PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samsung ES6800 یا Sony HX753

d.b23
25-12-2012, 18:08
بچه ها نظرتون راجع به این 2 مدل چیه.....لطفا بدون تعصب...
من خودم طرفدار برند سامسونگ ولی همبشه تو خرید تعصب رو کنار گذاشتم چون واقعا بهترین رو میخوام....:n12:
اگر کسی مزایا و برتری این 2 مدل رو به نسبت به هم میدونه و تجربه شخصی دارید لطفا بگید..بحث گارانتی و مونتاژ ایران رو هم نگید لطفا چون ایران نیستم
ممنون :n16::n02:

Arashmartini
26-12-2012, 21:54
سری 6 پنل شفافیت خوبی نداره اما سری 7 و 8 میتونه با این مدل سونی از لحاظ کیفیت تصویر برابری کنه
اگه مشکل بودجه نداری 8880
در غیر اینصورت 7770
این دو مدل ماژولار هستن یعنی سخت افزار قابل ارتقا دارن سی پی یو دو هسته ای هم روش هست
و از سونی هم اگر میتونی صبر کنی تا نزدیک عید مدل 835 میاد که واقعا شیک با کیفیته

d.b23
28-12-2012, 03:54
سری 6 پنل شفافیت خوبی نداره اما سری 7 و 8 میتونه با این مدل سونی از لحاظ کیفیت تصویر برابری کنه
اگه مشکل بودجه نداری 8880
در غیر اینصورت 7770
این دو مدل ماژولار هستن یعنی سخت افزار قابل ارتقا دارن سی پی یو دو هسته ای هم روش هست
و از سونی هم اگر میتونی صبر کنی تا نزدیک عید مدل 835 میاد که واقعا شیک با کیفیته
ممنون از راهنماییت دوست عزیز
ممنون دوست عزیز من ایران نیستم الانم تصمیم گرفتم که بین Sony HX853 (یا پایه مخصوص سونی) و LG LM760T انتخاب کنم که البته میتونم کد مدلشون تو ایران فرق داره ...متاسفانه پول خربد سری ES7000 سامسونگ هم ندارم...وگرنه تو انتخابش هیچ شکی نبود....این سونی و ال جی هم دارم میگم رفرش شده برگردونده مشتری هستن و خود شرکت سونی و ال جی دارن میفروشن که قیمتشون مناسب در میاد برام
ولی چیزی که واقعا گیجم کرده خودم احساس میکنم این مدل سونی کیفیتش بهتره و همه جا هم تعریف شده از عمق رنگ مشکی ولی تا حالا 3D سونی تست نکردم....و البته سونی تو جعبه عینک نداره و نمیدونم مدل های 2012 سونی هنوز با زیر نویس فارسی مشکل دارن یا نه؟ از خود سونی پرسیدم گفت MKV پخش نمیکنه ولی فارسی رو باید تست کنید....
و مزیت ال جی هم برام اینه که هم ----- ماهواره دارم و هم امکانت جانبی خوب ولی تصویر متوسط و اکثر جاها تو بررسی ها نوشتن عمق رنگ مشکی نه چندان خوب.... و دیزاین نه چندان خوش آیند
واقعا گیج شدم
3D سونی بهتره یا ال جی؟
و سونی مشکل زیرنویس داره یا نه؟ (حالا فرمت رو یه خاکی تو سرم میریزم ) :n02:

Arashmartini
28-12-2012, 08:00
من مدلی از ال جی ندیدم که به دلم بشینه حتی lw9500 در مورد عمق رنگ مشکی حق با شماست ال جی حرفی برای گفتن نداره اما mkv ساپورت میکنه
سونی با این پسوند بطور کل مشکل داره ضمن اینکه نه زیرنویس srt و نه sub/idx ساپورت نمیشه برای دیدن فیلم زیرنویس از طریق یو اس بی نیاز به چسباندن ان به فایل و تعغییر پسوند به avi یا divx داریدالبته در ایران با یه پلیر مارشال این مشکل حل میشه نمیدونم اونجا هست یا نه
سه بعدی ال جی با اون عینکهای سبک پسیو شاهکاره سه بعدی سونی مدل 735 هم تو اینچ بالای 46 خوبه
در کل پیشنهادم اینه که ریفر نگیری چون عیب یابی شده و احتمال اینکه بازم معیوب بشه هست شرایط گارانتی هم اونجا نمیدونم چیه
پیشنهاد من مدله سونیه

d.b23
29-12-2012, 00:04
من مدلی از ال جی ندیدم که به دلم بشینه حتی lw9500 در مورد عمق رنگ مشکی حق با شماست ال جی حرفی برای گفتن نداره اما mkv ساپورت میکنه
سونی با این پسوند بطور کل مشکل داره ضمن اینکه نه زیرنویس srt و نه sub/idx ساپورت نمیشه برای دیدن فیلم زیرنویس از طریق یو اس بی نیاز به چسباندن ان به فایل و تعغییر پسوند به avi یا divx داریدالبته در ایران با یه پلیر مارشال این مشکل حل میشه نمیدونم اونجا هست یا نه
سه بعدی ال جی با اون عینکهای سبک پسیو شاهکاره سه بعدی سونی مدل 735 هم تو اینچ بالای 46 خوبه
در کل پیشنهادم اینه که ریفر نگیری چون عیب یابی شده و احتمال اینکه بازم معیوب بشه هست شرایط گارانتی هم اونجا نمیدونم چیه
پیشنهاد من مدله سونیه
ممنون دوست عزیز امروز رفنم ال جی رو از نزدیک دیدم...اصلا دورش خط کشیدم....واقعا 3D ال جی به خاطر Full HD نبودن برای هر چشم کاملا فرقش معلومه و تصویر شفاف نیست...مشکل زاویه عمودیشم بود که زیائ مهم نبود....ولی راحته....
کیفیت ساختشم که در مقابل سامسونگ و سونی و پناسونیک صالا جالب نبود .....سری LM860 - LM760 و LM670 رو تست کردم..همش مثل هم بود :)))) احتمالا این مذل ها تو ایران باشن ( LM6700 و LM7600 و LM8600)
امروز GT50 پاناسونیک رو هم دیدم واقعا فوقا العادست..هم 3D و هم تصویر 2D فقط تنها دلیلی که به شک افتادم مشکل پلاسماست که تو نور معمولی و زیاد....تضویرش افت پیدا میکنه....چون اینجا ممکنه بخوام خونه رو عوض کنم ممکن خونه بعدی که میرم پر نور باشه و مشکل ساز بشه......تنها مشکل همینه.... پاناسونیک 6 سال گارانتی میده (البته باید تو یه تایم زمانی که معرفی شده بخری + 2 تا عینک)
ولی به احتمال زیاد همون سونی رو بگیرم شایدم نو بگیرم..... اینجا رفرش شده 1 سال گارانتی داره...در حالی که مدل های رفرش نشده 5 سال گارانتی داره...... (سونی هم که توجعبه عینک نداره.....
3D پانا انصافا بهتر بود و شدیدا عینکش هم بهتر بود...البته سونی یه مدل عینک دیگه هم داره که شبیه عینک آفتابیه و جنس تیتانیوم که قیمت هر یه دونش تقریبا 2 -3 برابر یک جفت پلاستیکیه :n02: