PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل قطع و وصل شدن موس هنگام استفاده

lexuus
26-12-2012, 20:37
سلام
موقع کار با موس A4TECH هی قطع و وصل میشه و این پیام رو تو ویندوز میده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتایی هم که وسایل دیگه به یو اس بی وصل می کنم قطع میشه و این ارور رو میده ، باید یکم تکونش بدم تا درست بشه. داستان چیه مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟

EXTREME
26-12-2012, 23:23
اگه دیوایس هایی که به یو اس بی وصل میشه مطمئن هستین که درست هستن و مشکلی ندارن و این مشکل هم با یو اس بی های جلو است و هم با یو اس بی های عقب
ویندوز رو عوض کنید و درایور های سیستم رو اپدیت کنید
درایورهای یو اس بی رو یک دور از دیوایس مینیجر پاک کنید و دوباره نصب کنید
بایوس مین رو آپدیت کنید و برای یو اس بی های جلو سیم شو بکنید و روی یک پین دیگه بزنید
درست نشد باید پاور و مین سیستم بررسی بشه

lexuus
26-12-2012, 23:42
اگه دیوایس هایی که به یو اس بی وصل میشه مطمئن هستین که درست هستن و مشکلی ندارن و این مشکل هم با یو اس بی های جلو است و هم با یو اس بی های عقب
ویندوز رو عوض کنید و درایور های سیستم رو اپدیت کنید
درایورهای یو اس بی رو یک دور از دیوایس مینیجر پاک کنید و دوباره نصب کنید
بایوس مین رو آپدیت کنید و برای یو اس بی های جلو سیم شو بکنید و روی یک پین دیگه بزنید
درست نشد باید پاور و مین سیستم بررسی بشه

هر دو طرف مشکل داره
درایو ها رو آپدیت می کنم میگه درایوری بهتر از اینی که هست پیدا نشد.
اینجا دو نوع مشکل پیش میاد. یکی اینکه با تکون داد موس درست میشه که حدس بزنم مشکل سخت افزاری از سیم باشه. یکی هم اینکه با وصل کردن وسیله به یو اس بی های دیگه خراب میشه که حدس بزنم مشکل نرم افزاریه. موندم تو دو راهی

یه تبدیل یو ای بی به سریال هم داخل بسته بود قدیم از این استفاده می کردم که دیگه مشکلات یو اس بی رو هم نداشته باشم اما بدبختی اینه جدیدا اینو وصل می کنم کلا از منوی بوت جلوتر نمیره.

EXTREME
27-12-2012, 00:06
هر دو طرف مشکل داره
درایو ها رو آپدیت می کنم میگه درایوری بهتر از اینی که هست پیدا نشد.
اینجا دو نوع مشکل پیش میاد. یکی اینکه با تکون داد موس درست میشه که حدس بزنم مشکل سخت افزاری از سیم باشه. یکی هم اینکه با وصل کردن وسیله به یو اس بی های دیگه خراب میشه که حدس بزنم مشکل نرم افزاریه. موندم تو دو راهی

یه تبدیل یو ای بی به سریال هم داخل بسته بود قدیم از این استفاده می کردم که دیگه مشکلات یو اس بی رو هم نداشته باشم اما بدبختی اینه جدیدا اینو وصل می کنم کلا از منوی بوت جلوتر نمیره.

موس رو روی یک سیستم دیگه تست کنید تا اطمینان پیدا کنید مشکل از موس است یا از طرف سیستم شما

lexuus
28-12-2012, 19:42
موس رو روی یک سیستم دیگه تست کنید تا اطمینان پیدا کنید مشکل از موس است یا از طرف سیستم شما
این ارور جدیدشه. فکر کنم مشکل از پاور یا یو اس بی باشه. شایدم پاور نیم سوز شده.

EXTREME
29-12-2012, 12:19
این ارور جدیدشه. فکر کنم مشکل از پاور یا یو اس بی باشه. شایدم پاور نیم سوز شده.

تو پست اولم همه این مورد ها رو چک کنید به نتیجه میرسین

lexuus
29-12-2012, 16:52
تو پست اولم همه این مورد ها رو چک کنید به نتیجه میرسین

کردم همه این کارهارو فقط مونده بایوس رو چطوری آپدیت کنم؟

EXTREME
29-12-2012, 18:43
کردم همه این کارهارو فقط مونده بایوس رو چطوری آپدیت کنم؟

مدل دقیق مینتون رو بگین

با یک پاور دیگه هم تست کردین
اگه همه این راه هارو چک کرده باشین و نتیجه نده مشکل میتونه از مین باشه بیشتر چیپ جنوبی و پورتها

lexuus
31-12-2012, 19:01
مدل دقیق مینتون رو بگین

با یک پاور دیگه هم تست کردین
اگه همه این راه هارو چک کرده باشین و نتیجه نده مشکل میتونه از مین باشه بیشتر چیپ جنوبی و پورتها

Giga m61pmes2 ساخت سه چهار سال پیش