PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Norton Ghost

Pedram_mrn
03-01-2013, 16:35
سلام خسته نباشید...
من از درایو ویندوز 7 ام با برنامه ی Norton Ghost 15 بکاپ گرفتم حالا میخوام این بکاپ رو که از سیستم دسکتاپم گرفتم رو روی لپتاپم ریستور کنم.
سی دی بوت رو دانلود و رایت کردم و به قسمت ریکاوری میرم و عملیات ریستور رو هم انجام میدم و ریستور هم میشه منتها وقتی میخواد بالا بیاد رو همون Starting Windows صفحه ی آبی ظاهر میشه و لپتاپ ریست میشه....

به نظرتون مشکل از کجاس؟
-----------------------------------
برنامه ای هم اگه میشناسید که واسه این کار باشه بهم معرفی کنید :
بکاپ گرفتن از ویندوز و تمام برنامه های نصب شده ی روی اون برای نصب دوباره روی چندتا سیستم مختلف دیگه...
من فک میکردم این برنامه میتونه همین کار و بکنه:n03:

dvb595959
03-01-2013, 17:02
سلام خسته نباشید...
من از درایو ویندوز 7 ام با برنامه ی Norton Ghost 15 بکاپ گرفتم حالا میخوام این بکاپ رو که از سیستم دسکتاپم گرفتم رو روی لپتاپم ریستور کنم.
سی دی بوت رو دانلود و رایت کردم و به قسمت ریکاوری میرم و عملیات ریستور رو هم انجام میدم و ریستور هم میشه منتها وقتی میخواد بالا بیاد رو همون Starting Windows صفحه ی آبی ظاهر میشه و لپتاپ ریست میشه....

به نظرتون مشکل از کجاس؟

-----------------------------------
برنامه ای هم اگه میشناسید که واسه این کار باشه بهم معرفی کنید :
بکاپ گرفتن از ویندوز و تمام برنامه های نصب شده ی روی اون برای نصب دوباره روی چندتا سیستم مختلف دیگه...
من فک میکردم این برنامه میتونه همین کار و بکنه:n03:

سلام دوست عزیز.... شما نمیتونید اینکارو بکنید... چون سخت افزارتون با هم فرق داره.. بکاپ هر سیستم فقط برای همون سیستم مناسب هستش.برای سیستم دیگه جواب نمیده.

Pedram_mrn
03-01-2013, 21:17
سلام دوست عزیز.... شما نمیتونید اینکارو بکنید... چون سخت افزارتون با هم فرق داره.. بکاپ هر سیستم فقط برای همون سیستم مناسب هستش.برای سیستم دیگه جواب نمیده.

درسته با یکم جستجو به همین نتیجه رسیدم...
ولی خب تو سایتای دیگه آموزش هایی بود که توش عملا چنین کاری رو کرده بودن..
توسط نرم افراز Arconis True Image

dvb595959
03-01-2013, 22:07
سلام..
من با اکرونیس هم کار کردم. اون هم باز فکر نکنم بشه. البته منم چند جایی رو دیدم که گفته بودن شاید بشه و لی عملا فکر نکنم جواب بگیری.