PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جمع آوری و کلکسیون کردن کنسولهای قدیمی و نایاب !

roxan
25-12-2012, 10:47
سلام

یک تفریح و سرگرمی و کار ذوقی در اروپا و آمریکا وجود دارد که عده ای کنسولهای قدیمی و کارتریج های آنها را کلکسیون و آرشیو می کنند , به نظر شما در ایران

هم چنین افرادی وجود دارند یا نه ؟ آیا می توان در ایران این کار را شروع کرد ؟! کلا این تاپیک برای بحث و تبادل نظر درباره کلکسیون و مجموعه داری کنسولهای

قدیمی است , خوشحال می شویم اگر شما هم تجربیاتتان را در این رابطه بیان کنید .

Layken
25-12-2012, 14:46
سلام

بله در ایران هم وجود داره

از جمله خودم و دوستانی که میشناسمشون از این ارشیوها برخوردارن و خیلی هم پرمحتوا هستن
در مورد تجربه هم خب انواع مختلف داره که نمونش من به شخصه یک دوره از این بابت دور بودم اما بعد دوباره هر کنسولی که به دستم میرسید رو نگه میداشتم
و یا از دوستان و اشنایان که کنسول های قدیمی داشتند رو مینداختن دور یا می خواستن بفروشن من ازشون میگرفتم

شما اینجا هم مراجعه کن

عکس های کنسول های شما ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

roxan
25-12-2012, 20:44
سلام

بله در ایران هم وجود داره

از جمله خودم و دوستانی که میشناسمشون از این ارشیوها برخوردارن و خیلی هم پرمحتوا هستن
در مورد تجربه هم خب انواع مختلف داره که نمونش من به شخصه یک دوره از این بابت دور بودم اما بعد دوباره هر کنسولی که به دستم میرسید رو نگه میداشتم
و یا از دوستان و اشنایان که کنسول های قدیمی داشتند رو مینداختن دور یا می خواستن بفروشن من ازشون میگرفتم

شما اینجا هم مراجعه کن

عکس های کنسول های شما ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این تاپیک را دیدم عمدتا کنسولهای جدید ( یا نهایتا کنسولهای نسل ماقبل آخر هستند ) ، من بیشتر نظرم کنسولهای نسل یک تا چهار ( و همچنین دستگاهایی همچون کمودور ، آمیگا و اسپکتروم) است ، البته

این تاپیک فقط هم عکس است ، من بیشتر نظرم، انتقال تجارب درباره خود کنسولهای قدیمی و چگونگی بدست آوردن آنها و عملکرد آنهاست.مثلا من الان یک سوالی دارم که یک شخصی یک کنسول قدیمی و

ناشناخته ( در ایران ) دارد که به قیمت N دارد می فروشد ، اینجا مثلا می توان تبادل نظر کرد که آیا این قیمت مناسب و خوب است یا نه ؟!

مسعود فن خسته سگا
14-01-2013, 18:51
شما دریمکستو به من نفروختی قیمت سیصد واقعا ازنظر شما کم بود