PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید تا 25000000ریال فقط خواهشا فوری

toorajjj
20-01-2013, 12:20
با سلام خدمت دوستان گلم توبخش راهنمایی خرید میخام یه تلویزیون 46-47 اینچ بخرم . فقط میخام کیفیت ساخت خوب با طول عمر بالا داشته باشه و کیفیت تصویر بالا. بنظرتون چی بخرم . آیا سه بعدی بودن زیاد مهمه؟ چون شنیدم مثل اینکه سه بعدی ها زیاد موفق نبودند و شاید دیگه تولید نشوند؟ آیا lcd بگیرم ضرر کردم؟ جون یه مدل سونی 46 اینچ مدل 520 LCD هست فروشنده میگه 2.300 بنظرتون خوبه اونو بگیرم ؟ ارزش خرید داره ؟ یا روی مدلای دیگه فکر کنم. بوددجه را هم گفتم تا 2.500 میتونم بدم؟ لطفا فقط سریع راهنمایی کنید تا بعد ظهر باید تصمصم بگیرم . با تشکر فراوان.

toorajjj
20-01-2013, 12:41
با سلام خدمت دوستان گلم توبخش راهنمایی خرید میخام یه تلویزیون 46-47 اینچ بخرم . فقط میخام کیفیت ساخت خوب با طول عمر بالا داشته باشه و کیفیت تصویر بالا. بنظرتون چی بخرم . آیا سه بعدی بودن زیاد مهمه؟ چون شنیدم مثل اینکه سه بعدی ها زیاد موفق نبودند و شاید دیگه تولید نشوند؟ آیا lcd بگیرم ضرر کردم؟ جون یه مدل سونی 46 اینچ مدل 520 LCD هست فروشنده میگه 2.300 بنظرتون خوبه اونو بگیرم ؟ ارزش خرید داره ؟ یا روی مدلای دیگه فکر کنم. بوددجه را هم گفتم تا 2.500 میتونم بدم؟ لطفا فقط سریع راهنمایی کنید تا بعد ظهر باید تصمصم بگیرم . با تشکر فراوان.

در ضمن یادم رفت هوشمند بودن اصلا برام مهم نیست و نمیخام بابتش چول اضافی بدم .

alilosting
20-01-2013, 16:24
چند تا نکته :
اول اینکه گفتی سه بعدی ها موفق نبودن و قراره دیگه تولید نشه ... این خبر درست نیست چون کم کم داره سه بعدی جا میفته و به هر حال جز تکنولوژی های جدیده . الان کم کم پلاسما و lcd داره میره کنار .
دوم اینکه پرسیدی lcd بخرم ؟ ... به نظرم led بخر چون بوجه خوبی داری و حیفه lcd بخری و تکنولوژی بهتری نخری .
سوم اینکه گفتی lcd 520 سونی چطوره ؟ .... این مدل lcd نیست و تلویزیون led هست و با توجه به قیمتش کیفیت تصویر خوبی داره ولی یکم از نظر امکانات جانبی مثل پخش انواع فرمتها با usb ضعیفه .