PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توراخداکمکم کنید بازی شل شوک نمیاد

saeidperak1
25-12-2012, 10:45
سلام ممنون ک وقتتون رو گذاشتید اومدید
ببینید من خیلی وقته دارم بازی شل شوک لایو رو میکنم بدون هیچ مشکلی ولی چند روزه بازی تو همون صفحه اول لود نمیشه نمیاد !!!
فلش پلیر های جدید نصب کردم ویندوزمو رستور کردم ولی درس نمیشه ک نمیشه یعنی بازی لود نمیشه من چیکار کنم ؟ خیلی برام مهم

مدیریت محترم اگه لازم بود تایپیکمو انتقال بدید ممنون

saeidperak1
25-12-2012, 20:45
بابا یکی کمکم کنه تورا خدا

من یجا خوندم ک این مشکل نمیدونم از ای اس پی و کشوری کلا اینجوری میشه بعشضی وقتا مال بعضیا اخه این شانس ما داریم مال منی ک این بازی از نون شب برام واجب خراب شه دهه کمکم کنید دیگه

vitamin2002
26-12-2012, 02:08
سایتش را بده ببینم برا من باز می شه یا نه

saeidperak1
26-12-2012, 12:27
بله برات باز میشه چون فقط برا بعضیا اینجوری میشه نمیدونم حالا ببین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vitamin2002
26-12-2012, 15:44
برام که باز شد ! من the-west بازی می کنم < اونم بعضی موقع ها اینجوری می شه که با دیس کانکت و کانکت کردن درست می شه !

saeidperak1
27-12-2012, 12:01
بله گفتم ک برات باز میشه شانسی برا بعضیا خراب میشه من کلا مودمو دوباره تنظیم کردم با یه تنظیم دیگه کانک شدم بازم نشد

Iloveu-ALL
28-12-2012, 20:58
بله گفتم ک برات باز میشه شانسی برا بعضیا خراب میشه من کلا مودمو دوباره تنظیم کردم با یه تنظیم دیگه کانک شدم بازم نشد

خوب دوست عزیز به احتمال زیاد باید مشکل از مرورگرتون باشه، یه بار دیگه نصب کنید اگه بازهم جواب نداد برید همون مرورگر رو از اینترنت دانلود کنید، مرورگر به روزتر باشه بهتره!
اگه بازهم نیومد از یه مرورگر دیگه استفاده کنید!
اگه بازهم باز نشد مشکل از ICP ویا اینترنت شماست!

همینطور ممکن بود مشکل از فلش پلیرتون و یا غیرفعال بودن پلاکین فلش پلیر باشه! Mozilla firefox -> Add-ons که با گفته های اولتون مشکل از این دوتا نیست!
احتمال شما فلش پلیرتون رو از چندتا سایت دانلود کردید و امتحان کردید پس مشکل از این دوتا باز هم نیست!
و مشکل از کشور هم نیست!

پ.ن: به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم سر بزنید!
از این سایت هم بازی رو امتحان کنید!
shellshocklive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
shellshocklive 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad-Hashemi
29-12-2012, 00:56
بله برا من هم همینطوره که با وی پی ان درست میشه.

Iloveu-ALL
29-12-2012, 12:38
بله برا من هم همینطوره که با وی پی ان درست میشه.

پس همونه، مشکل از isp و کشوره!