PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای اتصال گوشی به لپتاپ و رد کردن پاورپوینت

hamedplus
30-12-2012, 21:30
با سلام
دوستان آیا نرم افزاری وجود داره که با استفاده از اون بشه با ارتباط بلوتوث ی یا حتی وایرلس با لپتاپ بشه یک فایل پاورپوینت رو کنترل کرد؟ مثلا در سمینار ها بشه از فاصله ی دور پاورپوینت رو با استفاده از گوشی جلو و عقب کرد.
این کار رو ظاهرا با آیفون و لپتاپ های اپل میشه کرد آیا برای گوشی‌های دیگه و لپتاپ های دیگه همچین امکانی وجود داره؟

MRHArtsClube
31-12-2012, 03:10
سلام دوست عزیز
شما کافیه بلوتوث گوشی رو با لپتاپ pair کنید. اونوقت تو حالت Desktop یا Presenter از بخش Remote Control گوشیتون (که بعد از Pair کردن اتوماتیک خودش میاد تو این قسمت) به راحتی لپتاپتون رو کنترل کنید. (البته بستگی داره گوشی شما چی باشه و این چیزا که من نوشتم توش به چه اسمی باشه {برای همه گوشی ای میشه})
من اینو از گوشی k850 نوشتم.

hamedplus
31-12-2012, 19:08
سلام دوست عزیز
شما کافیه بلوتوث گوشی رو با لپتاپ pair کنید. اونوقت تو حالت Desktop یا Presenter از بخش Remote Control گوشیتون (که بعد از Pair کردن اتوماتیک خودش میاد تو این قسمت) به راحتی لپتاپتون رو کنترل کنید. (البته بستگی داره گوشی شما چی باشه و این چیزا که من نوشتم توش به چه اسمی باشه {برای همه گوشی ای میشه})
من اینو از گوشی k850 نوشتم.
دوست عزیز ممنون
ولی میشه یه کم بیشتر توضیح بدید؟
با همه‌ی گوشی‌ها میشه؟ گوشی n95 یا اندروید و گالکسی اس2 ممکنه یه همچین چیزی؟
من با خیلی از دستگاه‌ها گوشیم رو pair کردم ولی متوجه نشدم حالت desktop یا Presenter یا حتی Remote Control کجاست.
اگه ممکنه یه کم بیشتر توضیح بدید. با کمال تشکر

MRHArtsClube
22-01-2013, 05:05
دوست عزیز برای N95 میتونید از Bluetooth PC Remote Control ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید (گوشی هایی که ساپورت میشن رو داره) و برای Galaxy SII از برنامه آندرویدیه GPP Remote Control ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید (البته مطمئن نیستم این اندرویدیه به Galaxy SII بخوره)
:n16: