PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منابع آموزش زبان روسی

anvar.net
06-01-2013, 21:30
با سلام فارغ از دلیلی که می خواهیم زبان روسی را یاد بگیریم مسیری که باید طی کنیم و استفاده از امکاناتی که در اختیار داریم, دسترسی به منابع آموزشی مناسب یکی از ضرورت های حیاتی برای زبان آموزان است. اوایل که شروع به یادگیری این زبان کردم ع بدون تعارف زبان سخت تری نسبت به انگلیسی بود, دلیل آن فقدان مرجع مناسب در دسترس برای من بود. این مشکل برای سایرین هم وجود دارد و هدف بنده از این پست هم قرار دادن و یا معرفی منابع آموزشی متنوع برای شماست زبان آموزانست.هر کس دلیل خاص خودش رو برای یادگیری زبان روسی داره. یکی از فرهنگ روسیه خوشش مییاد و قصد سفر به این کشور رو داره, یکی بنا به تخصصش نیاز به متون علمی زبان روسی داره, عده ای هم شاید برای ادامه تحصیل عزم رفتن به روسیه را داشته باشن , و سایر دلایل . معرفی منابع برای همه گروه ها خواهد بود. قبل از هر چیز باید بگم که دسترسی به اینترنت مناسب میتونه خیلی از مشکلات شما رو حل کنه. دوستانی که به زبان انگلیسی تسلط داشته باشن در یادگیری موفق تر خواهند بود, چون بسیاری از دوره هایی که در زیر معرفی خواهند شد برای کسانی طراحی شده اند که زبان آنها انگلیسی است یا حداقل با انگلیسی آشنایی دارند.کلاس های حضوری بهترین گزینه برای یادگیری هز زبان و یا هر تکنولوژی هستند, حضور در کلاس, پاسخگویی به سوالات مدرس و فضای کلاس درس می توانند محرک یادگیری و انگیزه ما برای پیشرفت باشند. من اطلاعی از دوره های آموزشی حضوری برای زبان روسی در ایران ندارم .... ولی اگر همچنین دوره هایی وجود داشته باشه بهترین مسیر برای اموزش این زبان هستند. فرض را بر این میگذاریم که همچنین کلاس هایی وچود ندارند و یا ما به آنها دسترسی نداریم. در اینصورت کل زحمت بر دوش خود ما خواهد بود تا به تنهایی این مسیر طولانی را طی کنیم. برای حل این مشکل, بهترین راه استفاده از دوره های اموزشی است که بر روی اینترنت قرار دارند. برای همین در ابتدا گفتم که دسترسی به اینترنت پر سرعت بسیاری از مشکلات را حل خواهد کرد. دوره های آموزشی اختصاصی برای فارسی زبانان : برای ماها که زبان اولمان فارسی است و ممکن است آشنایی چندانی با انگلیسی نداشته باشیم. استفاده از این دوره ها در قدم اول بهترین کمک خواهد بود. از این سری مجموعه های آموزشی می توان به درس های زبان روسی در رادیو صدای روسیه اشاره کرد. برای دسترسی به این سایت از لینک زیر استفاده نمائید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این دوره شامل تقریبا 70 درس است که توسط گوینده فارسی تدریس می شوند. یه مجموعه سریال مانند هم در انتهای دوره گذاشته شده که در درک بهتر مفاهیم به شما کمک خواهد کرد. در کنار آموزش زبان مطالب بسیار جالبی از تاریخ و فرهنگ روسیه نیز در این دورس گنجانده شده اند که مفید خواهند بود. تمامی دروس دارای فایل صورتی mp3 هستند و شما براحتی با تلفظ حروف و اصطلاحات روسی آشنا می شوید. می توانید متن درس ها و فایل صوتی آنها را بر روی کامپیوتر خود ذخیره کنید و در فرصت مناسب مطالعه نمائید.این دوره یکی از دوره های آموزشی برای فارسی زبان ها است و گرچه بهترین نیست اما می تواند برای شروع گزینه مناسبی باشد.در درس های آینده بترتیب منابع دیگری در مورد الفبا, سینتکس, گرامر, خواندن و نوشتن زبان روسی را معرفی می کنم. کتاب های اموزشی زیادی در اختیار دارم که به مرور بر روی نت آپلود می کنم. چندین دوره آموزشی کامل و معروف را برای دانلود قرار خواهم داد. چند فرهنگ لغت روسی به فارسی, روسی به انگلیسی و روسی به روسی را معرفی و لینک دانلود آنها را در دسترس شما قرار خواهم داد. دوره های آموزشی که ویدئو های آنها را در اختیار دارم معرفی و روش دسترسی رایگان به آنها را ارائه می کنم و در پایان هم نرمافزارهایی که در اموزش شما موثر خواهند بود را معرفی و در اختیار شما قرار می دهم. در روزهای آتی منتظر پست های جدید باشید.

anvar.net
08-01-2013, 15:12
امروز لینک دانلود یکی از بهترین نرمافزارهای کمکی برای نوآموزان زبان روسی رو قرار دادم. این نرمز افزار بر خلاف حجم کمش اطلاعات بسیار زیادی داره. حدود 18 درس که به نوشتن حروف- تلفظ و تمرین های زیادی برای نوشتن لغات است. امیدوارم که استفاده ببرید. حجمش حدود 3.5 مگابایته - سریال فعال سازی هم در فایل متنیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A M ! N
09-01-2013, 22:26
درود دوست گرامی ، ضمن عرض تشکر ازین که وقت میزارین ، سعی کنید تمام محتوای
آموزش رو در همین تاپیک قرار بدین و لینکهای خارجی رو قرار ندین.

با سپاس/.