PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شرکت های ارائه کننده سرویس ایمیل از چه آنتی ویروسی استفاده میکنند؟

FX
07-01-2013, 10:30
سلام

میخواستم بدونم که

یاهو ؟ نورتون

جیمیل؟

هاتمیل؟

از چه انتی ویروس هایی جهت اسکن فایلها در سرویس ایمیلشون استفاده میکنند

یاهو رو فکر میکنم نورتون هستش اما بقیه نه

در ضمن فقط در مورد سرویس ایمیل نیست یعنی موتور جستجو بینگ و گوگل و یاهو آیا ز همان آنتی ویروس سرویس ایمیلشون استفاده میکنند یا نه؟

با تشکر

MicrosoftH
07-01-2013, 17:58
البته هر سرویس دهنده ای به دلخواه خودش میاد با یه شرکتی قرار داد می بنده مثلا در یاهو اگر دقت کنید وقتی فایلی دانلود میشه می نویسه Symantic Norton Antivirus و یا در Mediafire از کاسپرکایی و .... آنتی ویروس ها فرق دارن مثل Bit Defender نسخه سرورش خیلی قشنگه بنظرم براای اطلاعات درباره آنتی ویروس برید به سایت زیر که از آنتی ویروس ها انواع تست و میگیرن و میگه مثلا از نظر شناسایی کدوم بهتره از نظر امنیت آنلاین کدوم یکی و ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FX
07-01-2013, 20:20
البته هر سرویس دهنده ای به دلخواه خودش میاد با یه شرکتی قرار داد می بنده مثلا در یاهو اگر دقت کنید وقتی فایلی دانلود میشه می نویسه Symantic Norton Antivirus و یا در Mediafire از کاسپرکایی و .... آنتی ویروس ها فرق دارن مثل Bit Defender نسخه سرورش خیلی قشنگه بنظرم براای اطلاعات درباره آنتی ویروس برید به سایت زیر که از آنتی ویروس ها انواع تست و میگیرن و میگه مثلا از نظر شناسایی کدوم بهتره از نظر امنیت آنلاین کدوم یکی و ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من جواب نگرفتم اصلا

بحثی نکردم درباره اینکه کدوم آنتی ویروس بهتره و ...

فقط میخوام بدونم یاهو و گوگل و مایکروسافت الان از چه آنتی ویروس هایی استفاده میکنند
1-در سرویس های ایمیلشون(مهمه برام بدونم)
2-در سرویس های دیگرشون هم از همون استفاده میکنند یا نه؟

MicrosoftH
07-01-2013, 20:32
دقیقا نمیشه گفت ولی Yahoo از آنتی ویروس Symantic Norton استفاده میکنه
در جستجویی که داشتم بحث های زیادی در مورد آنتی ویروسی که گوگل استفاده میکنه هست ولی شایعاتی در مورد sophos هست ؟؟؟؟
برای مایکروسافت که فک کنم خودش یک عالمه مهندس داره و Essential Security خودش استفاده کنه چون خودش آنتی ویروس داره افت داره بره از یکی دیگه استفاده کنه

FX
07-01-2013, 22:02
مایکروسافت فکر نمیکنم از انتی ویروس خودش استفاده کنه
چون تازه روی انتی ویروس کار میکنه و تا بخواد به اون قدرت بقیه برسه شاید کار داشته باشه

به هر حال در مورد یاهو هم نورتون درسته اما مایکروسافت و گوگل هنوز برام مشخص نیست .
در مورد گوگل هم sophos دیدم تو سایتای خارجی ولی این آنتی ویروسه؟

MicrosoftH
08-01-2013, 09:52
خیلی سرچ کردم در موردش متاسفانه خودمم چیزی دستگیرم نشده ولی آنتی ویروس مایکروسافت از نظر Online Security خیلی ضعیفه و برای sophos هم مثل اینکه آره آنتی ویروس هستش و اینکه گوگل ازش استفاده میکنه فقط در حد یک شایعه اس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید