PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وقتی تو سایت answers.yahoo سوالی می پرسم یا جواب میدم آیا دوستانی که تو مسنجر اد کردم هم می تونن اونارو ببینن !؟

ghasem13
09-01-2013, 13:01
همون طور که گفتم میخوام بدونم که دوستانم تو مسنجر می تونن فعالیتهای منو تو سایت جواب یاهو رصد کنن ؟:n13:
و اگه می تونن چه طوری باید جلو این کارشون رو بگیرم ؟

V E S T A
09-01-2013, 14:27
همون طور که گفتم میخوام بدونم که دوستانم تو مسنجر می تونن فعالیتهای منو تو سایت جواب یاهو رصد کنن ؟:n13:
و اگه می تونن چه طوری باید جلو این کارشون رو بگیرم ؟

سلام

برای سوال پرسیدن باید تو سایت عضو باشین و با اکانت خودتون وارد سایت شین سوال هم با آیدی شما ثبت میشه و جواب داده میشه تا بقیه هم بخونن

هرکسی وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بشه میتونه سوال و آیدی کسی که سوال کرده رو ببینه یا add کنه یا بهش ایمیل بزنه

اگه نمیخواین کسی از دوستانتون سوالتون رو ببینن با یه آیدی دیگه سوال بپرسین

ghasem13
09-01-2013, 15:20
با این حساب اگه اسمم رو تو پروفایل یاهو انسر عوض کنم دیگه کسی نمی تونه پیدام کنه
و تو بخش های دیگه از سایت یاهو مثل صفحه پروفایلم یا بخش مای یاهو هیچ ردپایی ازم ثبت نمیشه ؟

V E S T A
09-01-2013, 16:40
با این حساب اگه اسمم رو تو پروفایل یاهو انسر عوض کنم دیگه کسی نمی تونه پیدام کنه
و تو بخش های دیگه از سایت یاهو مثل صفحه پروفایلم یا بخش مای یاهو هیچ ردپایی ازم ثبت نمیشه ؟

درسته رو اسم هر کسی که سوال پرسیده وقتی کلیک میکنید میشه پروفایل رو هم دید اینطور که مشخصه ایمیلشون دیده نمیشه مگر اینکه آیدیشون با چیزی که تو پروفایلشون گذاشتن یکی باشه اگه اسم

پروفایل رو تغییر بدین و پروفایل hidden باشه نمیتونن آید و مشخصات شما رو ببینن شما باید قسمتی که مربوط به share کزدن آپدیت یاهو هست رو غیر فعال کنید تا با هرآ پدیتی که تو یاهو انجام میدین برای ادلیستتون

share نشه این تنظیمات تو setting پروفایل یاهو هست(activity sharing)