کنفــرانس خودشـان رای میدهند. مربیـان بـاید در رای های خود هشت بازیکن انتخـاب کنند که از این هشت نفـر بـاید دو گــارد و سه بـازیکن جلو (فرانت کورت) بـاشد و سه نفـر را هم به انتخــاب خود از هر پستی انتخـاب کنند. قـانون مهم این رای گیری این است که هیچ مـربی ای حق ندارد که به بـازیکن تیم خودش رای بدهد.
در رای گیری انجــام شده که نتیجــه ی آن ســاعتی پیش اعلام شد بــازیکنــان زیر انتخــاب شدند:

کنفرانس شرق

کریس باش (میامی)
تایسون چندلر(نیویورک)
لول دنگ (میامی)
پل جرج(ایندیانا)
جرو هالیدی(فیلادلفیا)
کایری اروینگ(کلیولند)
جواکیم نواح(شیکاگو)

کنفرانس غرب

لا مارکوس آلدریج (پورتلند)
تیم دانکن(سن آنتونیو)
جمیز هاردن(هیوستون)
دیوید لی (گلدن استیت)
تونی پارکر (سن آنتونیو)
زاک راندولف(ممفیس)
راسل وست بروک(اوکلاهاما)

از نکـات جــالب توجـه نیمکت امســال تعداد زیـاد بـازیکنـانی که بــار اول است که در آل-استـار شرکت میکنند تیــم کنفــرانس شرق است و همچنین امسـال در تیم غـرب هم دو بـازگشت خـاص داریم؛ تیم دانکن که در آل-استـار سال قبل انتخــاب نشد در میـان بـازیکنــان حضور دارد و دیوید لی که در آل-استـار 2010 حـاضر بود ولی بعـد از آن نبود هم انتخــاب شده. مــربیــان بــرای بـازی آل-اســتار کسـانی هستند که تــا روز 2 فوریه تیمشـان در صــدر جــدول کنفــرانس مربوطه بـاشد. البتــه اسکـات بروکس مربی تیم اوکلاهمـا تاندر نمیتواند به عنوان مـربی تیم غـرب انتخــاب شود چون او در سـال قبل مربی تیم آل استــار غرب بود.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0%D8%A7%DB%8C/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86%D9%80%D8%A7%D 9%86-%D9%88-%D9%86%DB%8C%D9%85%DA%A9%D8%AA-%D9%86%D8%B4%DB%8C%D9%86%D9%80%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D9%80%D8%AA%D8%A7%D8%B1-2013/)

Alex Fera
28-01-2013, 23:01
بازم توی نیمکت به نظرم غرب کیفیت بهتری داره.........
دانکن،هاردن،راندولف و وست بروک خیلی خوبن.....................

+
حیف شد،بازم گسول انتخاب نشد:n03:

eman619rv
29-01-2013, 01:42
اوووف عجب تاپیکی !! تو کمتر فرومی بشه همچین تاپیکی پیدا کرد! سپاس فراوان از سازنده تاپیک ...

به نظرم تیم کنفرانس غرب قوی تره و بازی رو میبره... هر چند این مسابقات نمایشی هست اما کل کل هایی که توش وجود داره حس رقابتی شدیدی رو ایجاد میکنه بین بازیکن ها.... البته لبرون جیمز رو هم که از کنفرانش شرق نمیشه نادیده گرفت ...

من خودم بخش اسلم دانک رو بیشتر دوست داشتم اما چند ساله مثه قبلا نیست و زیاد هم پیگیر نبودم جدیدا ... امیدوارم امسال مسابقات جذاب تر شه ... به امید درخشش کوین دورانت و تیم دانکن:n02:

Pessimist
30-01-2013, 18:45
درسته دوستان کنفرانس غرب خیلی قوی تر به نظر میرسه و اگه بازیکنان تو روز مسابقه رو فرم باشن به احتمال زیاد سومین سال پیاپی برنده بازی میشن!
یه نکته ای که نمیتونم بهش اشاره نکنم دعوت نشدن برادران گسول هست! انتظار میرفت پائو گسول دعوت بشه که نشد از طرف دیگه برادرش که تو ممفیس بازی میکنه هم دعوت نشد!

