PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه مزاحم

fakhri01
09-04-2005, 20:11
مدتی پیش برنامه مک آفی را نصب کرده وچندی بعد به جای آن برنامه نورتن آنتی ویروس 2005را
نصب کردم اما برنامه مک آفی به طور کامل پاک نشد ودر درایو دی دو فولدر به نام مک آفی ومک آفی دات کام وجود دارد که به هیچوجه نمی توان آن را پاک کرد.البته در قسمتadd-remove این برنامه حذف شده وبه محض وصل شدن به اینترنت پنجره mcafee securrty centerباز شده وبه سختی بسته می شود حالا اگر کسی راه حل این مشکل را می داند لطفا مرا راهنمایی کند.
با تشکر

Meisam
09-04-2005, 20:14
با سلام
من اينو منتقل ميكنم به انجمن ( كامپيوتر و موضوعات مرتبط به آن )
از انجمن متفرقه به كامپيوتر و موضوعات مرتبط به آن :arrow:

hajHasan
09-04-2005, 20:41
من با نورتن 2003 يه مشكلي شبيه به اين داشتم. راه حل اينجور مشكلات هم اينه كه اول سرويسهاي در حال اجراي نرم افزار مربوطه را از داخل task manager بخش processes غير فعال كنيد سپس فايلهاي آنرا از روي هارد پاك كنيد.

Mehdi_Best
10-04-2005, 07:21
مي توني يه بار ديگه مك آفي رو نصب كني بعد سرويس هاي در حال اجراي مك آفي رو ببندي و سپس unistall كني. فكر كنم درست بشه

fakhri01
10-04-2005, 16:18
با تشكر از جوابهايتان ولي فكر ميكنم كه منظورم را درست نرسانده ام.
مي خواستم بدانم كه چطور دو فولدر باقيمانده مك آفي در درايو دي را ميشود پاك كرد چونكه اصلا نمي توان آنها را پاك كرد. ميخواهم اين برنامه را بطور كامل پاك كنم.
ممنون

mpsjavad
11-04-2005, 12:59
با سلام ..

دوست عزيزfakhri01,

شما ميتوني با سيف مد ( safe mode ) ( F8 )وارد ويندوزت بشي و فايل هايي كه پاك نميشن رو پاك كني(چون وقتي با safe mode وارد ميشي تمام سرويس هاي اضافي غير فعال ميشن ) ... ( البته با End Task دادن Explorer هم ميتوني فايل هات رو پاك كني )
البته اگه توي safe mode فايل هات پاك شدن و وقتي وارد ويندوزت شدي و ديدي كه دوباره هستن بايد سيستم راستور رو هم خاموش كني :idea:

البته تذكرات دوستان هم به جا بود :!:

تو هر كدوم از مراحل بالا مشكل داشتي بگو :arrow:

Mehdi_Best
12-04-2005, 12:22
مي خواستم بدانم كه چطور دو فولدر باقيمانده مك آفي در درايو دي را ميشود پاك كرد چونكه اصلا نمي توان آنها را پاك كرد. ميخواهم اين برنامه را بطور كامل پاك كنم.
ممنون

من متوجه منظورت شدم. اون راهي هم كه گفتم دقيقا همين كاري كه شما مي خواي رو انجام مي ده.

abtin2
18-04-2005, 08:47
ممنون
فولدر ها رو به اين خاطر نميتوني پاك كني كه فايل هايي تو اونهكه اون فايل ها رو نمي توني پاك كني با اين راهي كه در زير بهت ميگم اول اون فايل ها رو پاك كن بعد فولدري رو كه فايل ها تو اون بودن.
با فلاپي بوت يا CD بوت سيستم رو بالا بيار بعد دستور زير رو وارد كن
*.*\del d:\foldername
به جايه foldername آدرس مربوطه رو وارد كن.

armin_goooodboy
18-04-2005, 14:47
سعی کن دوباره نصبش کنی
بعد موقع نصب یه اروری میده که می گه باید ie تو دستکاری کنی
منم چنین مشکلی داشتم
و بعد از اینکه دقیقا طبق دستورات آی ای رو درست کردم
هم مک آفی دوباره نصب شد هم کاملا تونستم uninstal کنمش

ctxmonitor123
18-04-2005, 15:49
با سلام ..

دوست عزيزfakhri01,

شما ميتوني با سيف مد ( safe mode ) ( F8 )وارد ويندوزت بشي و فايل هايي كه پاك نميشن رو پاك كني(چون وقتي با safe mode وارد ميشي تمام سرويس هاي اضافي غير فعال ميشن ) ... ( البته با End Task دادن Explorer هم ميتوني فايل هات رو پاك كني )
البته اگه توي safe mode فايل هات پاك شدن و وقتي وارد ويندوزت شدي و ديدي كه دوباره هستن بايد سيستم راستور رو هم خاموش كني :idea:

البته تذكرات دوستان هم به جا بود :!:

تو هر كدوم از مراحل بالا مشكل داشتي بگو :arrow:

اين بهترين راه هست
بعدش هم به صورت دستي از تو ريجستري اگه چيزي موند پاك كن