PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا اين پرينتر اين جوري پرينت ميگيره ؟

fingulii
29-07-2006, 17:52
مهندسان گرامي من وقتي با پرينترم پرينت ميگيرم كادر حاشيه اي كه انتخاب كردم يه ريزه كج ميشه و ضمنا پايين كادر رو هم تو پرينت نميندازه....جايي هست درستش كنم....براي حاشيه آچهار هم اگه گلي شكلي چيزي داريد اونم بذاريد...ممنونم printer: Hp1020

Behroooz
29-07-2006, 19:01
شما بايد در سايت مورد نظر دنبال نسخه قابل پرينت اون صفخه بگردي مثل همون چيزي كه پي سي ورلد خودمون داره

fingulii
29-07-2006, 19:03
شما بايد در سايت مورد نظر دنبال نسخه قابل پرينت اون صفخه بگردي مثل همون چيزي كه پي سي ورلد خودمون داره

يعني چي؟............من يه برگ عادي از صفحه اي كه خودم ساختم رو ميخوام پرينت بگيرم...همين....بيشتر توضيح بديد

mahdy2021
29-07-2006, 19:14
من وقتي با پرينترم پرينت ميگيرم كادر حاشيه اي كه انتخاب كردم يه ريزه كج ميشه و ضمنا پايين كادر رو هم تو پرينت نميندازه....جايي هست درستش كنم....براي حاشيه آچهار هم اگه گلي شكلي چيزي داريد اونم بذاريد...ممنونم printer: Hp1020
در مورد اينكه قسمت پايينش چاپ نميشه : وقتي صفحه آماده شده قبل از اينكه پرينت بگيري در قسمت نوار view بعد print latout بزن بهت نشون ميده كه اين صفحه اندازه هست يا بيشتره.(البته اگر سايز پيش فرض تغيير نداده باشي و همون A4 باشه)

در مورد اينكه كج ميشه : فكر كنم كاغذ كج بزاري چون كادر كه نمي تونه كج باشه!

Admiral
29-07-2006, 19:17
من خودم HP1020 دارم و چنین مشکلی ندارم.

اون اهرم ها یا گیره های نگهدارنده ی کاغذ رو تنظیم میکنی؟

نوع برگه بطور پیش فرض Letter هست شما باید در قسمت Page Setup نوع برگه مورد نظر رو که اغلب A4 یا A5 هست رو انتخاب کنید.

خود آفیس حاشیه های زیادی داره !

fingulii
29-07-2006, 19:41
من خودم HP1020 دارم و چنین مشکلی ندارم.

اون اهرم ها یا گیره های نگهدارنده ی کاغذ رو تنظیم میکنی؟

نوع برگه بطور پیش فرض Letter هست شما باید در قسمت Page Setup نوع برگه مورد نظر رو که اغلب A4 یا A5 هست رو انتخاب کنید.

خود آفیس حاشیه های زیادی داره !

آقا این کادر درست شد...یعنی پایین کادر هم توی پرینت میفته اما هنوز کادر کج هست....اگه راهی به ذهنتون میرسه...بگیـــــــــــــــ ـــــد

mirmohammadi
30-07-2006, 10:07
كج پرينت گرفتن ديگه مال تنظيمات نيست
يا كاغذ رو كج مي ذاري و يا گيره كاغذ گير پرينتر خراب هست و كاغذ رو مستقيم وارد درام نمي كنه
احتمالا بايد بري تعميرگاه

Admiral
30-07-2006, 11:24
كج پرينت گرفتن ديگه مال تنظيمات نيست

تایید میشه

اگه کاغذ رو درست وارد نکنید این مشکل پیش میاد.

سی چهل تا برگه رو با هم بزار توی قسمت پایین و گیره ها رو هم درست تنظیم کن.

اگه بازم ایراد داشت دیگه از خوشه !

fingulii
30-07-2006, 21:01
تایید میشه

اگه کاغذ رو درست وارد نکنید این مشکل پیش میاد.

سی چهل تا برگه رو با هم بزار توی قسمت پایین و گیره ها رو هم درست تنظیم کن.

اگه بازم ایراد داشت دیگه از خوشه !

مرسی ... حق با شماست ...ممنون به خاطر راهنمایی

Admiral
31-07-2006, 09:46
مرسی ... حق با شماست ...ممنون به خاطر راهنمایی

مشکل حل شد ؟!