PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خیلی فوری برای خرید LED 3D تا سقفه 4200 - 4 میلیون

hamed_gh
24-12-2012, 16:27
راهنمایی برای خرید LED 3D تا سقفه 4 میلیون

با سلام

دوستان میخوام واسه خونه یه تلویزیون LED 3D بگیرم که حداقل 46 اینچ باشه و بودجمم حدوده 4200 - 4 میلیونه . شما چی پیشنهاد میکنید ؟!

از lg 76100 فکر کنم 4200 باشه و "47 و از سامسونگ 2دو سه مدل "46 داره فکر کنم سری 6 که 6950 و 6960 و 6980 هست و شرکتای دیگه هیچی سراغ ندارم حالا با این بودجه من طرف کدوم مارک برم

والا شنیدم سامسونگ عالیه و lg هم تقریبا همرده اون هست

فقط خدایی بدون تعصب روی یه مارک خاص راهنمایی کنین اخه هیچی در این مورد نمی دونم و امروز فردا میخوام بخرم............

MJ-RAIDEN
24-12-2012, 18:22
من خودم تلویزیون های سامسونگ و الجی رو از نزدیک مقایسه نکردم . ولی خودم کلا به برند سامسونگ علاقه ی بیشتری دارم .
ولی به چند نا نکته ی دقت داشته باشید .
اول این که الجی الان تخفیف های خیلی خوبی رو تلویزیون هاش گذاشته ولی سامسونگ فعلا جشنواره نذاشته . البته بر حسب مدل dvd و blue-ray پلیر هدیه میده .
و دوم این که الجی الان با 3d passive کار می کنه و سامسونگ با 3d active . که باید ببینید با کدمشون بیشتر حال میکنید .
--
این هم چند تا لیست از سایت های معروف برای مقایسه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

smhsh121
24-12-2012, 19:05
من از نزدیک جفتشونو دیدم ولی زیاد مقایسه ای روشون نداشتم. به نظرم بستگی به نوع مصرفتون داره. اگر زیاد می خواید فیلم سه بعدی ببینید 76100 بهتره ولی توی موارد دیگه مثل کیفیت تصویر سامسونگ یه سر و گردن بالاتر از ال جی هست.
در کل اگر قیمت های دقیق و احیانا هدایاشون هم بنویسی بهتر میشه انتخاب کرد کدوم بیشتر می صرفه.

hamed_gh
24-12-2012, 19:51
من خودم تلویزیون های سامسونگ و الجی رو از نزدیک مقایسه نکردم . ولی خودم کلا به برند سامسونگ علاقه ی بیشتری دارم .
ولی به چند نا نکته ی دقت داشته باشید .
اول این که الجی الان تخفیف های خیلی خوبی رو تلویزیون هاش گذاشته ولی سامسونگ فعلا جشنواره نذاشته . البته بر حسب مدل dvd و blue-ray پلیر هدیه میده .
و دوم این که الجی الان با 3d passive کار می کنه و سامسونگ با 3d active . که باید ببینید با کدمشون بیشتر حال میکنید .
--
این هم چند تا لیست از سایت های معروف برای مقایسه :

ممنونم دوست عزیز کلا از led هیچی نمیدونم و ممنون میشم یه توضیحی بهم بدی 3d passive با 3d active تفاوتشون چیه؟

smhsh121
24-12-2012, 20:17
این مقاله خوبیه:
مقایسه سه بعدی Active با سه بعدی Passive ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ولی این بهتره:
کدام تلويزيون سه بعدي مناسب تر است؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamed_gh
24-12-2012, 20:19
من از نزدیک جفتشونو دیدم ولی زیاد مقایسه ای روشون نداشتم. به نظرم بستگی به نوع مصرفتون داره. اگر زیاد می خواید فیلم سه بعدی ببینید 76100 بهتره ولی توی موارد دیگه مثل کیفیت تصویر سامسونگ یه سر و گردن بالاتر از ال جی هست.
در کل اگر قیمت های دقیق و احیانا هدایاشون هم بنویسی بهتر میشه انتخاب کرد کدوم بیشتر می صرفه.

lg 4247000 تومان قیمتش هست و قیمت سامسونگ هم 6950= 3300000 و 6960=3690000 و 6980=4070000 تومان هر 3تا ای که گفتم dvdplayer هدیشونه

hamed_gh
24-12-2012, 20:19
اگه شماره تماسی دارین ممنون میشم پ.خ کنین 1 دقیقه تماس میگیرم واسه راهنمایی اخه فردا 100% میخرم با این وضع دلار هم میخوام یه چیزی بخرم که پشیمون نشم ممنون از شما:n16:

smhsh121
25-12-2012, 01:06
اگر نظر شخصی منو می خواین من باشم سامسونگ 46ES6950 می گیرم به سه دلیل:
1 - نسبت به ال جی خیلی به صرفه تره
2 - درسته ال جی سه بعدی پسیو داره و سه بعدی اولش هیجان انگیزه. بعد از یه مدت از دل آدم میره.
3 - نسبت به 6960 و 6980 هم بیشتر می صرفه. مثلا فرق 6950 و 6960 فقط 100 هرتز انطباق تصویر بیشتر هست که برای 400 تومان ارزششو نداره.