در مورد مسابقات اسلم دانک هم من خودم یکی از طرفداران این مسابقات هستم و همونطور که گفتم سال قبل زیاد کیفیت خوبی نداشت و بازیکن ها تو حرکات هیچ خلاقیتی به خرج ندادن و اکثر حرکات تکراری بود اما سال قبلش که گریفین قهرمان شد دوتا حرکت جالب ابداع شد یکی پرش از روی ماشین که تو این مسابقات بی سابقه بود یکی دیگه هم استفاده از دوتا سبد بسکتبال بود که جاوالی مکگی انجامش داد! امیدوارم امسال کیفیت خوبی داشته باشه!

یه سری ها دوست دارن بدونن چه بازیکن هایی شرکت میکنن که به نظر میرسه امسال هم از بین بازیکن های روکی (بازیکن هایی که تازه به ان بی ای اومدن) باشه که من احتمال میدم یکی از شرکت کننده ها توماس رابینسون از تیم سکرامنتو باشه که خوب اسلم دانک میزنه یه سری تو مسابقات پیش فصل دیدم که از روی سر دوایت هاوارد توپ رو وارد سبد کرد که به عنوان حرکت برتر بازیکن های روکی تو مسابقات پیش فصل هم شناخته شد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Pessimist
04-02-2013, 18:38
خبرهای جدید

تیم هیوستون راکتز قصد دارد در آغاز دهمین سال افتتاح ورزشگاه خود،نمایشگرهای HD در سالن تویوتا سنتر نصب کند.یکی از دلایل نصب این نمایشگرها،برگزاری آخر هفته و بازی آل استار ۲۰۱۳،در شهر هیوستون است.گفته می شود این نمایشگرها بزرگترین نمایشگرها در ورزشگاه های آمریکای شمالی خواهد بود.

مدیر عامل باشگاه هیوستون راکتز در این زمینه گفت:”ما می خواهیم مطمئن شویم در اینجا یک تجربه بهتر برای شما می سازیم.ما فکر می کنیم این کار ما را در سطح دیگری قرار می دهد.”
کل این پروژه که شامل مواردی مثل به روز رسانی سیستم اینترنت بی سیم ورزشگاه به اتاق کنترل جدید،برای پخش ویدئو و ارائه بازی است، حدود ۱۵ میلیون دلار هزینه خواهد داشت.

barcaboy10
07-02-2013, 20:41
ممنن بابت تاپيك

Pessimist
13-02-2013, 18:55

شرکت کننده های مسابقه محبوب اسلم دانک مشخص شدند!:n19:

تو ادامه میتونید تاپ تن پلی این بازیکن ها رو دانلود کنید!

تاپ تن پلی (هایلایت)
تعداد دوره شرکت
تیم باشگاهی
نام بازیکن

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
1
لس آنجلس کلیپرز
Eric Bledsoe

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2
یوتا جاز
Jeremy Evans

1
دنور ناگتس
Kenneth Faried

1
تورنتو رپتورز
Terrence Ross

1
نیویورک نایکز
James White

3
ایندیانا پیسرز
Gerald Green

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب راستش انتظار این بازیکن ها رو نداشتم اما هر چی هست فکر کنم از سال قبل جذاب تر باشه!
بین این بازیکن ها بدون شک جرالد گرین از همه بهتره که پرش های فوق العاده ای میزنه و به آسمان خراش هم شهرت داره این بازیکن دو دوره تا حالا شرکت کرده که یکسال قهرمان شد و خیلی ها میگن مسابقات اون سالی که قهرمان شد از زیباترین مسابقات تاریخ اسلم دانک هست به هر حال شانس اول همین جرالد گرین هست !
از بین بقیه بازیکن ها کنت فرید رو خیلی دوست دارم چون خوب اسلم دانک میزنه و قد و قامت بلندی هم داره و فکر کنم شانس دوم قهرمانی باشه!

بقیه بازیکن ها آنچنان شانسی ندارن به نظر من!

Pessimist
13-02-2013, 19:01

این هم بازیکنان شرکت کننده در مسابقه پرتاب های سه امتیازی

انصافا بازیکن های خوبی تو مسابقه هستند و فکر میکنم این مسابقه هم جذاب از آب در بیاد من خودم دوست دارم استیفن کاری بازیکن تیم گلدن استیت قهرمان بشه!
دو سال پیش این بازیکن تو بخش آمادگی جسمانی اول شد و پرتاب کننده ی خوبی هم هست!

منبع سایت ایران ان بی ای
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

havzhini
14-02-2013, 18:53
سلام
تاریخ مسابقات از کی شروع میشه؟
مسابقات دانک و 3امتیازی و بقیه چه روزهایی هستن؟

Pessimist
15-02-2013, 06:48
سلام
تاریخ مسابقات از کی شروع میشه؟
مسابقات دانک و 3امتیازی و بقیه چه روزهایی هستن؟

27 بهمن که میشه امروز و ظاهرا پنج روز ادامه پیدا میکنه!

Pessimist
15-02-2013, 18:48
27 بهمن که میشه امروز و ظاهرا پنج روز ادامه پیدا میکنه!

ببخشید دوستان مسابقات از فردا صبح شروع میشه که من به اشتباه گفتم امروز شروع میشه!

kaveh1899
15-02-2013, 19:46
ری آلن از میامی هیت و چانسی بیلاپس از کلیپرز خیلی خوب 3 امتیازی میندازن.کاش اونا هم بودن

Pessimist
17-02-2013, 06:34

پیروزی تیم چارلز باکلی مقابل تیم شکیل اونیل در اولین روز مسابقات آل استار 2013

پس از مدت ها انتظار،سرانجام آخر هفته آل استار که یکی از مهیج ترین رویدادهای لیگ NBA است آغاز شد.
آخر هفته آل استار ۲۰۱۳ از روز جمعه شروع شد و در روز یکشنبه با برگزاری مسابقه All-Star 2013 پایان خواهد یافت.
روز جمعه (۱۵ فوریه) و در جریان اولین روز این رویداد،دو مسابقه برگزار شد.در اولین مسابقه که NBA All-Star Celebrity Game یا مسابقه شخصیت های معروف آل استار بود و بیشتر جنبه سرگرمی داشت،تیم غرب با نتیجه ۵۸ بر ۳۸ تیم شرق را شکست داد.در این مسابقه،کوین هارت (کمدین معروف آمریکایی) که در ترکیب تیم غرب قرار داشت مانند سال گذشته MVP این بازی نمایشی شد.سرمربیگری تیم شرق در این بازی بر عهده راسل وستبروک و سرمربیگری تیم غرب بر عهده جیمز هاردن بود.اوسین بولت نیز در این مسابقه در ترکیب تیم شرق قرار داشت.
اما در دومین مسابقه امروز که مسابقه Rising Stars Challenge بود تیم چارلز بارکلی (ستاره سابق NBA) با نتیجه ۱۶۳ بر ۱۳۵ تیم شکیل اونیل را مغلوب کرد.Rising Stars Challenge مسابقه ای است که در آن بهترین بازیکنان سال اولی و دومی NBA در قالب دو تیم با هم رقابت می کنند.
کنف فرید که در این مسابقه عضو تیم چارلز بارکلی بود در ۲۲ دقیقه حضورش در میدان موفق به کسب ۴۰ امتیاز،۱۰ ریباند و ۲ پاس منجر به گل شد تا به عنوان MVP (باارزش ترین بازیکن زمین) شناخته شود.
مسابقات آخر هفته آل استار روز شنبه پیگیری می شود.مهمترین مسابقات روز شنبه،مسابقه چالش مهارت های آل استار،مسابقه سه امتیازی آل استار و مسابقه اسلم دانک خواهد بود.

