PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدل 4950 سامسونگ 51 اینچ

magic69
25-12-2012, 22:25
دوستان نظرتون در مورد این مدل چیه؟ آخه جستجو کردم هیشکی در موردش چیزی نگفته بود.میدونم که امکانات جانبیش زیاد نیس.واسه من اینترنتو این چیزا مهم نیست.میخوام ببینم از نظر کارایی چطوره؟

ممنونم

kiar
26-12-2012, 00:20
من به چند چند تا از امکانات و معایبش اشاره میکنم که امیدوارم به دردتون بخوره:

- از عیباش میشه به مصرف برق بالاتر ، تولید گرما بیشتر ، کیفیت تصویر متوسط ، رزولشن پایین

- از امکاناتش ( البته امکانات که چی بگم الان همه تلویزیونها اینارو دارن ) هم میشه به تصویر در تصویر بودن ، ورودی USB ، گیرنده دیجیتال ----T و قیمت مناسب نسبت در این اندازه اینچ در LED ها و LCD های مشابه.

از اینها گذشته من بهتون پیشنهاد میکنم اگه بودجتون تا 3 تومون میرسه میتونید LED های 46 اینچ سری 5 سامسونگم در نظر بگیرین که به مراتب بهتر از پلاسما هستن.

parham511
26-12-2012, 08:25
دوستان نظرتون در مورد این مدل چیه؟ آخه جستجو کردم هیشکی در موردش چیزی نگفته بود.میدونم که امکانات جانبیش زیاد نیس.واسه من اینترنتو این چیزا مهم نیست.میخوام ببینم از نظر کارایی چطوره؟

ممنونم

پلاسماهای ارزون قیمت مثل این مدل فیلتر ضد انعکاس نور ندارن و بیشتر برای مشاهده زیر نور کم خوبن
با توجه به فرکانس حدودی 600 هرتز تو تصاویر سریع مثل صحنه های اکشن در فیلمهای بیت ریت بالا و تماشای فوتبال از ماه. اره بسیار تصاویر قشنگی ارائه میدن
در عوض مصرف برق و شاید استهلاکشون (بعلت اثر گرما روی بردهای تلویزیون) از LED ها ممکنه بیشتر باشه، اما اگه اهل تماشای فیلم در آخرای شب و زیر نور کم باشید بهترین گزینه تکنولوژی پلاسماست،
به نظر من اگه 3بعدی براتون مهمه این مدل پلاسما خوبه اما اگه 3بعدی اهمیتی نداره سراغ سری 5 پلاسمای سامسونگ برید که رزولوشن Full HD داره یعنی مدل 2بعدی E5850 که تفاوت قیمت آنچنانی با مدلی که شما معرفی کردید نداره، اما 3بعدی نیست در عوض یک سری بالاتره و رزولوشن 2برابر و تصویر شارپ تری داره

در کل در پلاساهای برند سامسونگ تصاویر سری های مختلفش به نظر من و اونطور که دیدم از نظر میزان تولید نور فرق آنچنانی در نور فروشگاه نداشتن و بالاترین و پایینترین سریش که 8 و 4 باشه تفاوتهاشون بیشتر به عمق مشکی، نرخ انطباق، فیلتر کنتراست برای مناطق پر نور، امکانات جانبی مثل وبکم و کنترل حرکتی، 3بعدی بودن، هوشمند بودن، رزولوشن HD یا Full HD بودن و ایندست چیزا برمیگرده که بنابر نیاز و بودجتون میتونید انتخاب کنید.

danial4
26-12-2012, 11:14
بنظر من با توجه به رزولوشن پایین ( فکر کنم 1024 × 768 باشه ) اصلا مناسب دیدن تصاویر فول اچ دی نیست و بیشتر بدرد تصاویر SD میخوره در کل با توجه به این نقیصه مهم به قیمتی که الان
دارن عرضه میکنند نمی ارزه فکر کنم قیمتش الان حدود 2.300 باشه این TV نهایت ارزشش حتی تو این شرایط دلا 1.500 تا 1.700 میباشد . ولی درکل اگر مصرف برق و تولید گرمای زیاد برات مهم نیست و برای تصاویر SD بخوای انتخاب بدی نیست ولی نه با این قیمت فضایی . موفق باشی

magic69
26-12-2012, 16:03
ممنون از تظراتتون دوستان.

قیمتش رو 2,500,000 نمایندگی سامسونگ گفته تو رشت!

با این اوصاف دیگه منصرف شدم از این مدل.

LEDهای سری 5 سامسونگ چه مدل هاییش خوب هستن؟ بودجم حداکثر 3 میلبون هست.میخوام بدونم 46 اینچ تو این قیمت پیدا میشه یا نه؟چه سامسونگ چه ال جی

ممنونم

parham511
26-12-2012, 17:11
سری 5 در LED رو کلا بیخیال بشید بهتره، تفاوت قیمت سری 5 و 6 خیلی کمه و سری 6 تصویر بهتری داره.

اگه امکانات نمیخواید پایینترین مدل سری 6 یعنی Eh6920 بقیمت 2450 برای سایز 46 که کلا کارتونو راه میندازه و تصویر خوبی داره، اما ضخامت پنلش مثل LCD زیاده و اگه از کنار نگاش کنید شکل LCD هست.
اگه وایرلس داخلی، انطباق 400، پنل نازک 12mm، و هوشمند و 3بعدی و ... میخواید ES6950 بقیمت 3250 برای 46 اینچ که خودمم دارم و خیلی ازش راضیم و لی همون Eh6920 هم واسه دیدن تلویزیون ایران و ماه.اره و فیلم از رو فلش کار همینو میکنه با 800 تومن ارزونتر:n06:.
ال جی جوگیر شده قیمتاشو جدیدا برده بالا خیلی حتی با وجود جشنواره، مثل قبل اقتصادی نیست دیگه.

magic69
28-12-2012, 15:43
ممنونم از جوابتون.ببخشید دیر شد.منم این 6950 رو دیدم.خیلی جالبه.مشکل اینه که تو رشت از نمایندگی ها پرسیدم قیمتش 3,550,000 هستش!