PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضبط در تلویزیون های Smart

sadeghr10
02-01-2013, 11:13
سلام دوستان ما حدود 7 ماهه یه تلویزیون اسمارت مدل LG LED42 LV37100 خریدیم....اما نمیدونم که باهاش میشه برنامه های تلویزیون رو ضبط کرد یا نه؟؟؟؟!!!..اخه من چند جا رو تو سایت های دیگه خوندم گفته بودن :
((دیگر مجبور نیستید هر برنامه ای که روی آنتن می باشد را نگاه کنید . شما می توانید برنامه های دلخواه خود را ضبط کنید یا هرموقع که خواستید تماشا کنید . علاوه بر این ، تلویزیونهای هوشمند ویژگی دارند که DLNA نامگذاری شده که می توان از طریق کامپیوتر و یا گوشی هوشمند خود صوت و تصویر را به تلویزیون انتقال داد . اگر در حال حاضر بسیاری از کلیپ های تصویری و صوتی را از اینترنت دانلود می کنید و در هارد خود ذخیره کرده اید ، با Smart TV دیگر نیازی به این کارها نیست و می توانید مستقیما به آن برنامه ها دسترسی داشته باشید .))
دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه..با تشکر

sadeghr10
02-01-2013, 11:36
کسی پیدا نشد؟؟؟؟؟؟:n03:

amir_t6262
02-01-2013, 20:19
سلام دوستان ما حدود 7 ماهه یه تلویزیون اسمارت مدل LG LED42 LV37100 خریدیم....اما نمیدونم که باهاش میشه برنامه های تلویزیون رو ضبط کرد یا نه؟؟؟؟!!!..اخه من چند جا رو تو سایت های دیگه خوندم گفته بودن :
((دیگر مجبور نیستید هر برنامه ای که روی آنتن می باشد را نگاه کنید . شما می توانید برنامه های دلخواه خود را ضبط کنید یا هرموقع که خواستید تماشا کنید . علاوه بر این ، تلویزیونهای هوشمند ویژگی دارند که DLNA نامگذاری شده که می توان از طریق کامپیوتر و یا گوشی هوشمند خود صوت و تصویر را به تلویزیون انتقال داد . اگر در حال حاضر بسیاری از کلیپ های تصویری و صوتی را از اینترنت دانلود می کنید و در هارد خود ذخیره کرده اید ، با Smart TV دیگر نیازی به این کارها نیست و می توانید مستقیما به آن برنامه ها دسترسی داشته باشید .))
دوستان اگه کسی میدونه راهنمایی کنه..با تشکر

شما باید ببینی قابلیت PVR در تنظیمات تلویزیونت هست یا نه. personal video recorder (PVR)

احتمالا روی کنترل از راه دور تلویزونت، دکمه record هست. آن را بزن و ببین چی میشه. میگه این قابلیت وجود ندارد یا اینکه میگوید حافظه فلش متصل نشده است یا چیز دیگه.

sadeghr10
03-01-2013, 12:38
شما باید ببینی قابلیت PVR در تنظیمات تلویزیونت هست یا نه. personal video recorder (PVR)

احتمالا روی کنترل از راه دور تلویزونت، دکمه record هست. آن را بزن و ببین چی میشه. میگه این قابلیت وجود ندارد یا اینکه میگوید حافظه فلش متصل نشده است یا چیز دیگه.

اون دکمه رو میزنم هیچ کاری نمیکنه!

majid_n
03-01-2013, 20:40
اون دکمه رو میزنم هیچ کاری نمیکنه!

سلام
باید از هارد با ضرفیت بالا استفاده بشه چون حجم فیلما که ضبط میشه اچ دی یا فول اچ دی هست بالاست

mhr74
03-01-2013, 20:44
سلام من lm76100 زد دارم فلش 8 که بهش می زنم واسه ضبط می نویسه پشتیبانی نمی کند یعنی باید هارد بزنم؟

majid_n
06-01-2013, 08:05
سلام من lm76100 زد دارم فلش 8 که بهش می زنم واسه ضبط می نویسه پشتیبانی نمی کند یعنی باید هارد بزنم؟

