PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید تلویزیون Full HD تا 2.500

EHSANRF
07-01-2013, 13:45
سلام

خواستیم بریم تلویزیون سایز 42 به بالا تا سقف 2.500 بخریم
حالا LED - LCD - پلاسما و ... فرقی نداره.

اولویت ها از نظر من:

[*=1] فول اچ دی بودن

[*=1] ریت بالا

[*=1] صفحه نمایش موقع فیلمهای سرعتی ( مثل رانندگی و ... ) تصویرش مکث نکنه ( لگ و پرش نداشته باشه )

[*=1] ----H داشته باشه.

[*=1] شیک باشه

[*=1] HDMI و Wifi داشته باشه

[*=1] Usb داشته باشه و بتونه MKV پخش کنه

[*=1]مشکل ریموت نداشته باشه ( ریموتش خوب کار کنه )

دوستان لطفا راهنمایی کنن.

smhsh121
07-01-2013, 14:13
با این قیمت می تونید پلاسمای سامسونگ بخرید که میگن کنتراستش چنگی به دل نمی زنه و فول اچ دی هم نیست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا ال ای دی 42 اینچ ایکس ویژن و ال جی بخرید.

منظورتون از ----H هم همون ----T هست دیگه چون H مخصوص موبایله نه تلویزیون.

berendji
07-01-2013, 14:26
با این قیمت می تونید پلاسمای سامسونگ بخرید که میگن کنتراستش چنگی به دل نمی زنه و فول اچ دی هم نیست:

فکر میکنم همه آدرس سایت شرکت هارو دارن ای کاش مدل معرفی میکردین.
با این قیمت LED سامسونگ هم میشه خرید.ولی سایز 40.چون 42 نداره.همشون هم گیرنده دیجیتال ، USB و HDMI رو دارن.اساتید لطفا پیشنهاد مدل بدن....

EHSANRF
07-01-2013, 15:21

بله منظورم ----t هست. اشتباه نوشتم...
سایت که کلا سردرگمی میاره. مدل و توضیح بدین بهتره.

فکر میکنم همه آدرس سایت شرکت هارو دارن ای کاش مدل معرفی میکردین.
با این قیمت LED سامسونگ هم میشه خرید.ولی سایز 40.چون 42 نداره.همشون هم گیرنده دیجیتال ، USB و HDMI رو دارن.اساتید لطفا پیشنهاد مدل بدن....
نظرتون درمورد پلاسمای 51 اینچ چیه؟!

smhsh121
07-01-2013, 15:23
دیگه تو اون سایت ها برید مدل هاش خودش درمیاد با چه قیمتی چه مشخصاتی میشه خرید. مثلا من اگر بخوام با این معیارها مدلی پیشنهاد بدم 40ES6950 رو پیشنهاد میدم که هم سه بعدیه و هم اسمارت.
در مورد پلاسما هم از من می شنوی خودتو گرفتارش نکن.

EHSANRF
07-01-2013, 15:51
دیگه تو اون سایت ها برید مدل هاش خودش درمیاد با چه قیمتی چه مشخصاتی میشه خرید. مثلا من اگر بخوام با این معیارها مدلی پیشنهاد بدم 40ES6950 رو پیشنهاد میدم که هم سه بعدیه و هم اسمارت.
در مورد پلاسما هم از من می شنوی خودتو گرفتارش نکن.
آخه شنیدم سامسونگ تلویزیون جالبی نیست...
پاناسونیک، سونی و ال جی رو بیشتر میبینم مردم میخرن...

راستی یه سوال، این تلویزیون های 3d مثل LG LED 42LM66100 اسمارت هستن!؟ و به راحتی فیلم های معمولی رو پخش میکنن!؟
مثلا من میخوام فیلمای معمولی رو هم عالی پخش کنن ولی برای آینده نگری 3d هم داشته باشن خوبه!؟

saeed afshar
07-01-2013, 16:02
بله منظورم ----t هست. اشتباه نوشتم...
سایت که کلا سردرگمی میاره. مدل و توضیح بدین بهتره.

نظرتون درمورد پلاسمای 51 اینچ چیه؟!

اولا که با پلاسمای پاناسونیک خیلی موافقم
بعدشم این مدل رو هم ببین:
LB700M در سایز 46 اینچ برای شارپه که کیفیت تصویرش فوق العادست
ففکر می کنم پاسخ گوی نیازت باشه
قیمتش 2650 هست باید یکم چونه بزنی

EHSANRF
07-01-2013, 16:57
اولا که با پلاسمای پاناسونیک خیلی موافقم
بعدشم این مدل رو هم ببین:
LB700M در سایز 46 اینچ برای شارپه که کیفیت تصویرش فوق العادست
ففکر می کنم پاسخ گوی نیازت باشه
قیمتش 2650 هست باید یکم چونه بزنی
خوبه ولی شکل قشنگی نداره...

EHSANRF
08-01-2013, 00:43
پیشنهاد دیگه ای اگه هست ممنون میشم.:n12:

EHSANRF
08-01-2013, 19:32
نبود دوستان عزیز!؟
ایکس ویژن چطوره!؟:n13:

kiar
08-01-2013, 23:47
نبود دوستان عزیز!؟
ایکس ویژن چطوره!؟:n13:

سلام

به نظر من سراغ ایکس ویژن نرین.
همون سامسونگ و ال جی بهتره. سری 5 سامسونگ خوبه و امکاناتی هم که گفیتنو داره ولی انطباق تصویرشون پایینه.
به نظر من باید خودتون برین تصویرشو از نزدیک ببینن اگه اون چیزی بود که شما میخواین همونو بخرین.

پلاسما سامسونگم خوبه تصویرشون هم در حد متوسطه قیمت پایین تری هم دارن.

اگه بتونین بودجتون رو تا 3 تومن یا کمی بیشتر بالا بیارین 6950 بهترین انتخابه.

EHSANRF
09-01-2013, 00:10
ممنون. ال جی شنیدم پرش تصویر داره تو تصاویر سریع...
سامسونگ هم شنیدم پشتیبانی ضعیفی داره...
حالا نمیدونم چیکار کنم.

kiar
09-01-2013, 00:17
ممنون. ال جی شنیدم پرش تصویر داره تو تصاویر سریع...
سامسونگ هم شنیدم پشتیبانی ضعیفی داره...
حالا نمیدونم چیکار کنم.

منم شنیدم ولی زیاد بهش توجه نکردم شاید بعضی از مدلها این مشکلو دارن.

در مورد پشتیبانی هم زیاد نگران نباشین اونجوری هم دوستان میگن نیست درسته بعضی از مشتری ها راضی نبودن ولی این دلیل نمیشه که کلا بیخیال سامسونگ بشین.

EHSANRF
09-01-2013, 00:43
از سری اسمارت بگیرم چطوره!؟
و آیا این تلویزیون های 3D فقط 3D نشون میدن!؟ ( یعنی کیفیتشون فقط تو 3D عالیه و تو بقیه معمولیه !؟ )

kiar
09-01-2013, 10:07
از سری اسمارت بگیرم چطوره!؟
و آیا این تلویزیون های 3D فقط 3D نشون میدن!؟ ( یعنی کیفیتشون فقط تو 3D عالیه و تو بقیه معمولیه !؟ )

الان بیشتر مدلهای سامسونگ که توی بازار بیشترین فروش رو دارن Smart هستن. کیفیت سامسونگ توی 2 بعدی بیشتر از سه بعدی هست. کیفیت 3 بعدی خوبی هم دارن.

EHSANRF
09-01-2013, 19:27
شما جای من باشید 2d اسمارت سامسونگ میگیرین یا 3dشو!؟

kiar
09-01-2013, 22:45
شما جای من باشید 2d اسمارت سامسونگ میگیرین یا 3dشو!؟

من 3D میخرم. درسته الان کنالهای 3D کمی داریم ولی ممکنه آینده زیادتر بشن.
یا ممکنه کلا برعکس بشه و 3D های الان از مد بیافته چون الان دارن روی سیستمی کار میکنن که برای دیدن سه بعدی نیازی به عینک نباشه.

hapalii
10-01-2013, 12:50
با این بوجه 40 اینچ 6960 سامسونگ با قیمت 2.600 انتخاب خوبی در مورد 3 بعدی اولا شما هر تی وی خوبی که الان بخواهید بخرید چه بخواین چه نخواین 3 بعدی هستش ضمن این که بهتون قول می دم تا چند سال دیگه تب سه بعدی می خوابه از اول هم تکنولوژِی کاربردی نبود نمونه اش نمایشگاه CES که همین الان هم در حال برگذاری و دیگه کمپانی ها روی 3 بعدی مانور نمی دهند بیشتر روی کیفیت تصویر بالاتر و امکانات اینترنتی بیشتر تمرکز کردند خیلی تو نخ 3 بعدی نباشید ولی همانطور که گفتم به هر حال همه تی وی های خوب با هرتز بالا الان سه بعدی هم هستند .
در کل 6960 با قیمتی گه گفتم همه کاربرد های مد نظر شما رو هم داره اما در مورد پشتیبانی سامسونگ که سام سرویس اگر بهترین نباشه یکی از بهترین هاست ولی در کل مثل هر گارانتی دیگه ای تو ایران به خود شما بستگی داره اگر شما ادم سمجی باشید بهتر می تونید حق تون رو بگیرید این نه تنها در مورد سام سرویس در مورد همه گارانتی های توی ایران برای گرفتن حقتون قبل از این که خسته بشید باید انها رو خسته کنید .

