PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور می شه رفت انگلستان؟ (تفریحی)

exifer
18-01-2013, 17:59
سلام
قصد داشتم برای عید حدود ۶ - ۵ روز برم انگلستان - لندن ولی هرچی می گردم یک تور انگلستان هم پیدا نمی کنم! این یعنی امکان سفر به انگلستان وجود نداره؟

V E S T A
19-01-2013, 20:35
سلام
قصد داشتم برای عید حدود ۶ - ۵ روز برم انگلستان - لندن ولی هرچی می گردم یک تور انگلستان هم پیدا نمی کنم! این یعنی امکان سفر به انگلستان وجود نداره؟

سلام

تا اونجایی که من اطلاع دارم از طریق ایران نمیتونید با تور به انگلیس سفر کنید اگر هم میخواین با تور سفر کنید باید تورهایی که تو خود کشور انگلیس فعال هستن یا از یه کشور دیگه هستن رو پیدا کنید این تورها هم

بعضیاشون هزینه رفت و برگشت لندن - تهران هم بر عهده مسافر هست .

برای ویزا هم میتونید درخواست ویزا یا سفر خودتون رو به مرکز ابوظبی یا ترکیه (امارات متحده‌ی عربی: دبی و ابوظبی و ترکیه: استانبول, آنکارا, ازمیر, بورسا, و عازی عینتاب) ارایه بدین

درخواست‌های ویـزای انگلستان باید آنلاین ارائه شوند و حضور در مرکز روادید فقط با وقت آنلاین ممکن است. درخواست کنندگان ویزای انگلیس در ترکیه باید مبالغ درخواست خود را از طریق اینترنت پرداخت کنند.

armin660
03-03-2013, 18:35
شما به راحتی با تور می تونی بری.کافیه یه سر بری ولی عصر تا از آژانس های اونجا بلیط تهیه کنی و ویزا و ...... .فکر کنم دور و بر 6 تومن باشه برای 7 روز.

Stream
03-03-2013, 18:52
شما به راحتی با تور می تونی بری.کافیه یه سر بری ولی عصر تا از آژانس های اونجا بلیط تهیه کنی و ویزا و ...... .فکر کنم دور و بر 6 تومن باشه برای 7 روز.

دوست عزیز ویزای انگستان در حال حاضر بسیار سخت تهیه میشه، سفارت یا کنسول در ایران نیست و مسافران باید حضورا برن ترکیه یا امارات برای تقاضای ویزا، معمولا یک تا سه هفته طول می کشه که باید در اون کشورها باشند (خرج بسیار زیاد)، به احتمال بالای 90 درصد هم ویزاهای تورسیتی افرادی که سابقه قبلی حضور در انگستان نداشته باشند رد میشه.

همونطور که در پست بالا گفته شد شرایط سفر تورستی به انگستان بسیار دشواره، گذشت اون زمان که صبح پاسپورت ها رو می دادند به سفارت و عصر ویزا ها رو تحویل می گرفتند.

armin660
03-03-2013, 20:51
بله ممنون که گفتید.من فقط اونچه که دیده بودم در تبلیغات پشت شیشه رو نوشتم.