PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید هدفون بیتس طرح ،درخواست مشاوره

jay-z-s
09-01-2013, 12:17
سلام دوستان عزیز
من میخوام یه هدفون بیتس که حتما شما هم تبلیغاتشو تو نت زیاد دیدین بخرم.
من میخواستم مدل solo رو بخرم که دوستم گفته خودش خریده و اینقدر کیفیتش بد بوده که دیگه استفاده نمیکنه: | :2:
منم بیخیال سولو شدم و یه مدل استودیو رو پیدا کردم و همون دوستم میگه که مدل استودیو اشغالش هم باز خوبه
.قیمتش ٥٧ تومنه و من از قیافش تو عکس خوشم اومده (میدونم اون شکلی نخواهد بود)
-دوستان خواهشا اگه تجربه ای دارین مطرح کنین چون من خریدای اینترنتیم همش اشغال از اب در میاد
-من بودجم نهایتا ٦٠ تومنه و از این بیشتر هم نمیخوام واسه هدفونهای بیکیفیتی که تو بازاره خرج کنم.
-اگه سایت یا هدفون بهتری میشناسین خواهشا بهم بگید

ممنون وسپاسگذار:42:

saeedsh7j
09-01-2013, 13:10
سلام دوستان عزیز
من میخوام یه هدفون بیتس که حتما شما هم تبلیغاتشو تو نت زیاد دیدین بخرم.
من میخواستم مدل solo رو بخرم که دوستم گفته خودش خریده و اینقدر کیفیتش بد بوده که دیگه استفاده نمیکنه: | :2:
منم بیخیال سولو شدم و یه مدل استودیو رو پیدا کردم و همون دوستم میگه که مدل استودیو اشغالش هم باز خوبه
.قیمتش ٥٧ تومنه و من از قیافش تو عکس خوشم اومده (میدونم اون شکلی نخواهد بود)
-دوستان خواهشا اگه تجربه ای دارین مطرح کنین چون من خریدای اینترنتیم همش اشغال از اب در میاد
-من بودجم نهایتا ٦٠ تومنه و از این بیشتر هم نمیخوام واسه هدفونهای بیکیفیتی که تو بازاره خرج کنم.
-اگه سایت یا هدفون بهتری میشناسین خواهشا بهم بگید

ممنون وسپاسگذار:42:

اینا همش فیک وتقلبیه! فقط قیافش شبیه اگه میخوای بیتس بگیری باید اصل یا حداقل same original بخری که قیمتش خیلی از بودجه ی شما بیشتر! پیشنهاد من اینه یه مارک مثل فیلیپس یا a4tech

jay-z-s
09-01-2013, 13:31
سایتی میشناسین که بتونم هدفون فیلیپس رو بگیرم؟ داخل شهر فک نکنم پیدا بشه:(

jay-z-s
09-01-2013, 21:26
امروز رفتم تو شهر رو هدفون هاي بيتس رو ديدم :n10:
بدبختانه گوشيم اكسپريا ايكس ٨ هيچ كدوم از مدلها رو ساپورت نكرد :n28::n30::n29::n03: شايد بخاطر اندرويد ٤ باشه كه نصبيدم:n14:
واستون بگم كه دو مدل سولو و يه مدل بالاترش هيچ كاتالوگي يا راهنمايي نداشت:n08:فروشنده كه به كيفيت صداش كه خيلي مينازيد (حرف راستشون نصيب كي بشه:n13:) ظاهر كليش خوب بود و از دور حداقل داد نميزنن كه ما فيك هستيم :n02: ولي وقتي روش زوم ميكنين و ميرين تو نخش ميگين اوه اين چه كيفيت ساختي و قيافتون اينجوري ميشه :| جاهايي که بايد پلاستيكش صاف باشه يه حالت موجي داره ، کیفیت کابلش خوبه و قیمتش ٣٠ تومن بود .کلا اگه این دوتا مدلش کیفیت صدا نداشته باشه هیچ فرقی با هدفونهای ١٠ و ١٥ تومنی نداره.
درضمن فرق اون دوتا مدل فقط قسمت گوشیش بود سولو دایره ای و اون بیضی هست ، که اون مدل بالاتر از سولو بنظرم بهتره.
و اما مدل استودیو ،اونی که من دیدم فوققققققققققققق العاده بود! کلی وسیله جانبی ، دو تا فیش ٣ و ٣،٥ میلیمتری هرکدوم ١،٥ متر تقریبا وکیف مخصوص و دفترچه و کاتالوگ..........قابلیت تا شدن هم داشت....
یه چیز خیلی بدی هم این وسط بود ، این هدفون دوتا باتری قلمی میخوره :/
یه نکته هم هست اینه که وقتی جای باتری قلمی داره حتما بلندگوش تخت تره و بلندگوی تخت یعنی باس کمتر :/
بدنش حس محکم بودن میداد و خیلی ظاهرش خوب بود ،یه دکمه خاموش و روشن هم داشت .
قیمت اینی که من دیدم ١٢٠ تومن بود ،شاید high-copy بود یا شاید مغازه داره خیلی دزد بوده ؛)
استودیو رو تا دو هفته بعد سفارش میدم و نتیجه رو اینجا میگم تا کسایی که قصد خرید دارن مطلع شن و سرشون کلاه نره

