PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید ال سی دی Sumsung LA37B470 یا Sony bravia 32s550a

tebkar3@yahoo.com
21-01-2013, 13:14
با سلام دوستان !
ممنون میشم همین امروز فوری فوری راهنمایی کنید که کدوم از مدل های زیر رو بخرم ؟؟
چون دو تا دوستان این تلویزیون ها رو دارن که میخوام بفروشن ! اما نمیدونم کدوم بهتره !!
انتظار من دیدن فیلم های Full HD هستش یعنی روزلیشن 1920*1080 رو ساپورت کنه !!

1- Sony bravia 32 inch 32S550A
2- Sumsung series 4 model 37 inch LA37B470

??

kiar
21-01-2013, 14:52
با سلام دوستان !
ممنون میشم همین امروز فوری فوری راهنمایی کنید که کدوم از مدل های زیر رو بخرم ؟؟
چون دو تا دوستان این تلویزیون ها رو دارن که میخوام بفروشن ! اما نمیدونم کدوم بهتره !!
انتظار من دیدن فیلم های Full HD هستش یعنی روزلیشن 1920*1080 رو ساپورت کنه !!

1- Sony bravia 32 inch 32S550A
2- Sumsung series 4 model 37 inch LA37B470

??

هر دو مدل خیلی قدیمن دیگه از رده خارج شدن و full hd هم نیستن که به درد تماشای فیلمهای با کیفیت بالا بخورن.
کیفیت تصویرشون فکر نکنم زیاد فرقی با هم داشته باشن بهتره خودتون از نزدیک ببینین و انتخاب کنین.

tebkar3@yahoo.com
21-01-2013, 15:08
هر دو مدل خیلی قدیمن دیگه از رده خارج شدن و full hd هم نیستن که به درد تماشای فیلمهای با کیفیت بالا بخورن.
کیفیت تصویرشون فکر نکنم زیاد فرقی با هم داشته باشن بهتره خودتون از نزدیک ببینین و انتخاب کنین.

ببخشید بین این دو مدل کدوم بهتره در کل ؟؟ ؟ ممنون میشم بفرمائید ؟؟

hesam.ah
22-01-2013, 01:44
خوب شما شک نکن سامسونگ خیلی بهتره چون تقریبا همه چیزش بهتر از سونی هست
سامی 37 هست و بزرگتره
کنتراستش هم بالا تره کلا اگر خیلی نخاید هزینه کنید منظورم زیر 1 تومن هست شک نکنید انتخاب خوبی هست با توجه به بازار
مخصوصا که این مدل ها کاملا اصل هستن و شرکتای ایرانی توشون کمتر دست داشتن...نظر شخصی
والا اچ دی رو که نشون میدن شما ببین چقد میخوای هزینه کنی اندازه هزینه ای که میکنی باید انتظار داشته باشی
ولی کلا فکر میکنم با یه تنظیم بتونید یه کیفیت مطلوب رو از سامی بگیرید من کلا با سونی حال نمیکنم چون فقط پول برند میگیره
ایشالا که خوب راهنماییت کرده باشم