اگرم خواستی تا 4800 هزینه کنی سامسونگ 7770 بگیر که دیگه از هر جهت خیالت راحت باشه.

parham511
25-12-2012, 06:20
از lg 76100 فکر کنم 4200 باشه و "47 و از سامسونگ 2دو سه مدل "46 داره فکر کنم سری 6 که 6950 و 6960 و 6980 هست و شرکتای دیگه هیچی سراغ ندارم حالا با این بودجه من طرف کدوم مارک برم

فقط خدایی بدون تعصب روی یه مارک خاص راهنمایی کنین اخه هیچی در این مورد نمی دونم و امروز فردا میخوام بخرم............

دوست عزیز LG جشنواره داره، اما دقیقا قبل جشنواره حدود 30% قیمتهاشو برد بالا و هدایاشو حذف کرد.
الآنم که 10 تا 20% تخفیف گذاشته یکم مسخرست با توجه به افزایش قیمت ناگهانی ماه گذشتش.
به نظر من اگه برای دیدن ماه اره و تلویزیون و گاهیم فیلم HD و Full HD میخواید es6950 خوبه، اما اگه زیاد اهل فیلم HD و Full HD هستید شنیدم es6980 تاریکی نقطه ای (Local Dimming) داره که کنتراستو نسبتا بالا میبره، به نظر من بین es6950 و es6980 تو نمایندگی مقایسه کنید و از همین 2 مدل یکیو انتخاب کنید.
چون در حال حاضر سامسونگ نسبت به قیمت از ال جی افزایش قیمت کمتری داشته تو 2-3 ماه اخیر و به صرفه تره.

hamed_gh
25-12-2012, 09:59
بعد دوستان اینا تمام صفحشون led هست یعنی full led هستن؟ یه چیزایی شنیدم ولی......

بعد مدل lg ادمو راضی میکنه یا نه؟؟.... یعنی فیلمای full hd کیفیتش بالاس یا حداقل از پلاسما بهتره؟؟ من فوتبال زیاد میبینم میخوام بدونم lg ادمو خیره میکنه مثلا وضوح و اشباع رنگش بالاس؟؟؟؟ ؟؟ اگه اره همین رو بگیرم کگه نه سامسونگ....

ممنون از شما :n16:

MJ-RAIDEN
25-12-2012, 10:56
بعد دوستان اینا تمام صفحشون led هست یعنی full led هستن؟ یه چیزایی شنیدم ولی......

بعد مدل lg ادمو راضی میکنه یا نه؟؟.... یعنی فیلمای full hd کیفیتش بالاس یا حداقل از پلاسما بهتره؟؟ من فوتبال زیاد میبینم میخوام بدونم lg ادمو خیره میکنه مثلا وضوح و اشباع رنگش بالاس؟؟؟؟ ؟؟ اگه اره همین رو بگیرم کگه نه سامسونگ....
کلا تلویزیون های led به دو دسته ی full led و edge led تقسیم میشن که اکثر تلویزون های بازار از نوع دوم هستن . فرقشون هم اینه که توی دسته ی اول لامپ های led تماما سرتاسر پشت پنل قرار گرفتن و در نوع دوم در کناره های پنل . خوب طبیعیه که نوع اول بهتره چون نور تلویزیون یکدست تر خواهد بود . البته من فکر نمی کنم چشم ما ها زیاد متوجه این چیزا بشه .
---
در مورد تلویزیون هم با توجه به صحبت هایی که دوستان گفتن من هم میگم سامسونگ انتخاب بهتری هست . طراحی هاش به نظر من بهترن ، تو بحث اسمارت تی وی و امکانان جانبی خیلی قوی کار کرده و هم اینکه من همیشه از کیفیت تصاویر دو بعدیش راضی بودم هر وفت دیدم ( خودم سامسونگ ندارم :n02: )