سلام

1. ظرفیت بالا باید باشه چون منم از رم 16 استفاده کردم و نشد

sadeghr10
11-01-2013, 11:12
سلام

1. ظرفیت بالا باید باشه چون منم از رم 16 استفاده کردم و نشد

کنترل ما یه دکمه به نام REC داره...من فلش 4 بهش میزنم بعد اون دکمه رو میزنم اصلا هیچ کاری نمیکنه....یعنی منظورم اینه که اگه بهش یه هارد یا حافظه ی بیشتر بدم ضبط میکنه ؟؟؟(هیچ اخطاری هم موقع زدن دکمه ضبط نمیده)

moslem47
11-01-2013, 12:22
باید هارد اکسترنال وصل کنید
البته شاید الجی بتونه با بروز کزدن نرم افزاری ضبط روی فلش را هم ساپورت کنه

hapalii
11-01-2013, 14:04
سلام برای ضبط برنامه ها اول از همه باید تی وی شما این قابلیت رو داشته باشه و دوم از اون روی هارد اکسترنال ضبط کنید دلیلش هم ظرفیت بالاتر نیست بلکه سرعت بالاتره شما می تونید روی فلش هم ضبط کنید اما باید فلش شما قدرت رایت بالا داشته باشه که 90 درصد فلش های تو بازار این قدرت رو ندارند قدرت رایت فلش شما باید تقریبا برابر 20mb/s باشه در ضمن داشتن دکمه روی کنترل اصلا دلیل داشتن قابلیت ضبط نیست چون کنترل ها معمولا برای چندیدن مدل بطور مشترک ساخته می شوند حتی داشتن این قابلیت توی منو تی وی هم باز دلیل 100% نمیشه چون منو تی وی ها هم باز ممکن برای چندین مدل مختلف طراحی شده باشه

moslem47
11-01-2013, 18:50
یعنی اگه فلشی با این سرعت پیدا بشه ضبط میکنه؟
چه مدل فلشی این سرعت را داره؟

sadeghr10
13-01-2013, 11:58
فک کنم تلویزیون های اسمارت(هوشمند) همه شون این قابلیت رو دارن....درسته؟؟

smhsh121
13-01-2013, 12:57
فک کنم تلویزیون های اسمارت(هوشمند) همه شون این قابلیت رو دارن....درسته؟؟

نه همه اسمارت ها هم این قابلیت رو ندارند مثلا سامسونگ های مدل D5950 یا D6920 پارسال علیرغم اینکه اسمارت بودند، رسماً قابلیت ضبط رو نداشتند هرچند با دستکاری تو منوی مخفی می شد این قابلیت رو بهشون اضافه کرد.

hapalii
14-01-2013, 01:26
سلام

امسال تقریبا همه مدلها این قابلیت رو دارند غیر از سری 4 و یه مدل دیگه که یادم نیست ( البته بنا به گفته خود سامسونگ تو دفترچه راهنمای داخل خود تی وی والا خودم تست نکردم )

در مورد این که چه مدلی از فلش ها این سرعت داره اکثرا USB3 های بالای 16 گیگ این امکان رو دارند اما باز هم 100% دلیل نمیشه اگر حتما می خواهید فلش باشه فلشی بخرید که سرعت رایت و رید روی بسته بندی نوشته شده باشه اگر فلشی این سرعت داشته باشه معمولا به عنوان تبلیغات روی بسته بندی ذکر میشه ولی فلش های دیگه هیچ چیزی از سرعت خواندن و نوشتنش روی بسته بندیش نیست . مثلا روی بعضی از مدلهای X پاتریوت قبلا ذکر می شد .

majid_n
15-01-2013, 11:40
کنترل ما یه دکمه به نام REC داره...من فلش 4 بهش میزنم بعد اون دکمه رو میزنم اصلا هیچ کاری نمیکنه....یعنی منظورم اینه که اگه بهش یه هارد یا حافظه ی بیشتر بدم ضبط میکنه ؟؟؟(هیچ اخطاری هم موقع زدن دکمه ضبط نمیده)
می تونید این موارد ور از شرکت مربوطه بپرسید چون منم این مورد رو از شرکت پرسیدم

hazhar8810
23-05-2017, 12:07
سلام ببخشید من یک تلویزیون سامسونگ سری 5 مدل H5303 دارم مخوام یک برنامه تلویزیون ضبط کنم چه فلاش یا هارد اکسترنال وصل میکنم دگمه قرمز رو میزنم میگه موجود نیست میشه کمکم کنید:n34: