PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف پسورد ادمين در ويندوز ايکس پي و ان تي

mehdi_vsgh
29-07-2006, 08:43
ممکن است براي شما اتفاق افتاده باشد که در ويندوز ايکس پي براي حساب کاربري مدير (Adminiastrator) کلمه رمزي را مشخص کرده باشيد و بنا به دلايلي آن را فراموش کرده باشيد، و با مشکل ورود به سيستم مواجه شده باشيد. در اين جور مواقع تنها راه حل موجود نصب دوباره ويندوز ميباشد. همچنين ممکن است شما قصد استفاده از يک کامپيوتري را داشته باشيد که توسط کلمه رمز در ويندوز ايکس پي محافظت ميشود. نرم افزاري که در اينجا قصد معرفي آن را داريم يک ابزار جديدي هست که با حذف کلمه رمز شما را هم از نصب مجدد ويندوز خلاص ميکند و هم به شما اجازه ميدهد تا بي اجازه وارد سيستم ديگران شويد!
از اين ابزار براي حذف پسورد مدير در ويندوز ايکس پي، ويندوز 2000 و ويندوز ان تي ميتوانيد استفاده کنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com/filez/1/2006/07/windows_password_reset2.jpg

براي استفاده از اين برنامه پس از باز کردن فايل فشرده، فايل Image.iso را بر روي يک سي دي رايت کنيد. و سپس کامپيوتر مورد نظر را با CD-ROM راه اندازي کنيد، در ادامه مراحل را دنبال کنيد.

دانلود با حجم 2.69 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]***********.com/dl/----_spy_tool/Reset_XP_Administrator_Password-%5Bp30download.com%5D.zip)

پسورد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پي30دانلود.كام

Behroooz
29-07-2006, 10:34
لینک داونلود خرابه عزیز جان

IVAN
29-07-2006, 10:39
بهروز جان قبلا معرفی شده عزیز

mirmohammadi
29-07-2006, 12:21
من هم نمي تونم دانلود كنم
اگر قبلاَ معرفي شده ممكنه لينكش رو بديد؟

AK1
29-07-2006, 12:32
اين لينك رو فكر كنم ادمين ها مستود كردن چو ستاره ستاره افتاده
راستي اگه ايزو مال لينوكسه من لينك رو بدم چونمال من يه لينوكس مخصوص تغيير پسورد ويندوز هست

رابین هود
29-07-2006, 12:39
لينك خرابه اگه دوباره آژلود كني خيلي ممنون ميشم
حسابي احتياجش دارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
29-07-2006, 12:49
ببينين براتون كار مي كنه يا نه من خودم از اين استفاده نممي كنم بعد از خارج كردن از زيپ فايل ايزو رو رايت كنين تو سي دي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
29-07-2006, 18:11
ببينيد دوستان در لينك دانلود به جاي ستاره ها بايد قرار دهيد(البته به انگليسي :blink: )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پي30دانلود
ضمنا اونطوري كه من فهميدم برنامه در ادامه نياز به پسورد داره حالا كسي شماره سريالي براش داره يا نه؟؟؟؟

IVAN
29-07-2006, 18:39
سلام آقا من نمیتونم دنبال اون صفحه که معرفی شده بگردم.(یکم سرم شلوغه شرمنده :blush: )البته هم من معرفی کرده بودم هم radepa .
حالا من از لینک دوستمون عکس انداختم میتونید ببینید چطور نوشته میشه.با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud_35_teh
29-07-2006, 20:02
اگه به اینجا سر بزنی یه چیز عالی پیذا میکنی ولی یه کم دانلودش طول میکشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %AF%D9%85%DB%8C%D9%86

K A R I M I
29-07-2006, 21:18
آقا يكي ممكنه يه كم بيشتر توضيح بده !
من فايل رو از حالت فشرده خارج كردم و محتوياتش رو رايت كردم و ويندوز رو با سي دي رام بوت كردم ولي هيچ اتفاقي نيفتاد.
اگه راهنمايي كنييد ممنون ميشم.

amintnt
05-08-2006, 04:12
فکر میکنم که فقط بشه با درایوایی که فرمتشون فت هست اسن کارو کرد.نمیدونم جایی اینو خوندم.