در مورد فیلم و فوتبال . فوتبال های ما که همیشه با کیفیت خیلی مضخرفی پخش میشن که هیچی ولی در کل برای دیدن ورزش های سریع ، بازی های رایانه ای و فیلم های سینمایی پلاسما بواسطه ی زمان پاسخگویی بهتر ، کنتراست بیشتر و رنگ مشکی عمیق و فریم ریت بالاتر انتخاب بهتری هستن مخصوصا اگر توی محیط های تاریک تلویزیون نگاه می کنید . اگر برای اتاق خواب یا یه جای کوچیک میخواید که من میگم پلاسما .
بهترین پلاسما های بازار هم که اول پاناسونیک میزنه و بعد سامسونگ .
مثلا پلاسما st50 پاناسونیک الان با توجه به قیمتی که داره از نظر خیلی از سایت های تخصصی بهترین tv یا حداقل جزء بهترین hdtv های بازاره .
از سامسونگ هم ما e8880 رو داریم که اینم پلاسما ی خیلی خوبیه . سایر 51 هم حدودا 4650000 هست

parham511
25-12-2012, 13:37

s6980 تاریکی نقطه ای داره، همین تاریکی موضعی باعث افزایش کنتراست و خیره کنندگی میشه.
بهترین راه اینه تو نمایندگی تصویرشونو مقایسه کنید، کلا مدلای Edge LED کنتراست بالایی ندارن بجز استثنا هایی مثل Sony HX850 که هنوز واره نشده و قیمتشم بالاست.
LG هم مدلای FULL LED ایش همین LM96000 هست که بقول شما خیره کنندگی داره و نزدیک 6 تومنه،
گلدیران تو تبلیغاتش نوشته LM86000 هم Full LED هست در حالی که سایت LG امریکا این مدلو Edge LED معرفی کرده

hamed_gh
03-01-2013, 14:22
دوستان سلام من 76100 LM رو خریدم از نمایندگی ولی چون پلمب نبود قرار شده پس بدم میگه این رو دیگه نداره این مدل رو....

الان از هر مدلی بخوام بهم میده از هر مارکی و هر مدلی که بخوام شما الان چی پیشنهاد میدین تا 4246000 تومان

ممنون میشم پیشنهاد بدین تا شب یا فردا

بعد سامسونگ 6980 FULL LED هستش؟؟؟ و کدوم مدلا FULL LED هستن
ممنوناز همگی فقظ انتخاب برتر از بین مارک و مدلهای بازار..... :n16:

smhsh121
03-01-2013, 16:39
دوستان سلام من 76100 LM رو خریدم از نمایندگی ولی چون پلمب نبود قرار شده پس بدم میگه این رو دیگه نداره این مدل رو....

الان از هر مدلی بخوام بهم میده از هر مارکی و هر مدلی که بخوام شما الان چی پیشنهاد میدین تا 4246000 تومان

ممنون میشم پیشنهاد بدین تا شب یا فردا

بعد سامسونگ 6980 FULL LED هستش؟؟؟ و کدوم مدلا FULL LED هستن
ممنوناز همگی فقظ انتخاب برتر از بین مارک و مدلهای بازار..... :n16:

سامسونگ اصلا تا حالا فول ال ای دی تولید نکرده. ال جی فقط تو مدل 96000 فول ال دی هست. به نظرم یه کم رو پولت بذار 7770 سامسونگ بگیر که از هر نظر خیالت راحت باشه.

hamed_gh
03-01-2013, 17:49
سامسونگ اصلا تا حالا فول ال ای دی تولید نکرده. ال جی فقط تو مدل 96000 فول ال دی هست. به نظرم یه کم رو پولت بذار 7770 سامسونگ بگیر که از هر نظر خیالت راحت باشه.

ممنون از کمک شما
متاسفانه دیگه نمتونم افزایش بودجه بدم ممنون میشم تو همین مایه ها یه کمکی کنین

smhsh121
03-01-2013, 18:27
ممنون از کمک شما
متاسفانه دیگه نمتونم افزایش بودجه بدم ممنون میشم تو همین مایه ها یه کمکی کنین

تو این مایه ها میشه سامسونگ 6950، 6960 یا 6980 که هرکدوم رو که طرف داشت و کیفیتش رو از نزدیک پسندیدی خوبه.

hamed_gh
03-01-2013, 21:09
تو این مایه ها میشه سامسونگ 6950، 6960 یا 6980 که هرکدوم رو که طرف داشت و کیفیتش رو از نزدیک پسندیدی خوبه.

دوست عزیز ممنون از کمکت ولی میخوام بدونم همین lg 76100 راضیم میکنه تو کیفیت تصویر و دیدن فیلما یا نه مثلا سامسونگ خیلی کیفیتش چشم گیره؟؟؟؟

smhsh121
04-01-2013, 00:24
دوست عزیز ممنون از کمکت ولی میخوام بدونم همین lg 76100 راضیم میکنه تو کیفیت تصویر و دیدن فیلما یا نه مثلا سامسونگ خیلی کیفیتش چشم گیره؟؟؟؟

والا شما گفتید دیگه مدل 76100 رو نداره که تعویضش کنید برای همین من سامسونگ رو پیشنهاد دادم. کیفیت سامسونگ و ال جی هم نزدیک به همه البته سامسونگ تو تصاویر معمولی کمی بهتره.

mdk96
05-01-2013, 14:10
دوست من شما مطمئن باش LM76100 از همه نظر از تمام مدلهاي توليد شده سري 6 سامسونگ
بهتر و باكيفيت تر ه .
موفق باشيد.