PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جلوگیری از دسترسی سایر اکانتها به اینترنت

siavash_biz007@yah
04-01-2013, 15:17
آیا کسی راهی بلده که بشه خیلی راحت از دسترسی سایر اکانتهای ویندوز به اینترنت جلوگیری کرد؟مثلا اگه مودم رو روشن کرد اینترنتش وصل نشه.چون نمیخوام دائم مجبور بشم مودم رو از روی میز جمع کنم.چون یه داداش دارم که صلاح نیست نیست بیاد علا تو فضای اینترنت:D

.AraMesh.
04-01-2013, 15:39
سلام " برنامه اینترنت لوک خوبه. میشه کلا برنامه هارم بست / توی اینترنت میشه یک یا چندتا سایت بهش داد ک اونارو قفل کنه ، پیغامم نده ک قفله. یا پسورد گذاشت روش. :21: اما نمیدونم چرا بگیر ، نگیر داره. اصلا کنترل والدین نصب کنید ( ببخشید فرزندان :n02: )
اگه اساتید و اینا نظری دارند....

siavash_biz007@yah
04-01-2013, 15:57
سلام " برنامه اینترنت لوک خوبه. میشه کلا برنامه هارم بست / توی اینترنت میشه یک یا چندتا سایت بهش داد ک اونارو قفل کنه ، پیغامم نده ک قفله. یا پسورد گذاشت روش. :21: اما نمیدونم چرا بگیر ، نگیر داره. اصلا کنترل والدین نصب کنید ( ببخشید فرزندان :n02: )
برنامه Blumentals iNet Protector 4.0.2.37 هم خوبه
اگه اساتید و اینا نظری دارند....

خیلی ممنون .برم ببینم چی میشه.:n10:

siavash_biz007@yah
04-01-2013, 16:20
من با توصیه شما دوست گرامی اون دومی رو نصب کردم و گزینه restricted رو زدم و براش پسورد انتخاب کردم ولی الان که مجدد مودم رو روشن کردم عین ماست رفت تو؟!:n04: گزینه خاصی داره؟چون اصلا بلاک نکرد نه پسورد خواست نه هشداری داد!خلاصه سیب زمینی

.AraMesh.
04-01-2013, 16:26
من با توصیه شما دوست گرامی اون دومی رو نصب کردم و گزینه restricted رو زدم و براش پسورد انتخاب کردم ولی الان که مجدد مودم رو روشن کردم عین ماست رفت تو؟!:n04: گزینه خاصی داره؟چون اصلا بلاک نکرد نه پسورد خواست نه هشداری داد!خلاصه سیب زمینی
:n03: نشد ک نشد/ هرچی میگردم ی برنامه ب درد بخور ک فقط بلوک کنه، مرورگرم راحت کارشو بکنه و سایتهای داده شده رو مسدود کنه نه اینکه کلا نه مرورگرا باز شن و نه اینکه فقط خاص ی مرورگر باشه پیدا نکردم
هر کدوم ی نقص دارند