PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بلوتوث موتورولا v3x وL7 چرا يك طرفه است؟

whoami
29-07-2006, 03:48
اساتيد فن توجه بفرمايند :سرچ بلوتوث موتورولا در اين ( v3x وL7) مدلها وجود نداره . يعني نميتونه يه گوشي ديگه رو پيدا كنه ولي گوشي هاي ديگه (غير از موتورولا) ميتونن پيداش كنن و كار ميكنه . اين مشكل و من دارم يا كلا اينجوريه؟ مرسي

usjafar
30-07-2006, 04:37
عزيز جان من خودم تو كف v3x هستم و امروز تصميم گرفتم و دوشنبه ميخرمش اما چون تو اين مدت خيلي اطلاعات راجع بهش جمع كردم به مشكل شما تو يه سايت خارجي بر خوردم !!! از اوجايي انگليسي من تعريفي نداره متنش رو برات مي زارم !!! ====>For the person who is asking why he can't detect other unit's bluetooth.
I want to transfer pictures on my v3x to a nokia phone. In nokia we usually choose send and choose via bluetooth. In v3x its different, choose manage, delete-move-copy menu appears, choose copy then choose bluetooth, that's it.
اميد وارم كمك كرده باشم !!! ;) ;) :) :)

m&a
30-07-2006, 12:09
بلوتوث v3x طبق اين مراحل گوشيهاي ديگرو راحت ميشناسه
settings ------> conection -------> bluetooth link -------> Found devices
فقط همانطور كه دوستمون گفتن
طريقه ارسال فايل از v3x به گوشي ديگه كمي با گوشيهاي ديگه فرق ميكند
شما بايد اول فايلي كه ميخواي بفرستي رو
كپي كني بعد بفرستي
اينم مراحلش:
1- فايل مورد نظر را انتخاب كن
2-Option ----------> Manage ----------> Copy

amir83t
31-07-2006, 14:53
با گوشی L7چه طوري مي توان براي كسي با بلوتوث چيزي فرستاد اگر راهنماييم بكنيد ممنون ميشم :biggrin:

whoami
31-07-2006, 19:03
با تشكر از توجه دوستان!!!!

در هر دو مدل Found devices وجود نداره و به جاش گزينه ي find me كه بين 1 تا 3 دقيقه زمان داره و چيزي هم پيدا نمي كنه

amir83t
31-07-2006, 23:35
راهش را پيدا كردم هر چيزي كه ميخواهي بلو توث كني روي آن داخل آپشن(Option)برو وگزينه Move را بزن در آنجا گزينه بلوتوث را هم مي بيني ودر آنجا هم گزينه اي براي سرچ وهم فرستادن بلو توث وجود دارد.

whoami
01-08-2006, 07:57
مرسي امير جان فقط گزينه ي move مثل cut كردن توي كامپيوتر ميمونه اگه فايلت و نمي خواي از دست بدي copy رو بزن .....با تشكر از دوستان

m&a
01-08-2006, 08:17
با تشكر از توجه دوستان!!!!

در هر دو مدل Found devices وجود نداره و به جاش گزينه ي find me كه بين 1 تا 3 دقيقه زمان داره و چيزي هم پيدا نمي كنه

found me يعني جستجو براي شناسوندن گوشي خودت به گوشي مقابل
براي من كه ّfound devices داره
شايد بجاي Found devices
look for devices داشته باشه!

amir83t
01-08-2006, 14:49
مرسي امير جان فقط گزينه ي move مثل cut كردن توي كامپيوتر ميمونه اگه فايلت و نمي خواي از دست بدي copy رو بزن .....با تشكر از دوستان
خواهش می کنم دوست عزیز از راهنماییت هم که گفتی گزینه copyرابزن ممنونم. :biggrin:

ali703
04-02-2010, 11:45
سلام بچه ها منم یه vtx خریدم و عشق تم دارم ولی تم خوب پیدا نمیکنم روش سوار کنم چند تا تم قشنگ آدرس بدید بگیرم