دانلود هايلايت بازي NBA All-Star Celebrity Gam

دانلود هايلايت بازي Rising Stars Challenge

دانلود مراسم دریافت جایزه MVP توسط کنف فرید

Team Shaq vs Team Chuck

Part 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 60fps.x264-Reborn4HD.part1.rar.html)
Part 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 60fps.x264-Reborn4HD.part2.rar.html)
Part 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 60fps.x264-Reborn4HD.part3.rar.html)
Part 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 60fps.x264-Reborn4HD.part4.rar.html)

منبع : دوستان خوب و زحمتکش من در سایت ایران ان بی ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pessimist
17-02-2013, 22:35

قهرماني ترنس رز در مسابقات اسلم دانک ، کاير ايروينگ در مسابقه پرتاب سه امتيازي و دامين ليلارد در آمادگي جسماني

مسابقات آل استار 2013 در دومين روز با برگزاري مسابقات اسلم دانك ، چالش مهارت ها ، مسابقه 3 امتياز ، و سيرز شوتينگ استار به پايان رسيد.

در مسابقات سيرز شوتينگ تيم 3 نفره كريس باش ، سويين كش ، دومينيك ويليكنس به قهرماني رسيدند در اين ديدار تيم ها بايد سه آيتم شوت 2 امتيازي ، شوت 3 امتيازي و شوت از وسط زمين را پشت سر بگزارند كه تيم كريس باش بود كه با كمتترين زمان به عنوان قهرماني رسيدند.

دانلود هايلايت مسابقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قهرماني دامين ليلارددر مسابقه چالش مهارت ها يا همان Skills Challenge

دامين ليلارد از تيم پورتلند تريل بليزرس با قهرماني در مسابقه چالش مهارت هاي All-Star 2013 نخستين بازيکن سال اولي NBA لقب گرفت که توانسته قهرمان اين مسابقه شود.اين بازيکن در مرحله فينال اين مسابقه با اختلاف ??? ثانيه جرو هاليدي از فيلادلفيا را شکست داد و ?? امتياز براي تيم کنفرانس غرب در مسابقات شنبه شب آل استار کسب کرد.
ليلارد راند فينال را با زمان ???? ثانيه به اتمام رساند؛در حالي که هاليدي نتوانست زماني بهتر از ???? ثانيه به دست آورد.البته سه عضو تيم کنفرانس شرق در راند اول اين مسابقه با ثبت مجموع زمان ? دقيقه و پنجاه ثانيه و ??? ثانيه عملکرد بهتري نسبت به تيم غرب داشتند و توانستند ?? امتياز براي کنفرانس شرق کسب کنند.مجموع امتيازات در مسابقات شنبه شب آل استار قهرمان مسابقات اين شب را مشخص مي کند.
قهرماني ليلارد در اين مسابقه علاوه بر اضافه کردن ?? امتياز به تيم غرب،بورس تحصيلي ????? دلاري را به يک نوجوان هيوستوني به نام Poppie Simmons اهدا کرد.

دانلود هايلايت مسابقه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قهرماني كايري اروينگ در مسابقات 3 امتيازي

کاير ايروينگ از تيم کليولند کاواليرز موفق به کسب مقام قهرماني در مسابقه سه امتيازي آل استار ???? شد.
ايروينگ در مرحله فينال مسابقه ? امتيازي All-Star 2013 مت بانر از سن آنتونيو اسپورز را شکست داد تا قهرمان اين رقابت شود.در راند اول اين مسابقه تيم غرب با کسب ?? امتياز،عملکرد بهتري نسبت به تيم شرق داشت اما ايروينگ در راند قهرماني توانست با شکست بانر،?? امتياز براي تيم شرق کسب کند.
ايروينگ که از نظر درصد پرتاب هاي ? امتيازي در رده ?? ام ليگ قرار دارد،پس از قهرماني در اين مسابقه گفت:”من احساس مي کنم مانند يک اسب سياه در اين مسابقه بودم.(يعني کسي انتظار نداشت من برنده شوم).من فقط مي خواستم به زمين بروم و ثابت کنم يکي از بازيکنان برتري هستم که در اين رقابت حضور دارم.من هرگز فکر نمي کردم کساني مثل استيو نوواک و مت بانر را شکست دهم.

قهرماني ترنس رز در مسابقه اسلم دانک آل استار

ترنس رز،بازيکن سال اولي تيم تورنتو رپتورز با پيروزي مقابل قهرمان سال گذشته مسابقه Slam Dunk آل استار،عنوان قهرماني مسابقه اسلم دانک آل استار ???? را از آنِ خود کرد.اين بازيکن در مرحله نهايي اين مسابقه با به دست آوردن ?? درصد از آرا طرفدارن،جرمي ايوانز از يوتا جاز را مغلوب کرد و به عنوان قهرماني دست يافت.
رز در آخرين دانک خود با پرش از روي يک پسر بچه و عبور دادن توپ از بين پاهاي خود،اسلم دان زيبايي انجام داد و تماشاگران در سالن تويوتا سنتر شهر هيوستون را به وجد آورد.مشاهير NBA همچون بيل راسل و جوليوس اروينگ از تماشاگران معروف اين رويداد بودند.رز در مورد اسلم دانک آخر خود گفت:”من به او (پسر بچه) گفته بودم که مي خوام از روش بپرم اما بهش نگفته بودم که در حين پريدن مي خوام توپ رو از بين پاهام رد کنم.او يکم عصبي بود.اولين بار که مي خواستم اين کارو انجام بدم اون بهم گفت:”تو که به من برخورد نمي کني،درسته؟” و من بهش گفتم نه من به تو نمي خورم.”

دانلود هايلايت مسابقه اسلم دانک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و حالا دانلود کل بازي هاي امروز به صورت تک لينک

دانلود بازي سيرز شوتينگ

Language.: English
Ripper: HD-NBA4Life
Size: 1.14 GB
Format: mkv
Resolution: 1280x720
Video: H.264, 4500 Kbps @ 59.94 fps
Audio: AAC, 128 Kbps, 44.1 KHz, 2 channels

Rapidstation

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود بازي آمادگي جسماني

Language: English
Size: 835 MB

Rapidstation

دانلود مسابقه پرتاب سه امتيازي

Size: 1.11 GB

Rapidstation

دانلود مسابقه اسلم دانک

Size: 1.87 GB

Rapidstation

منبع سايت تخصصي ايران ان بي اي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

havzhini
17-02-2013, 23:31
لینک دانلود مستقیم مسابقات دیروز ال استار

Pessimist
18-02-2013, 20:29

پیروزی تیم کنفرانس غرب مقابل کنفرانس شرق در مسابقه آل استار 2013:n01:

شصت و دومين دوره مسابقات آل استار با پيروزي تيم كنفرانس غرب (West) به پايان رسيد.
در اين ديدار كه با حضور 16101 تماشاگر هيوستوني برگزار مي شد تيم كنفرانس غرب با حضور اوليه بليك گريفين ، كوين دورانت ، دوايت هاوارد ، كريس پاول و كوبي برايانت و تيم كنفرانس شرق با حضور كوين گارنت ، لبرئن جيمز ، كارملو آنتوني ، كريس باش ، دواين ويد پا به ميدان گذاشتند كه در آخر اين تيم غرب بود كه با نتيجه 143 بر 138 تيم شرق را شكست داد در اين ديدار براي تيم كنفرانس غرب كريس پاول با كسب 20 امتياز ، 14 پاس منجر به گل و 4 توپ ربايي توانست بهترين بازيكن ميدان (MVP) انتخاب شود در آن طرف ميدان هم كارملو آنتوني با كسب 26 امتياز ، 12 ريباند و 3 پاس منجر به گل يكي از بهترين بازيكنان تيمش بود از نکات جالب اين بازی دو بار بلاک شدن لبرون جیمز توسط کوبی برایانت در لحظات پایانی مسابقه بود.جیمز در این مسابقه ۱۹ امتیاز،۵ پاس منجر به گل و ۳ ریباند به دست آورد .

دانلود هایلایت مسابقه که بسیار زیباست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:n12:

دانلود مراسم جایزه MVP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع سایت تخصصی ایران ان بی ای ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و حالا لينک دانلود کل بازي از سرور رپيد استيشن

Rippers: HD-NBA4Life
Size: 6.86 GB
Format: mkv + mp4
MKV Playback Tips: VLC 1.1.6 / MPC / KMPlayer / WMP / TMT5 / Movist / XBMC

Rapidstation