PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی ANJAV Antivirus انتی ویروس رایگان و جدید و جالب و فکر کنم قدرتمند

pedram_01
12-01-2013, 18:07
این انتی ویروس که تازه پیداش کردم رایگان و جالب هست و دارای فایروال هم میباشد

ساخت اندونزی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همینطور که در عکس پیداست بیشتر امکانات یک انتی ویروس پولی را دارا میباشد لطفا هرکی اینو دانلود کرد تجربیات خودشو اینجا بزاره مرسی

امکانات
+ Web Scanner
+ Anti Hacker
+ Windows Fire Wall
+ Protection Drive
+ Web Protection
+ USB Protection
+ Mail Protection
+ Protection RealTime
+ Registry Edition
+ Action Center
+ Exploler
+ Repair Registry
+ Control Panel
+ Clean Manager
+ System Config
+ CMD
+ Task Manager
+ Tampilan Home Baru
+ Tampilan Scan Baru
+ Tampilan About Baru
+ Penambahan database

pedram_01
12-01-2013, 18:14
بعد خواهشا هرکی دانلود کرد بگه من 4 تا ویروس دارم بهش بدم ببینه از این 4 ویروس چند تارو شناسایی میکنه مرسی برای کار خودم میخوام :n24:

Shahroozs2
12-01-2013, 18:22
عکس مانیتورش که تیک خورده انگار کس‍بر:n02:

انجینش مال خودشه یا از شرکتای دیگه استفاده میکنه؟

کلا یه توضیحی درموردش بده.

pedram_01
12-01-2013, 18:28
من هیچی درموردش نمیدونم:n02:. راست میگی اون تیکش خیلی شبیه کاسپره

pedram_01
13-01-2013, 00:59
خوب من نصبش کردم کلا 2 مگابایت هست. قدرتمند و جالب اما واقعا به عنوان یک انتی ویرس نمیشه ازش استفاده کرد نصب نمیخواد و باید روش دوتا کیلیک کنی تا اجرا بشه و میشه محافظ کامپیوترت و وقتی کامپیوتر رو خاموش و روشن کنی میره و باید دوباره دوتا کلیک کنی تا بیاد. ساز گار با انتی ویروس های دیگه هست. و توی کلیک راست گزینه اسکن نمیاد باید از خود نرم افزار انتخاب کنی کجا رو اسکن کنه

بیشتر به عنوان اسکنر به کار میاد و برای ویروس کشی کامپیوتر الوده. من جایی رو واسه اپدیت ندیدم اما شناساییش خوب بود و به کرک ها هم خوب گیر میداد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])