aminrm
21-01-2013, 15:09
با سلام من یه هدفونی میخوام که بهترین باشه و در حدود 30 تومن باشه ویژگیهاشو میگم
1/دارای صدای خروجی عالی و با کیفیت و بدون خش وصدای بلند برای گوش دادن موسیقی وفیلم و چت صوتی و...
2/دارای میکروفن صدا ضبط کن برای چت صوتی
3/وقتی موسیقی فیلم و.... باهاش گوش بدم صدایی از بیرون نشنوم و کامل گوشامو پوشش بده
4/سبک و راحت و سنگین نباشه گوشمو اذیت کنه
5/به کامپیوتر و ال سی دی و..... بخوره

مرسی منتظر جوابتونم لطفا هر چه سریعتر بهتر

jay-z-s
22-01-2013, 14:55
ديوانه نشي بري مثل من بيتس بخري!!!!!
كيفيت صدا اشغال
باس زير خط فقر
اصلا صدا واضح نيست ,مخصوصا صداي خواننده
جير جير ميكنه تو صداي بلند
10 تا 20 درصد صدا از بيرون قابل شنيدنه
فوق العالده سبك خخخخخخخخ بخوره تو سرش
اصلا تنها فرقش با اون مدلهاي 30 تومني اينه كه بزرگتره
من كه يك ساعت باهاش اهنگ گوش دادم سردرد گرفتم...
كابلش مثل اصله خخخخخ
فك كنم ايني كه من دارم يه نفر بهشون پس داده, تابلوئه كه فيش چند بار استفاده شده
باتري نميخوره, دكمه خاموش روشن نداره, اصلا شبيه اون high copy كه من تو شهر ديدم نيست.
كلا 17 ,تومن ارزش نداره, پس نتيجه ميگيريم كه كلا مفت هم نمي ارزه
اگه شما هم هوس خريد هدفون كردي, بهترين كار اينه كه بري تو شهر بخري, هدفونهاي فيليپس كيفيتشون عاليه ,البته اگه چينيش رو بهت نندازن

jay-z-s
22-01-2013, 15:01
اينم ترولمه خخخخخخخخ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aminrm
22-01-2013, 22:58
مهمترین چیز برام اینکه صدا ضبط کن داشته باشه منظورم میکروفون برای صحبت و همچنین اینکه به ال سی دی بخوره و صدای خروجی عالی برای شنیدن موسیقی داشته باشه و سبک .....الان بنظرت فیلیپس این ویژگی هایی که گفتم رو داره؟برم فیلیپس بخرم؟
خواهش میکنم با دانشتون بهم کمک کنید که بهترین رو بخرم میخوام برا چند سال موندگار باشه پولم محدوده من فلجم یعنی معلولم امیدوارم کمکم کنی ای مسلمون.مــــــــرســـــــ ی

amir00611
29-12-2014, 13:29
تفاوت مدل فیک aaa و اصل در چه حد است ؟؟

gmd
30-12-2014, 13:50
دوستان نظرتون در مورد هدست Minix NT1 چیه.