berendji
10-01-2013, 20:53
تلویزیون های 3D در تصاویر دوبعدی نسبت به تلویزیون معمولی ضعف و مشکلی دارن؟ یکی از دوستان میگفت تلویزیون 3D شون تصاویر دوبعدی رو جزئی تار و دوتایی نمایش میده.
کلا یعنی اگر از 3D نخوایم استفاده کنیم هم چون هرتز بالاست 3D بگیریم بهتره؟

berendji
10-01-2013, 20:56
ن 40 اینچ 6960 سامسونگ با قیمت 2.600
قیمت روز: 2,800
40 اینچ 6950 = 2,530

amir_t6262
10-01-2013, 21:29
قیمت روز: 2,800
40 اینچ 6950 = 2,530

البته سامسونگ الان روی تلویزیوهایش هدیه هم گذاشته. هدیه 6950 یک دستگاه dvdplayer است که نزدیک 150 هزار تومان قیمتشه.

hapalii
11-01-2013, 03:19
تلویزیون های 3D در تصاویر دوبعدی نسبت به تلویزیون معمولی ضعف و مشکلی دارن؟ یکی از دوستان میگفت تلویزیون 3D شون تصاویر دوبعدی رو جزئی تار و دوتایی نمایش میده.
کلا یعنی اگر از 3D نخوایم استفاده کنیم هم چون هرتز بالاست 3D بگیریم بهتره؟

اصلا همچین چیزی صحت نداره اولا شاید 3 بعدی ال جی که پسیو هست تاثیر منفی روی تصویر دو بعدی داشته باشه اما برای سامسونگ سایر برند های که سه بعدی اکتیو دارند این مورد وجود نداره چون کار اصلی رو عینک انجام میده تازه در مورد ال جی هم این تاثیر منفی که میگم خیلی جزئی و هر کسی متوجه ان نمیشه و خیلی جزئی ( البته بستگی به مدل داره )
درمورد اشکال که دوستتون گفته شاید تبدیل 2 بعدی به 3 بعدی رو فعال کرده همش داره تار میبینه
در مورد سئوال خودتون هم بله به هر حال 3 بعدی بگیرید بهتره تنها مثله هرتز پنل نیست موارد دیگه هم هست که اگر قرار باشه مدل به مدل مقایسه بشه بهتره میشه نظر داد .

در مورد قیمت هایی هم که من اعلام می کنم اگر شک داشته باشم می زنم حدودا ولی وقتی قیمتی رو دقیق اعلام می کنم یعنی امروز به این قیمت هست و اگر خواستید می تونم بگم از کجا می تونید به این قیمتها تهیه کنید .
در ضمن دی وی دی که اشانتیون هست روی تی وی ها ارزشش 150 تومان نیست مدل E699 که حتی پورت HDMI هم نداره و اگر نخواهید مغازه دار ها 70 تومان برای اون کم می کنند پس ارزشش در این حدود نه 150 تومان قیمت 6960 هم الان بدونه دی وی دی و با 4 تا عینک 2.600.000

berendji
11-01-2013, 12:40
در مورد قیمت هایی هم که من اعلام می کنم اگر شک داشته باشم می زنم حدودا ولی وقتی قیمتی رو دقیق اعلام می کنم یعنی امروز به این قیمت هست و اگر خواستید می تونم بگم از کجا می تونید به این قیمتها تهیه کنید .
در ضمن دی وی دی که اشانتیون هست روی تی وی ها ارزشش 150 تومان نیست مدل E699 که حتی پورت HDMI هم نداره و اگر نخواهید مغازه دار ها 70 تومان برای اون کم می کنند پس ارزشش در این حدود نه 150 تومان قیمت 6960 هم الان بدونه دی وی دی و با 4 تا عینک 2.600.000
ممنون از توضیحات خوبت دوست عزیز.
پس قیمت نمایندگی های مختلف اینقدر باهم تفاوت دارن....چون دقیقا دیروز قیمت گرفته بودم.