PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا كسي آموزش ساخت جدول را به وسيله كدنويسي ياد بده

mohsenpj
29-07-2006, 02:43
اگه ممكنه ساختن جدول را با استفاده از كد نويسي و اضافه كردن فيلدهايي به آن را آموزش بده در ضمن علاوه بر ساختن آن حذف كردن جدول را از روي هارد نيز بگه لطفا..
منظورم حذف جدول به طور كامل همانند حذف فايل..
تشكر

codemaster
29-07-2006, 10:49
دوست عزيز اگر از sql server استفاده می کنید فکر می کنم از دستورات sql بتونید query بسازید که یه جدول طراحی کنه!
البته من امتحان نکردم ولی به نظر منطقی میاد!

مرد مباح
29-07-2006, 14:30
دوست عزيز.
به سايتي كه در بخش كامپوننتها معرفي كردم برو توي اون سايت بگرد.
من قبلا اونجا يك كامپوننت با مشخصاتي كه ميخواي ديدم.

mahdi bg
30-07-2006, 18:02
مي شه بگي براي چه كاري مي خواهي اين درج و حذف رو انجام بدي؟؟؟

mohsenpj
31-07-2006, 00:39
من براي نوشتن يك برنامه تست ابتدا بايد از يك فايل يا جدول مادر لغات مربوطه را در يك جدول و يا فايل جديد ديگر ذخيره كنم و سپس بعد از استفاده از جدول يا فايل آنرا حذف كنم...
من حداقل به ساختن جدول باكدنويسي و اضافه كردن بقيه جزييات جدول از طريق كدنويسي نياز دارم ..
لطفا راهنمايي كنيد...

Mahmood_N
31-07-2006, 05:47
سلام ...
یه چیز رو نگفتی ...
لطفا بگو که از چه بانک اطلاعاتی ای استفاده می کنی !؟
ولي كلا يه راهش اينه :
اگه اطلاعاتت زیاد نیست و بعد از تموم شدن کارت دیگه بهشون نیاز نداری بهتره که یه بانک کوچیک و ساده انتخاب کنی ، مثل ClientDataSet ...
این بانک رو توی برنامت بزار و ولی فایلش رو همراه برنامه نگه ندار چون نیازی نیست ...
بعد اون مقادیری رو که می خوای وارد این بانک بکن و عملیاتت رو انجام بده ...
بعد از خروج از برنامه هم دیگه اطلاعاتش پاک می شه چون فایل نداره که توش بمونه ...
ولی اگه بانکت رو با کد نویسی درست کنی هم کدهاش زیاد می شه و وقتت رو می گیره و هم موقع اجرا برنامت یه خورده کند می شه ...
اگه منظورت چیز دیگه ای بود بگو ...
موفق باشی ...

mohsenpj
31-07-2006, 22:44
ميدونين چيه..
اين برنامه هر شخصي براي خود يك user & password درست مي كنه يك سري اطلاعات در آن قرار مي دهد ..
بعد از ايجاد هر user & password كاربر ، بايد يك يا دو جدول دائمي براي هر شخص و با اسم آنها ايجاد شود و اطلاعاتي در آنها ذخيره شود..
اين اطلاعات از يك جدول ثابت و دائمي وارد هر جدول شخصي شده كار برنامه استفاده از آن جدولهاي شخصي مي باشد..
بعد براي تست لغات براي هر شخص ابتدا لغاتي كه بايد سوال شوند ، در يك جدول دائمي ديگر ذخيره مي شود و بعد از تست اطلاعات جدول مخصوص سوال پاك مي شود و براي تست شخص ديگر آماده مي شود...
من نياز دارم كه يك برنامه بنويسم كه براي هر كاربر دو جدول ايجاد كند..
اين كل ماجراست..
از كمكتون ممنونم...

مرد مباح
01-08-2006, 08:09
شما يك سري به صفحه همه چيز درباره ديتابيسها بزن.
توي درسهاي طراحي ديتابيس كه اونجا هست يك سري مشكلاتت حل ميشه.
شما طراحي بهينه ديتابيس رو بلد نيستيد.
چون براي كار شما نيازي به اين كار نيست.

mahdi bg
01-08-2006, 18:58
اين چه كاري ميخواين انجام بدين من هم با

شما يك سري به صفحه همه چيز درباره ديتابيسها بزن.
توي درسهاي طراحي ديتابيس كه اونجا هست يك سري مشكلاتت حل ميشه.
شما طراحي بهينه ديتابيس رو بلد نيستيد.
چون براي كار شما نيازي به اين كار نيست.

كاملا موافقم

مرد مباح
02-08-2006, 10:32
محسن جان.
شما ميتوني از يك جدول كمكي توي ديتابيست استفاده كني و چون با دو جدول كار ميكني اطلاعات 3 جدول رو به هم لينك كني و اول چيزي كه ميخواي بدست مياد.

mohsenpj
03-08-2006, 02:51
البته من روش كد نويسي رو يادگرفتم و اون رو بزودي براتون مي نويسم..