PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست این نرم افزار قفل گذاری؟!

aaaaalibaz
19-01-2013, 12:36
سلام.دوستان قبلا در ویندوز xp یه برنامه ای داشتم که کارش به این شکل بود که هرچقدر پوشه میخواستی به برنامه میدادی بعد قفل میکردی و از این به بعد هروقت ویندوز بالا میومد انگار اون پوشه ها (حداقل در ظاهر) در سیستم موجود نیست تنها کار این بود که باید برنامه رو باز کنی پوشه هارو unlock all کنی تا به حالت اول برگردن.واسه خود برنامه هم رمز میزاشتی که کسی نتونه باز کنه.
حالا این برنامه تو 7 کار نمیکنه.یه برنامه که عینا همین کار مشابه رو انجام بده سراغ دارید؟ ممنون میشم بگید.

amirw7
19-01-2013, 20:19
سلام.دوستان قبلا در ویندوز xp یه برنامه ای داشتم که کارش به این شکل بود که هرچقدر پوشه میخواستی به برنامه میدادی بعد قفل میکردی و از این به بعد هروقت ویندوز بالا میومد انگار اون پوشه ها (حداقل در ظاهر) در سیستم موجود نیست تنها کار این بود که باید برنامه رو باز کنی پوشه هارو unlock all کنی تا به حالت اول برگردن.واسه خود برنامه هم رمز میزاشتی که کسی نتونه باز کنه.
حالا این برنامه تو 7 کار نمیکنه.یه برنامه که عینا همین کار مشابه رو انجام بده سراغ دارید؟ ممنون میشم بگید.

اسم برنامه ای که داشتی رو نگفتی ولی من بهت برنامه foldermage رو پیشنهاد میکنم.

.AraMesh.
20-01-2013, 01:13
سلام" Folder Lock هم خیلی عالیه/ هم فایل و پوشه و درایو مخفی میکنه و هم هست ولی انگار نیست :n02:

M e i s a m
20-01-2013, 01:38
Folder mage روی 7 کار میکنه ولی روی 8 نه
اگر 7 داری folder mage رو بگیر اگر 8 داری anvide file lock

.AraMesh.
20-01-2013, 01:57
Folder mage روی 7 کار میکنه ولی روی 8 نه
اگر 7 داری folder mage رو بگیر اگر 8 داری anvide file lock
فرق Folder Lock با Folder Mage چیه مگه؟

jafarian
20-01-2013, 16:24
پیشنهاد من استفاده از برنامه های Wise Folder Hider یا که GiliSoft File Lock Pro برای اینکار که همون کاری که شما مدنظرتون هست انجام میدن:n01:

Wise Folder Hider ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GiliSoft File Lock Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MRHArtsClube
22-01-2013, 05:33
من روی 7 از Folder Lock استفاده کردم ولی بجز اون ورژناش که پک میکنن و خیلی زمانگیرن بقیه ورژناش کار نمیکنن! من Folder Hide رو پیشنهاد میکنم! کارش مثه همون Folder Lock تو XP هست، با این تفاوت که رو 7 هم کار میکنه! :n02:

amir.3664
24-01-2013, 22:34
misheh barnamaro be email man befresti?
my Email(sadeghpooramir@yahoo.com):n28:

.AraMesh.
25-01-2013, 10:23
misheh barnamaro be email man befresti?
my Email(sadeghpooramir@yahoo.com):n28:
:n12:آقا امیر کدوماشو میخوای؟