PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه هاي هك ....

mohsen_f_b
29-07-2006, 13:58
دوستان من مي خواهم با هم كاري شما برنامه هاي هك همراه با سورس آنها رو در اينجا قرار بدم .
تا بچه ها همه بتونن به راحتي از اين برنامه ها استفاده كنند.

moohandes
29-07-2006, 18:56
دوستان من مي خواهم با هم كاري شما برنامه هاي هك همراه با سورس آنها رو در اينجا قرار بدم .
تا بچه ها همه بتونن به راحتي از اين برنامه ها استفاده كنند.

اگه اين كار رو ميكني فقط برنامه هاي جديد. :cool: و به درد بخور

vorojax
30-07-2006, 11:46
اكثر برنامه هايه هك با سي نوشته ميشه نه با وي بي و اگر با وي بي باشه كامپوت مي خاد

black_storm
30-07-2006, 13:06
اقا مد چندتا سورس ويروس و برنماه هايي كه ميشه تبديلشون كرد به ويروس را دارم
--------
اما امكان پيوست ندارم
---------------------------
چي كار كنم
خيلي دلم مي خوتد كمك كنم
خوب بعضي هاشون را ميشه مثلا سورس داد ولي همه را كه نميشه
-----------

HAMID484
30-07-2006, 13:06
اگه یه کتاب در مورد توابع api بخری یه دنیا برنامه هک درست میکنی
من برنامه واسه قفل صفحه کلید و به دام انداختن موس و ثبت کلیدهای کیبورد و ایجاد 100 تا فایل در هر درایو . نمایش پنجره shutdown در هر یک میلی ثانیه و log off کامپیوتر و......... با توابع API ساختم در وی بی
ولی چون سواستفاده میشه برنامه رو با اجازه مدیر انجمن میذارم

اگه خودتون با توابع api این کارها رو بکنید خیلی چیز ها رو یاد میگیرید

Payman_62
30-07-2006, 16:10
اكثر برنامه هايه هك با سي نوشته ميشه نه با وي بي و اگر با وي بي باشه كامپوت مي خاد
سلام.
کامپوت چی میخواد. گیلاس خوبه؟

اگه یه کتاب در مورد توابع api بخری یه دنیا برنامه هک درست میکنی
من برنامه واسه قفل صفحه کلید و به دام انداختن موس و ثبت کلیدهای کیبورد و ایجاد 100 تا فایل در هر درایو . نمایش پنجره shutdown در هر یک میلی ثانیه و log off کامپیوتر و......... با توابع API ساختم در وی بی
ولی چون سواستفاده میشه برنامه رو با اجازه مدیر انجمن میذارم

اگه خودتون با توابع api این کارها رو بکنید خیلی چیز ها رو یاد میگیری
قفل صفحه کلید و موس: BlockInput
ثبت کلیدها: GetAsyncKeyState
ایجاد 100 تا فایل در هر درایو: GetLogicalDrives برای پیدا کردن درایوها بقیشم که معلومه دیگه یه حلقه و ...
نمایش پنجره shutdown در هر یک میلی ثانیه: اگه هر یه میلی ثانیه نشون بده که دیگه چشمک زن نمیشه و دایمی میشه.
log off کامپیوتر: ExitWindowsEx
از این API ها میشه در جهت مثبت هم استفاده کرد.

HAMID484
30-07-2006, 23:47
آفرین اقا پیمان همینه ما فقط استفاده منفی شو در نظر میگیریم
ولی استفاده منفی یه حال دیگیه داره
به هر حال با یه کتاب Api میشه صد تا کار دیگه هم کرد مثل من

Oracle_Eldorado
31-07-2006, 01:56
دوستان من ميخوام ياد بگيرم كه چطور در اينترنت هك كنم . مثلاَ كارت هاي اينترنتي در سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]يكي از سايتهاي كارت اينترنت هست . اگه كسي بلده به ما هم بگه . خيلي ممنون ميشيم

Payman_62
31-07-2006, 02:09
آفرین اقا پیمان همینه ما فقط استفاده منفی شو در نظر میگیریم
ولی استفاده منفی یه حال دیگیه داره
به هر حال با یه کتاب Api میشه صد تا کار دیگه هم کرد مثل من
سلام.
موافقم که با API ها میشه خیلی کارا کرد. مثل چاقو میمونن که هم میشه باهاش میوه پوست کرد هم آدم کشت.
شما در زمینه مثبت هم استفاده کن لذتش کم نیست.

ولی در کل برای این قبیل کارا VB ضعیفه. با C میشه خیلی بهتر تو این زمینه ها مانور داد. میدونید API ها هم که استفاده میکنیم با C نوشته شدن.

دوستان من ميخوام ياد بگيرم كه چطور در اينترنت هك كنم . مثلاَ كارت هاي اينترنتي در سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]يكي از سايتهاي كارت اينترنت هست . اگه كسي بلده به ما هم بگه . خيلي ممنون ميشيم
فکر نمیکنم تو این تاپیک بتونی جوابتو بگیری.

vorojax
31-07-2006, 07:54
سلام.
کامپوت چی میخواد. گیلاس خوبه؟

قفل صفحه کلید و موس: BlockInput
ثبت کلیدها: GetAsyncKeyState
ایجاد 100 تا فایل در هر درایو: GetLogicalDrives برای پیدا کردن درایوها بقیشم که معلومه دیگه یه حلقه و ...
نمایش پنجره shutdown در هر یک میلی ثانیه: اگه هر یه میلی ثانیه نشون بده که دیگه چشمک زن نمیشه و دایمی میشه.
log off کامپیوتر: ExitWindowsEx
از این API ها میشه در جهت مثبت هم استفاده کرد.
ببين پيمان اين جور برنامه هايي كه با وي بي نوشته ميشه نميشه اسمشو گزشت هك كه سفه كليد قفل كردن كجا ديدي به درد بخوره؟!شايد تو تروجان فقط يه دردي بخوره كه تروجانم سورسش با وي بي همه جا هست

Payman_62
31-07-2006, 17:00
ببين پيمان اين جور برنامه هايي كه با وي بي نوشته ميشه نميشه اسمشو گزشت هك كه سفه كليد قفل كردن كجا ديدي به درد بخوره؟!شايد تو تروجان فقط يه دردي بخوره كه تروجانم سورسش با وي بي همه جا هست
سلام.
کسی نگفت برنامه ای که صفحه کلید رو قفل کنه برنامه هک هست. من API هاشو معرفی کردم.

HAMID484
31-07-2006, 19:43
اقا در اين تاپيك رو ببنديد بره و خيال خودتون رو راحت كنيد .تا اونجايي كه من تو اين چند سال فهميدم هك كردن مثل فوت كوزه گريه

كشكي كسي نه هكر ميشه و نه ميتونه هك كنه و جايي هم نديدم كه بطور واقعي و كاربردي هك رو ياد بدن

الان ملت گول برنامه هايي مثل sub 7 رو نمیخورن واسه هکر واقعی شدن طرف یه عمر برنامه نویسی میکنه و چند تا زبان برنامه
نویسی رو هم بلده .

MohammadJavad.T
12-09-2006, 02:44
سلام
بابا چرا با هم كل ميندازين ......... اقاي mohsen_f_b سورس هات چي شد بزار تا همه استفاده كنن

vorojax
15-09-2006, 13:33
سلام.
کسی نگفت برنامه ای که صفحه کلید رو قفل کنه برنامه هک هست. من API هاشو معرفی کردم.
دوست عزیز واسه هک می خاست
--------------------------------------------------
منظورم از کامپوت گیلاس مثلا پکت اسنیفر بود که لا اقل باهاش میشه یه اسنیفر دپیت ساخت. یا مثلا اینکه یه برنامه بسازیم که نوع سرور مورد نظرو مشخص کنه باز اینا رو میشه اسمشو گزشت هک

Payman_62
16-09-2006, 01:10
سلام.
بحث خوبیه. ادامه بدید.