PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود بازی ایرانی روبات و فرار ساخته شده با یونیتی

احمد دات
25-12-2012, 11:26
این بازی رو تقدیم میکنم به دوستان

سازنده احمد گیمر

موتور یونیتی 4

خوب شما در نقش روبات هستید در یک سرزمین

برای بدست آوردن امتیاز باید اسباب بازی باز رو جمع کنید و از اژدهای محافظ هم دوری کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود:

robot_es.rar - 13.4 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک منبع :

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

RatAtouille
26-12-2012, 10:08
دانلودش نکردم ولی از شات هایی که گذاشتی باید بازی قشنگی باشه ، موفق باشی .

احمد دات
27-12-2012, 00:13
دانلودش نکردم ولی از شات هایی که گذاشتی باید بازی قشنگی باشه ، موفق باشی .

مرسی داداش

این آخرین بازیم هست دیگه بازی نمی سازم

mohammd1
27-12-2012, 12:31
مدل ها رو خودت ساختی؟ مخصوصا خود ربات خوشگل شده. چرا دیگه ادامه نمیدی آخه:n04:

Enemy Killer
27-12-2012, 23:04
سلام

بازی قشنگی بود چقدر برای ساختش زمان گذاشتی

احمد دات
28-12-2012, 00:21
مدل ها رو خودت ساختی؟ مخصوصا خود ربات خوشگل شده. چرا دیگه ادامه نمیدی آخه:n04:

مدل روبات رو نه من نساختم ولی ساختنش کاری نداره اگه یکم وقت میگذاشتم میتونستم بسازم چون روبات فقط حرکتش خوب بود وگرافیکش کاری نداشت

بازی سازی تو ایران فایده نداره

احمد دات
28-12-2012, 00:25
سلام

بازی قشنگی بود چقدر برای ساختش زمان گذاشتی

سلام:n16:

مرسی داداش

حدود دو روز

parvizamd
28-12-2012, 07:01
مدل روبات رو نه من نساختم ولی ساختنش کاری نداره اگه یکم وقت میگذاشتم میتونستم بسازم چون روبات فقط حرکتش خوب بود وگرافیکش کاری نداشت

بازی سازی تو ایران فایده نداره
چرا؟تو تهران که خوبه من بوشهرم که ول کردم .
ساخت این مدل اینقدر هم آسون نیست احمد جان.
سعی کن برای یه جای برای کار کردن پیدا کنی.

احمد دات
28-12-2012, 13:08
چرا؟تو تهران که خوبه من بوشهرم که ول کردم .
ساخت این مدل اینقدر هم آسون نیست احمد جان.
سعی کن برای یه جای برای کار کردن پیدا کنی.

مرسی :n16:

نه بابا تهران هم هیچ خبر نیست فقط الکی بودجه رو گرفتن خوردن بعد هم اومدن دوتا کلاس خیاطی گذاشتن می گن کلاس بازی سازیه بعد یه چند تا چیز یاد میدن میگن برید خودتون بازی بسازید

خوب داداش من 3d max کار کردم البته دستم تو مدل سازی کمی کنده ولی می تونم مدل در این حد بسازم

داداش من رو cnc و برنامه نویسی cnc کار کنم و یاد بگیرم از برنامه نویسی بازی سازی خیلی بهتره

parvizamd
28-12-2012, 15:59
مرسی :n16:

نه بابا تهران هم هیچ خبر نیست فقط الکی بودجه رو گرفتن خوردن بعد هم اومدن دوتا کلاس خیاطی گذاشتن می گن کلاس بازی سازیه بعد یه چند تا چیز یاد میدن میگن برید خودتون بازی بسازید

خوب داداش من 3d max کار کردم البته دستم تو مدل سازی کمی کنده ولی می تونم مدل در این حد بسازم

داداش من رو cnc و برنامه نویسی cnc کار کنم و یاد بگیرم از برنامه نویسی بازی سازی خیلی بهتره
حالا چرا می زنی.:n02: .

احمد دات
29-12-2012, 12:53
حالا چرا می زنی.:n02: .

داداش من که حرفی نزدم :n26:

شما آقایی سروری استاد ما هستی :n16:

Mehran Tondar
03-09-2015, 09:23
سلام داداش . بازی هات واقعا عالیه .
حالا که دیگه نمیخوایی بازی بسازی یه لطفی کن . اموزش ساخت بازی هاتو بزار تا ما هم یاد بگیریم . اگر هم وقت یا حوصله نداری فقط برنامه نویسیش رو یاد بده . من هرجا گشتم نه اموزش ساخت بازی سه بعدی رو پیدا کردم نه برنامه نویسی . اگر هم همه این ها برات سخته بگو از کجا یاد گرفتی تا ما هم یاد بگیریم . راستی من الان کویتم و نمیتونم چیزی رو بخرم . راستی اموزش هم فارسی باشه . اگه این کار رو کنی خیلی اقایی .
دمت گرم:n01:

مهراب سرافرازي
01-10-2015, 18:04
سلام اگه كسي ميتونه جواب بده

من دارم با نرم افزار گيم ميكر ورژن 8 بازي درست ميكنم همه چيز درسته ولي وقتي ميخوام امتحان كنم بازي رو( با استفاده از فلش سيز رنگ)بازي مياد ولي تيك ميزنه يعني صدا هي تكرار ميشه موس تكون نميخوره چند ثانيه اين طوري هست بعد به روم بعدي ميره لطفا راهنمايي كنيد چجوري اين مشكل رو حل كنم

اگه سوال واضح نبود خصوصي پيام بدين